İzmir'deki Falcılar

müjgan yanlış hatırlamıyorsam kıbrıs şehitlerinden girince ekmekiçinin oradaki ilk sol(ekmekiçini geçmeden),emin olmadığım için sorarsanız iyi olur oralarda...
yakında taşınacağız demişti son gittiğimde,durum nedir bilmiyorum.

boncuklu bayrama gittim ben ama memnun kalmadım.kişilik analizleri çok güzel ama çok tavsiye veriyor hiç sevmem öyle akıl veren falcıları. ayrıca 5 dk bile sürmedi fal.

boncuklu bayrama gittim ben ama memnun kalmadım.kişilik analizleri çok güzel ama çok tavsiye veriyor hiç sevmem öyle akıl veren falcıları. ayrıca 5 dk bile sürmedi fal.

Merhaba MissDance,

Bu en son gidip, memnun kaldigin bayanin numarasini bana da verebilir misin lutfen?

Erinc

arkadaşlar merhaba !
yeni üye oldum ama yaklaşık bir haftadır bu siteyi takip ediyorum.yeterli zaman bulur bulmaz sizinle
deneyim ve yorumlarımı paylaşacağım:nazar:

selamm kızlarr bnde yenı sayılırım ama uzun zamandırr okuyorum yazılarınızı fiestaya gittiğinzde kemal var o çok fena bakıo ama 3 . gidişinizde sallıo artık bide revazza cafe ye gittiğimde kadın manyak gibi bişe zaten herşeyımı bıldı ama bıkaç şeyı salladı ..şimdi efsun cafeye gtcem bakalım :) nasıl geçecek bidee guzelyalıda ece var oda çok manyak bi kız randevulu çalışıo ama her şeyi bilio bırde yakın arkadsınzla gdersenız eğer o arkadsınz hakkında ne dusunuosanz kızın suratına solucek kadar manyak bi kadınn :) :KK1: efsun cafeye gittiğimde yıne yazarım kızlarrrrr:78:

ben yetenekli falcıların bile gelecekle ilgili ancak bir takım bilgi kırıntılarına sahip olduklarını ve iyi ki de gelecekle ilgili herşeyi bilmediklerini düşünyorum.müjdeli olaylar bir yana karşılaşacağmız zorluk ve hayal kırıklıklarını da söyleyebilselerdi mücadele gücümüzü kaybeder,daha uzun süreli ciddi depresyonlara girer karşımıza çıkan fırsatlara kör ve sağır kalıp bir şansı değerlendrmek için gereken morali enerjiyi bulamayabilrdik.ben falı günlük monotonluğun dışına çıkmak,aklımdaki sorulara farklı bir kanaldan da görüş almak,bir tutam esrarengiz havanın yarattığı heyecan ve eğlenceyi yaşamak olarak görüyorum.maalesef çoğu falcı vadeleri tutturmakta başarısız.eğer 1 hafta 1 -2 ay içinde başınıza kayda değer bir olay gelicekse bunu hemen görebiliyorlar vadeleri aşağı yukarı söyleyebiliyorlar.ama o önemli olayı 2 yıl yani daha uzak bir gelecekte yaşayacaksanız,belki de olayı şimdilik bir sis perdesi ardında gördüklernden vaadeyi 2ay 4ay bu yaz bu kış diye uzatıp duruyorlar.tespit ettiğim başka konular da var;akşam 5 den sonraya bırakmamaya çalışın.yorgun oluyorlar.bazılarının da gündüz performansı daha iyi oluyor.bence iyi bir fal, falcının yeteneği kadar sizin ve falcının gününe, anına
o an yaydığı enerjiye de bağlı.şimdi artık esas konuya gelip benim gittiğm falcılardan bahsedeyim.
en lezzetli kahveyi yapan ve bunu temiz fincanlarda sunan cookie , kaffa ve ravazza.haklarını teslim etmek istedim.
ravazza: ferda hanımın falları 3-5 dakika sürüyor.eğer hakkında negatif şeyler konuşarak gitmişseniz ya da negatif bir insansanız yaptığı şeye kuşku duyuyorsanız sanki o da bunu size yansıtyor gibi.süre bana az geliyor.bir arkadaşıma her gidişinde farklı bir şey söylemiş.benim geçmişimle ilgili söyledikleri tutmadı pek.ama şu an ve gelecekle igili bakımların çoğunda doğru tespitler yapabildi.

