İzmir'deki Falcılar

Merabaa kizlar... Ben ilk defaa basliormm burdakii forumaa... ben de tam bir fal meraklisiiim diyebilr... Izmirde oturuormm (gercii su aralar yurrt disindayim... ama dondugumdee izmir dekii hepsinee gitmek istiormm diyebilrzz))... Bastan forumun hepsine goz atamadim o yuzden size bi daha sormak istiormm (ee malum int.de de fazla kalamiormm burdayken,,, o yuzdden goz aticak vaktim de yok gecen mesjlara tek tek...) Lutfen bi daha en ii faalci sizce kim? Soyleyebilir misnn... (en ii tutturan yahni :))
Ben ksk de Mujgan cafe ye gittim - Selda bakti bana... bi de orda tombul,sarisin bi kadn var o da bayaa tutturuo,, ama Selda bugunu ve gecmisii her seyii bilio fakat gelecegii pek tutturamioo bazen,, o yzdenn Baskaa birilerini de denemek istiormm.... Annem de Maral Cafe yi denedi - ksk de-- cookk ii bilioo dioo,,, geleceklee ilgilii iddiali ve akici konusuomuss,, cok da uygun(tarotta ii yalniz :)

Hanimlar, cevaplariniizii bekliormm :KK70:

merhaba,
Karşıyaka çarşısı içinde büyük olasılıkla akbank sokağında Serpil adında evinde kahve falı bakan bir bayan varmış. 3-4 yıl önce birkaç arkadaşım bu bayana gitmişler, geçmiş ve gelecek hakkında söyledikleri yıllar içinde tamamen olmuş.Şimdi biz Serpil hanımı arıyoruz ancak bizde ki cep telefonu numarası kullanım dışı diyor.Serpil hanımı duyan, haberdar olan ve ulaşabilen var mı aramızda

sevdam kafe'yi çok methediyorlar,kemeraltı'nda,3 kez gittim hep yanlış zamanda mı gittim acaba diye...her zaman acayip bir kalabalık var.
maalesef bilemiyor,tamamen sallıyor.tarottan biraz anlıyorum ve isimleri kartların isimlerinden bulmaya çalışmasını garip buldum,zaten o kadar kartın harflerinin içinden çıkar ismi.
cafe fiesta-cenk,arkadaş önerisiyle gittim iyi bir performansı var,tahminleri tutuyor.özel hayat konusunda bir önerisi olursa uyun mutlaka,keramet falda değilse bile psikolojiden vücut dilinden iyi anlıyor.
müjgan kafe-müjgan,geleceğe yönelik tahminleri çok iyi çıkmıyor ancak geçmişi ve çevremdeki insanların hayatını korkutucu derecede biliyor...zaten geçmiş konusunda çok konuşuyor.hayatımda pek falcıya gitmedim ama gittiklerimden en isabetli bilen bu bayandı,kahve fincanına bakmadan gözlerinin içine bakarak söylüyor,isimleri bazı insanların hiç haberim olmayan aralarındaki kavgaları özel hayatlarını çat diye söylüyor(ismi geçen arkadaşlarıma sorduğumda doğru olduğunu öğrendim),bazı güçleri olduğunu düşünüyorum...arapça yazılar yazıyordu.aralıkta gittim,bir daha gitmeye korkuyorum,çok günah olabilir diye düşünüyorum.

günaydın kızlar dün gittik ve yine herşeyi bildi biraz moralim bozuldu ama doğru şeyler söyledi.yanımdaki arkadaşımı da bildi.telefonunu vermeme de izin verdi ama siz biz internet tanışıyoruz ordan aldık demeyin arkadaşıyım dersinız sorarsa,sormazda olsun :) 10 dkda bir mesaj atabiliyorum isteyenlere vericem.orta yere yazmayalım numarasını olurmu.öpüyorum sizleri...

