İzmir'deki Falcılar

ben ayın 1'inde bayram bey'e gitmiştim. bana birşeyler söyledi, en son Yusuf diye biri var o kim dedi. o anda şaşırdım. en yakın kız arkadaşlarımdan birinin erkek arkadaşının ismi yusuftu. ben de sandım önce, çünkü tanıdığım başka bir yusuf yoktu. her neyse onun hakkında bir şey söyledi. birkaç gün sonra bir yerlerde bir adamla tanıştım ve adı ne tahmin edin.... "yusuf"
yani ne diyeyim bilemiyorum artık. tabi belki bilemediği durumlar da olmuştur ama benim adresim bundan sonra bayram bey.

boncuk bayrama tarot mu baktırmıştın kahve mi baktırmıştın anneboleyn cim.
bi de fiyatı ne kadardı yazarsan sevinirim.

VATİKAN falı bakan güzin hanımın falından bahsetmek istiyorum bugün.evinde bakmaya başlamadan önce cookiede çalışıyordu.kahve falı da bakıyor ama o iskambill kağıtlarıyla baktığı vatikan falına bakmayı daha çok seviyor ve vatikanın daha çok bilgi verdiğini söylüyor.ona bir kere kafede 1.5 yıl sonra da evinde baktırmıştım en son bir yıl kadar önce.geçmiş ve şimdiye ait söylediklerinin çoğu doğruydu.gelecekle ilgili vadeleri tahmin etmekte iyi değil.ama 1 hafta 1 ay gibi kısa vadede yaşayacağınız önemli bir aşamayı(tabii varsa bu olay) nispeten tarif edebiliyor.bende gelecekle ilgili söylediklerinin çoğu şu ana kadar olmadı.ancak atıp tutan,çok sallayan,yuvarlayan bir falcı izlenimi de vermedi bana.birinden duyduğuma göre bir kadına yıllardır görmediği, küs olduğu kardeşi için sen onu arayıp sormalısın, durumu kritik olabilir gibi birşeyler söylemiş. kadın kardeşi ile uzun yıllar sonra bağlantı kurduğunda adamın hasta olduğunu(adam yaşlı sayılmayacak bir yaşta)öğrenmiş.1ay kadar sonra da

kardeşi vefat etmiş.bir başkasına da çok endişelendiği,büyük bir olasılıkla kötü olmasını beklediği olay o için o anda ona çok gerçekçi gelmeyen olumlu güzel yorumlar yapmış.güzin beni teselli etmek yatıştırmak için bunları söyledi diye düşünürken o durum garip bir şekilde kolayca atlatılmış.kafedeki falı 10 dakika kadar sürüyordu.tabii evindeki bakıma daha çok vakit ayırabiliyor.yarım saat gibi.ücret 20 tl civarıydı galiba.evi alsancak garının karşı köşesinde angelikan klisesinin arka tarafındaki dar sokağın sonundaydı.beklentilerinizi çok yükseltmeden gidip denenebilir.

arkadaslar...orkidenin ordaki gülistan hanıma gittim.oldukca da memnun kaldım.yaklasık 10 dakka kadar sürüyor fal.ama tatmin ediciydi benim icin.sonra dediklerinin dogru olup olmadıgını anlamak icin göztepede ece var ona gittim.arkadaslar....................ben cok sasırdım.isimle bakıyo fala.söyledigi isimler hep hayatımdaki isimler.şok oldum.ve gülistanla da örtüştü dedikleri..sok oldum arkadaslar.bence şimdiye kadar gittiklerimin arasında en iyisi eceydi...bilginize.

arkadaslar...orkidenin ordaki gülistan hanıma gittim.oldukca da memnun kaldım.yaklasık 10 dakka kadar sürüyor fal.ama tatmin ediciydi benim icin.sonra dediklerinin dogru olup olmadıgını anlamak icin göztepede ece var ona gittim.arkadaslar....................ben cok sasırdım.isimle bakıyo fala.söyledigi isimler hep hayatımdaki isimler.şok oldum.ve gülistanla da örtüştü dedikleri..sok oldum arkadaslar.bence şimdiye kadar gittiklerimin arasında en iyisi eceydi...bilginize.

gülistanın yeri tam olarak neresi

merhaba simirna; rica etsem banada ecenin telefonunu verebilirmisin? Özelden mesaj alabiliyormuyum bilmiyorum ama bi deneyebilirsen çok sevinirim.Teşekkürler:)

kızlar ece hanımı aradım tek kişi bakmıyomuş en az 2 kişi bakıyormuş bugün baktırmaya gidicektim ama olmaz dedi en az iki kişinin baktırması gerekiyor dedi...bikaç arkadaşa sordum buaralar fal baktırmak isteyen birisi yok.:KK43:(benm gibi tek baktırcağı için gidemeyecek olursa bana msj atsın beraber gidelim..

kızlar ben şanslılardandım sanırım.tekrar aradım ben de ece hanımı bi arkadaşım için.evet en az 2 kişi diyor

Ashle bende aradım;20 tl ye baktığını ve en az 3-4 kişi olması gerektiğini söyledi; ben seninle gelebilirim.Güzelyalı da oturuyormuş sanırsam; ben ksk de oturuyorum.Gerçi haftaiçi iş var;akşam 7 gibi bakarmı acaba...

bakar bence çoğu falcı akşamda bakıyor keşke daha erken kararlaştırsaydıkta bugün gidebilseydik

Kızlar bugün nergize gittim girnedeki bu kadının söyledikleri gerçekten cıkıyor mu baktıranlar varsa yazsın acilll

X