İzmir'deki Falcılar

hahah :) hiç farkında değilim zaten falcılara gide gide yakında bakarım gibime geliyor :))

kızlar bugün bi arkadaşımla göztepedeki ece hanıma gittik...evinde bakıyor..evine gittik ve bizi mutfağa alıp fal seansına başladı..çok agresif tavırlar sergiledi bir defter açıyor ve size bi ton isimler sayıyor bu kim buna dikkat et diyor..bi ton hayatımda hiç tanımadığım isimlerde sıraladı ve tanımadığımı söylediğimde bu isimleri unutma ozaman tanışacaksın dikkat et bunlara diyor.fotoğraf götürdüğünüzde fotoğrafa bakıp kişilik analizi yapıyor..bunu herkesin yapabileceğine inanıyorum çok extra bişey değil bence.ve sonrada sizden soru sormanızı istiyor ve fal faslı bitiyor..buarada benm falımın ortasında kapı çaldı ve bir müşteri geldi.onuda mutfağa aldı bizle oturttu ve benm falı iyice salladı gelen kadınla muhabbet etti bi yandanda arkadaşım ben ve gelen müşteri benim falı dinledik.ece hanımın uslübu hiç hoş değildi...tamamen negatif bir elektriği olduğunu düşündük arkadaşımla ve bir an önce gitmek istedik..kısacası ben ve arkadaşım faldan pek memnun kalmadık..

Çok geçmiş olsun ashle; açıkçası Ece Hnm'ın telefondaki seside çok agresifti. Kendisine nerede oturduğunu sorduğumda beni resmen azarladı ve sen sorgu memurumusun dedi; bende gitmekten vazgeçtim. Nergise gidicem büyük bi ihtimalle...

Son düzenleme:
ece öyle malesef 1 kez gittik arkadaşlarla birdaha uğramadık
o kart sesiyle bebeğim aşkım diye hitap etmeside çok sinir bozucuydu

valla arkadaslar yazdıklarınızı okuyunca cok şaşırdım.resmen iki ayrı kişilik gibi..yani ben de şimdi buraya yazdıgıma pişman oldum açıkcası.ben gayet memnun kaldıgım için paylaşmıştım.kusura bakmayın arkadaşlar.yani bende hiç öyle olmayınca ...ne biliiim...aman ben bulaşmıyım bi daha bu işlere.üzüldüm gerçekten

simirnacım üzülme oluyor böyle şeyler ara sıra herkesin elentiriği herkese uymuuyor :) seninle alakalı birşey yok ki :) sen tavsieyelerine devam et bence.bu falcıların sağı solu belli olmuyor ki hafif kırık oluyorlar galiba :):KK37:

hülyam kafe/karşıyaka:burayı tesadüfen o yoldan geçerken bulmuştum yazın.meraktan bir deneyeyim dedim.içeride müşteri olarak tek ben vardım.kahve falı baktırmak istedim ama daha pahallı olan( 35 40 tl civarı)yıldıznameye yönlendirildim.aynı zamanda hülya hanımın da akrabası olan garson kız.yıldıznamenin çok daha doğru ve ayrıntılı olduğunu hatta su falının( 60tl) hem uzun sürdüğünü hem kesin vs olduğunu söyledi.o kadar parayı ne olduğunu bilmediğim bir falcı ve fal için ödemeyi anlamsız buldum.kız kahve falını kendisinin, yıldıznameyi hülya hanımın baktığını söyleyince ,yıldızname için beklemeye başladım.hülya hanım orada olmasına içeri girip çıkmasına ve başka müşteri olmamasına rağmen neredeyse 40 dakika bekletildim.tam gitmek için hazırlanırken ,hülya hanım geldi ve bir kağıda bir takım şeyler çizerek fala başladı.yaydığı enerji bana ravazza daki ferdayı anımsattı.ferda hanım gibi ciddi ve sert.ferda hanımdan farkı çok kederli , yorgun ve bu işi lütfeten zoraki yapıyormuş gibi gözükmesi.insanda 'geldim ama,ne olur kusura bakmayın,bu seferlik affedin,bir daha asla rahatsız etmem ' deme hissi uyandırıyor.neyse ki falıma baktıkça biraz yumuşadı,o benim falıma bakarken ben de 'kim bilir ne derdi var' diye onun durumuna üzülmeye başladım!!az ve öz konuşuyor ayrıntı vermiyor.en fazla 3 dakika sürdü.sonra isteksiz bir şekilde soru sormamı istedi.yanıtı 7 saniyede bitti.ikinci bir soru sormak içimden gelmedi.sonuç;falı sallamadığına inandım. biliyor ama aşırı özet geçiyor.özetin özeti diyebilirz.gereksiz pahallı.:KK19:

ben bayram beye kahve falı baktırdım. 6 lira fiyatı. tarotu 12 ya da 13 liraya bakıyor. 2 yıldır görüşmediğim annem için bir konuşma olucak bu konuşmayı kesinlikle yap dedi, bilemiyorum tesadüfmüydü neydi ama cidden de konuştuk geçenlerde. söylediği başka bir iki şey de çıktı. ama yine de heralde hepsi çıkmıyor. yalnız geçen pazar bir kız arkadaşımı götürdüm. kıza inanılmaz bir şekilde döktürdü. ben götürdüğüm halde o kadar ummuyordum. ikimizin de ağzı açık kaldı dinlerken.
açıkçası ben müjgan kafe murata iki defa gittim. ben tutturduğuna pek inanmıyorum nedense. bir kere önceki falıyla tamamen alakasız şeyler söyledi.

fısıltı kafe ramazan ise bence tamamen sallıyor.

cookie cafe melek ve sevgi hanımların ikisine de baktırdım. kesinlikle ikisininki de çıkmadı. sevginin ayrıldığım erkek arkadaşımın işi ile ilgili zorlama tahminleri bile kesinlikle tutmadı

bornova samyeli ise felaket denebilecek kadar kötüydü. yanarım yanarım ona verdigim paraya yanarım.
vatikan falı bakan hanımla yeni girne ve nergizdeki kişileri denemek istiyorum.

onun dışında da okuduklarımdan denenicek pek fazla bişi kalmadı diye düşünüyorum.

ben bayram beye kahve falı baktırdım. 6 lira fiyatı. tarotu 12 ya da 13 liraya bakıyor. 2 yıldır görüşmediğim annem için bir konuşma olucak bu konuşmayı kesinlikle yap dedi, bilemiyorum tesadüfmüydü neydi ama cidden de konuştuk geçenlerde. söylediği başka bir iki şey de çıktı. ama yine de heralde hepsi çıkmıyor. yalnız geçen pazar bir kız arkadaşımı götürdüm. kıza inanılmaz bir şekilde döktürdü. ben götürdüğüm halde o kadar ummuyordum. ikimizin de ağzı açık kaldı dinlerken.
açıkçası ben müjgan kafe murata iki defa gittim. ben tutturduğuna pek inanmıyorum nedense. bir kere önceki falıyla tamamen alakasız şeyler söyledi.

cookie cafe melek ve sevgi hanımların ikisine de baktırdım. kesinlikle ikisininki de çıkmadı. sevginin ayrıldığım erkek arkadaşımın işi ile ilgili zorlama tahminleri bile kesinlikle tutmadı

bornova samyeli ise felaket denebilecek kadar kötüydü. yanarım yanarım ona verdigim paraya yanarım.

onun dışında da okuduklarımdan denenicek pek fazla bişi kalmadı diye düşünüyorum.

samyeli cafe'deki serpil'e çarşamba günü gittim bende. ve de gerçekten berbat. kesinlikle ona verdiğim paraya yazık yani. ne söylediyse tam tersiydi. ve bu kim bu kim diye sorup durdu.
alakasız isimler, saçma sapan ve anlamsız yorumlar. gerçekten hiç memnun kalmadım!!!!!!!!!!!!!