Canim banada mesaj atabilirmisin lutfen.Tesekkurler...

boncuklu deli bayram demişler,evet hakikaten deli:)güzel moral verir ancak dediği hiç ama hiç bir şey çıkmıyor...lisedeyken kaç sene önce gitmiştim ve çıkmadı,2-3 ay önce gittim yine çıkmadı...
fiesta'da katina hanım vardı,öss den önce arkadaşımla gitmiştik,arkadaşıma kazanamıcaksın,bana çok iyi bir yer kazanacaksın dedi...ikimiz de 4 yıllık kazandık ancak arkadaşım hukuğu kazandı,ben vasat bir bölümü kazandım:)katinanın falını bakıyordu,kartları bende de var ancak kötü enerjisi olduğu için çok nadir bakıyorum.
yine de günah-sevap olayını bilemesem de en garantili(ve ekonomik)olanı kendi kartlarını alıp yorumlamak...ben tarota ısınamadım ama katina kartlarını isabetli sonuç verdiği için öneririm,ancak çok sık bakmayın,dediğim gibi hayata kötü enerji getiriyor...bedelini alıyor...

Son düzenleme:
günaydın kızlar dün gittik ve yine herşeyi bildi biraz moralim bozuldu ama doğru şeyler söyledi.yanımdaki arkadaşımı da bildi.telefonunu vermeme de izin verdi ama siz biz internet tanışıyoruz ordan aldık demeyin arkadaşıyım dersinız sorarsa,sormazda olsun :) 10 dkda bir mesaj atabiliyorum isteyenlere vericem.orta yere yazmayalım numarasını olurmu.öpüyorum sizleri...

merhaba canım banada numarasını atabilirsen çok sevinirim ...sevgiler ...

kızlar bende bu forumda yeniyim ama şöle diyim yabncı dğilim üye olmdn öncde srkli giriyrdm çok güzl blgler deneymler yşıyrsnuz bri bna alsancktaki müjgan cafede ali mi dha ii bakıo murat mı söyleyeblir mi :KK4:

İzmirli bayanlar, forumdan anladığım kadarıyla siz Belgin Kostak'kı epey bir tecrübe etmişsiniz. İlk sayfalarda oldukça yorumlar vardı hepsine bakamadım. Şimdi epey de zaman geçmiş acaba gelecekle ilgili söyldeği ve çıktı şeyler oldu mu. Yorumlarınıza ihtiyacım var randevü almadan önce...

kızlar bende bu forumda yeniyim ama şöle diyim yabncı dğilim üye olmdn öncde srkli giriyrdm çok güzl blgler deneymler yşıyrsnuz bri bna alsancktaki müjgan cafede ali mi dha ii bakıo murat mı söyleyeblir mi :KK4:

walla bence murat daha ıyı canım...bana kımsenın bılemedıgı seylerı bıldı=)

İzmirli bayanlar, forumdan anladığım kadarıyla siz Belgin Kostak'kı epey bir tecrübe etmişsiniz. İlk sayfalarda oldukça yorumlar vardı hepsine bakamadım. Şimdi epey de zaman geçmiş acaba gelecekle ilgili söyldeği ve çıktı şeyler oldu mu. Yorumlarınıza ihtiyacım var randevü almadan önce...

Istanbuldaki arkadaslarin yorumlarini okudum daha once.Yorumlar pek olumlu degildi.Isimler icin harf bulmak ile ilgili olumsuz yorumlar vardi.Karakter tahlilerinin ve gecmisle ilgili yorumlarinin iyi oldugu soyleniyordu.Pahali oldugu icin bu parayi vermeye degmez ayni bakimi daha uygun fiyata alinabilir gibi yorumlar okumustum.Belki baktiran arkadaslar yardimci olabilir size.

gidenlerden rica etsem bana ksk Meral cafenin yerini tarif edebilirmisiniz
teşekkürler

Son düzenleme:
selam kızlar
karşıyakadayım ben. müjgan kafenin yerini tarif edebilecek olan var mı

alsancak fiestadaki cenk e ben de gittim. 30 şey söylediyse 2si tuttu. gelecekle ilgili hiçbişey tutmadı

aynı gün arkadaşım da baktırdı. 30dan 25 i tuttu..

şu boncuklu bayramı merak ediyordum şimdi bi de müjgan eklendi
tarif bekliyorum

X