İzmir'deki Falcılar

Ben gitmedim bilmiyorum.Burada sadece nasil baktigina dair yorumlarini okumustum.Karsiyaka daki Ravaza cafeden bahsediyorum.Bir tanidik gitmis.Zamanim kisa neye bakayim demis.Is mi?Iliski mi?Gelecek mi? neyi sormak istiyorsunuz demis ve kizin neyi var neyi yok bilmis.Evli birisiyle iliskisi var sanirim.Onu soylemis.Ama benim yildizim hic almadi bakan bayani.Bir kere baktirmak icin girmistim.Hoslanmamis ve cikmistim oradan.

Otantik kafe : 3 yıl önce Emre adında bir falcıyla tanışmıştım burada .toplam 2 defa fal baktırdım.falı 3-4 dakikada bitiriyor.bildikleri doğru ama yararsız bilgiler.mesela yeşil bir araba diyor;tamam doğru.mor elbise diyor;tamam doğru.her akşam 2li koltukta oturan şöyle böyle bir kadın/adam/çoçuk vs var diyor;tamam doğru da bu bilgilerin bir önemi bir ağırlığı falda ya da hayatımda bir manası yok ki !

ravazza daki ferda hanımla ilgili çok negatif düşüncelerim yok .1 ay kadar önce ondan bahsetmiştim bu sitede.ondan çok hoşlanmayan çok tanıdığm var ama ben daha az negatifim diyeyim.sevmediğim yönü falı şipşak 3 dakikada bitirmesi.

hep benim yüzümden o kadar yoğunum ki gidemedim falcıya ne zamandır :)) çatlamak üzereyim ama :KK52:

yaaa blogspot kapandı benim blogda uçtu maalesef yeniden bir blog açmayı düşünüyor

arkadaşlar ben daha önce paskalı birsene gittim işsizdim gireceğim işi bildi arkadasımın abisi hapisdeydi bunu bildi ne zaman cıkacagınıu bildi sizlerde de bildimi giden arkadaslar bana çok acil yazabilirmi:KK49:

kızlar bugün karşıyakaya gidicem ravazza'da kimi öneriyordunuz?baktırmak istiyorum da tabii biliosa :KK70:

işte yine bir örnek daha her falcı herkese iyi gelmiyor maalesef.benim daha önce gittiğim nergiz adında bir falcım vardı.o bana daha önce tanışacağım ve evleneceğim kişiyi tarif etmişti tam da tarif ettiği gibi iriyle beraberim şuanda ve evlenicez.yarın ona gidicez arkadaşlarla.yenigirne de oturuyor.isterseniz onun numarasını da verebilirim size.kahve falı bakıyor ama dualarla bakım yapıyor gözlerini kapatıp sanki birşeyler görüp öyle tarif ediyor.benim bir tanıdıgım var onun aracılıgı ile gitmiştim onunda kızlarının evlenince oturacağı eve kadar tarif etmiş.bakalım gittikten sonra anlatırım.

tatlım nergizin numarasını özelden atar mısın?ne kadara bakıyodu nergiz?? bi de en memnun kaldıın bi falcı önerebilir misiin:) teşekkürler şimddiden:))

missdance benim de şu sıralar iyi bir falcıya ihtiyacım var tam nergizi tarif ettiğin türde bi falcıya
bana da atabilir misin nergizin numarasını özelden
bir de ne kadara bakım yapıyor?

biri bana yeni girnedeki nergizin numarasını yollasın lütfeeeeeeeeeennn:)))
fal krizim tuttu vallaa :)

X