karşıyaka müjgan kafe:burada selda ve fatmayı önerebilirim.seldayı ilk tanıdığmda beni uyardı'.ben çok hızlı konuşurum ilk falımı anlamazsın pek. sonraki çok daha iyi olur'dedi.aynen dediği gibi oldu.ilk gittiğmde alakasız şeyler söylese de sonrakiler çok daha iyi oldu.fal süresi 10-12 dakika onu falcıdan çok medyuma benzettim.fatmaya (fatoş)ilk fal baktırdığımda ilk 3-4 dakika öyle yuvarlak laflar etti ki yeteneksiz bir falcıyla rastladım diye düşündüm.ama sonra bir açıldı pir açıldı.orada tülin hanım da iyi diyorlar ben baktırmadım.

hisar cafe:bostanlıda batu adlı falcı kahve ve tarot falını birlikte bakıyor.7-8 dakika sürüyor.20 tl.değerlendirmem orta bazen ortanın üstü.

cookie:nur hanım , bu bayan bence iyi fal bakıyor,arkadaşımsa eh işte fena değil diyor.10 dakika sürüyor.ücret galiba 10 tl.burda bir de gül hanım varmış iyi kahve falı baktığını duydum.yakında gitmek istiyorm.resmiye diye bir falcı vardı bu kafede çalışan ama gitmiş.çok iyi kahve falı bakıyordu.izini duyan gören varsa lütfen haber verin.

kaffa:sevimli falcı hacer var burada.15 dakika sürer.fiyat 8,5gibi.ayrıntı verir.hemen başından sağmaz.vadeler konusunda yanılr.ama yine de yabana atılmayacak bir yeteneği var bence.

ya bu arada kızlar cookie de ki melek ordan ayrılmış. nerde baktığını bileninin varsa lütfen söyleyinnnn:KK25: tesadüfmüydü bilmiyorum ama bi defa baktırdım ona normalde sevgiye baktırıyodum artık sallamaya başladı bende meleğe baktırmıştım ne dediyse hepsi çıktı ya tekrar gideyim dedim ayrılmış cookie den:KK5:

sevgi için biri daha aynı şeyi söylemişti.o yüzden baktırmadım ona.melek bana da baktı bir defa orta üstü gibi değerlendirebilirim.

karşıyakada maral kafe:yetersiz:/

müjgan kafe alsancak:müjgan hanıma 2 defa baktırdım.süre o kadar az ki 3 dakika gibi.bazen söylediği bilmece gibi geliyor.açıklamasını istediğinizde sanki size ha bağırdı ha bağıracak ama kendini zor tutuyormuş gibi hissettiriyor.üstelik çok bekleniyor sırada.çoğu arkadaşıma da siz evde şurda burda fal kapatırsanız ben sizi okuyamam deyip,4,5 cümle fal bakıp gönderiyormuş.fiyat 20 25tl.bir daha gitmeyi düşünmüyorum.aynı yerde ali ye de baktırdım.ama diğer falcıların yanında söyledikleri bana çok genel geldi.bir de bir faydasını görmediğm nazara karşı küçük civa şişesi aldırdı bana.ama temiz güleç iyi kalpli bir insan izlenimi bıraktı bende.

efsun kafe:1,5 yıl önce ekmekiçi sokağında aşağıya merdivenle inilen basık odaya girdiğimde ağır bir ter kokusu beni içeride kaldığım7-8 dakika boyunca alt üst etmişti.boncuklu bana kesin bir tarih verdi o tarihin gelmesine daha 2 ay var.bir de gelecekle ilgili bir konuyu bildi.falın %70 benim karekter analizimdi ki bunun için falcıya gitmeme gerek yok.bu analiz de çok başarılı değildi.

yarın devam:93:ederim yine.bu arada güzelyalıdaki ecenin telefonunu bana gönderir misiniz.:80:

X