bugün alsancağa gittiğimde hiç hesapta yokken,iki taş arasında du fiestadaki canana uğradım.buradaki canan ve burcu benim izlemeye aldığım,yavaş yavaş abonesi olduğum falcılar.daha önce ikisinden de biraz bahsetmiştim.canan hanım güler yüzlü, orta yaşlı bir kadın.geçmişten bahsetmiyor.su anki durumu anlatıyor biraz..biraz da uzatmadan kişilik analizi yapıyor.geleceğe yönelik konuşuyor çoğunlukla.uzun ya da kısa vadeler veriyor.falı yormadan,şişirmeden bir iki tavsiyesi de oluyor.ben de söylediği kısa vadeli olaylar onun dediği vadede olmasa da onun ön gördüğü yola kavşağa girmeye başlamış durumda.vade meselesinde daha önce söylediğim gibi bir çok falcıya oranla daha isabetli.tam isabet olmasa da! ayrıca uzun vadeli söyledikleri de var.bilirse hemen burada paylaşacağım.3 ay içinde evlenecek olan aynı zamanda yeni işe girmek üzere olan tanıdığıma bilmeden içinde bulunduğu durumu birebir anlattı. 1,2,3,4 ay içinde yaşayacaklarını da söyledi.ve fal süresi doldu.uzun vadelere bile sıra gelemedi.falı dolu dolu ve heyecanlıydı.çünkü kız içinde bulunduğu dönemden dolayı hareketli ve yenilik dolu bir yaşam içindeydi.yani üstünde konuşulacak çok ve net malzemeye sahipti.sonuç olarak falı ve falcıyı sevdi.evet o kıza söylediği yakın gelecekte olanlar gerçekleşti.diğer tanıdığımın durgun,kendi halinde bir hayatı var.ona baktığı falda yakın vadelerden bahsetmedi neredeyse .gelecekte diyordu ama süre vermekten kaçınıyordu.ötekine oranla daha monoton bir fal oldu. o da fal için olumsuz bir yorum yapmasa da 'çok iyi ,beğendim' demedi.'bilmiyorum' dedi.falcı canan fal kafede çalıştığı için bir kişiye 10-12 dakikadan fazla vakit ayıramıyor.canan hanım medyum tarzı bir falcı değil ama sıradan, ortalama bir falcı da değil.

Bostanlı'daki Sevgi Hanım'ı da deneyebilirsiniz.Ben memnun kalmıştım.

arkadaslar...orkidenin ordaki gülistan hanıma gittim.oldukca da memnun kaldım.yaklasık 10 dakka kadar sürüyor fal.ama tatmin ediciydi benim icin.sonra dediklerinin dogru olup olmadıgını anlamak icin göztepede ece var ona gittim.arkadaslar....................ben cok sasırdım.isimle bakıyo fala.söyledigi isimler hep hayatımdaki isimler.şok oldum.ve gülistanla da örtüştü dedikleri..sok oldum arkadaslar.bence şimdiye kadar gittiklerimin arasında en iyisi eceydi...bilginize.

canım bu dedıgın ecın meekanı neresı..izmirde nerede hangı semtte..bnde bı ara gıdeyım ona ızmıre geldıgımde..bnm bı arkadasta gıttı ızmırde oda ısımle bakıyomus o mu acaba..sakıncasııı yoksa ozelden adresını yerını yazarmısın ..

kızlar çok sardım bende bu fal olaylarına bi ara burda yazdığınız çoğu insana gittm bazısı bildi bazısı salladı ancaak çok kötü bişey yaşadım hatta yaşadık aralıkta fal baktırmaya gittik özlem diye bir kıza 5 tlye evinde bakıyo önce kuzenime baktı herşeyi doğru olarak bildi ismi ismine hayatındaki kişinn evli olduğuna karısının adına kadar... kuzenm çok kötü oldu korktu sonra soru sor dedi sigara külünü koluna sürdü büyü varmı dedi kuzenim kolunda evet yazısı çıktı kuzenm daha önce evde muska bulmuştu onları söyledi hatta nasıl bi vazonun içinde bulduğuna kadar bildi... 1 ay sonra nişanlanıcaksn dedi ocakta nişan oldu... öteki arkdşıma baktı onunda herşeyini bildi onada verdiği tarihler isimler tuttu sıra bana geldiğinde bakamadı sonra adımı söylemediğm halde ismimi söyledi bana sonra oda bende fenalaştık bazı şeyler gördüm kuznm arkdşmda korktu o halimizden sonra hemen çıktık gittik evinden ama ogünden beri toparlayamıyorum kendimi siz siz olun fallara fazla kapılmayın hele ki bu tarz insanlarla muhattab bile olmayın... benim yaşadıklarımı allah düşmanıma yaşatmasın şimdi hocalara kadar düştüm bu kadar diyorum hem geleceği bilmek sadece ALLAH'ın işidir bilmek için bu kadar para zaman enerji harcamayın ben çok pişmanım bu fallara nerden bulaştım diye... arkdşlar arasında öylesine bakın ama böyle insanlara sakın sakın gitmeyin....

X