İzmir'deki Falcılar

ben cumartesi günü bayrama gittim kırçiçeğinin karşısındaki sokaktan girince karşına çıkıyor ben pek beğenmedim açıkcası 6 senedir tanyosun eşini dedi ben 4 senedir tanıyorum.sorunumu abladığı an atmaya başlası açıkcası eşin iyi değil seni kullanıyor düzelmeyecek sen zoraki duruyosun yanında sevmiyosun falan dedi ama bunlar geçek değil ben iyi bulmadım yani ama size iyi gelebilir belki

işte yine bir örnek daha her falcı herkese iyi gelmiyor maalesef.benim daha önce gittiğim nergiz adında bir falcım vardı.o bana daha önce tanışacağım ve evleneceğim kişiyi tarif etmişti tam da tarif ettiği gibi iriyle beraberim şuanda ve evlenicez.yarın ona gidicez arkadaşlarla.yenigirne de oturuyor.isterseniz onun numarasını da verebilirim size.kahve falı bakıyor ama dualarla bakım yapıyor gözlerini kapatıp sanki birşeyler görüp öyle tarif ediyor.benim bir tanıdıgım var onun aracılıgı ile gitmiştim onunda kızlarının evlenince oturacağı eve kadar tarif etmiş.bakalım gittikten sonra anlatırım.

dediğin gibi bende memnun kalmadım güzel bakmadı..ama kaç yaşndaki bi kadına pis teyzecik,çişli b*klu vs.. vs.. aşağılayıcı kelimeler beni rahatsız etti.

ashle'cim öncelikle rahatsız ettiysem kusura bakma inan amacım hakaret falan değildi :KK69:,kaldıki mizacımda yoktur böyle birşey...ben sadece birsen ablaya ona yaşadığım semtte parantez acarak verilen sıfatları sıraladım...ayrıca pis teyzecik diyerekte amacım taciz değil :KK37:bilakis sevimlilik vurgusuydu...

sevgilerimle....:KK16:

işte yine bir örnek daha her falcı herkese iyi gelmiyor maalesef.benim daha önce gittiğim nergiz adında bir falcım vardı.o bana daha önce tanışacağım ve evleneceğim kişiyi tarif etmişti tam da tarif ettiği gibi iriyle beraberim şuanda ve evlenicez.yarın ona gidicez arkadaşlarla.yenigirne de oturuyor.isterseniz onun numarasını da verebilirim size.kahve falı bakıyor ama dualarla bakım yapıyor gözlerini kapatıp sanki birşeyler görüp öyle tarif ediyor.benim bir tanıdıgım var onun aracılıgı ile gitmiştim onunda kızlarının evlenince oturacağı eve kadar tarif etmiş.bakalım gittikten sonra anlatırım.

canımmm bu ugrana bir sürü fal baktıreıdıgın hani dönmesini beklediğin cocuk değil sanırımmm...aayyy cok sevindimmmmmmmmm..bak görüyomusun hayatta basta ser gibi gözüken hersey sonradan hayır oluyorrr....

senin adına cok sevindim ayrıca tabiki nergisin nosunu rica edicem hatta aksam üstü gidicekseniz bende gelebilirim..telini ve tutarını ve tam tarifini mesaj atarsan cok sevinirim..

merhaba dün aksam daha önce 3 kere gitmeme ve bilmemesine ragmen ravazzaya gittim ve bastan sordum kadına bugün gününüzdemisiniz falan diye tersledi beniii.

neyse ben öyle söyledim diye kızımlı mızımlı konusarak fal baktı ama bana bilmio o kadın yaa evimiz park yada camiye yakınmıs kimin değilkii yani resmen kadının dogru seyler söylemesi için yönlendirdim suan sevgilin var dedi mesela hayır yok yeni ayrıldık dedim hani ordan düzgünce sallasın bari diye ama nafilee...ama mesela baska tanıdıklarım gitmiş cok bilmiş diyorlarr ama benim 4. oldu daha da gitmem yaniii...

bakalım sırada daha bir sürü falcı var

deli bayram
gülistan
pasaklı
nergis
telve asiye sanırım bu kadar....

yok mu ramazana giden begendiniz mi begenmediniz mi cok merak ediyorum benim için en iisi oydu cünküü

slm canım.ben rica etsem bahsettiğin bayanın tlf:KK3: ilk fırsatta giderim.ne kadara bakıyo?şimdiden tşklr:KK71:

ravazzaya bende iki kere gittim ikisindede hiç memnun kalmadım hiçbişey tutmadı tamamen salladı...
fısıltı ramazanada gittim bakım şekli çok değişik geldi,ruh halimi çok iyi çözdü ama ilerisi için söyledikleri
çıkmadı...sevdam cafeyede gitmiştim onun da söledikleri çıkmadı......

benim dediğim bayan 20 tl ye bakıyor bugun bir gideyim önce sormam gerekiyor telefonunu verebilirmiyim isteyen arkadaşlarıma diye ondan sonra verebilirim.çünkü değişik bir kadın istemeyebilir.yarın kesin yazarım size.

benim dediğim bayan 20 tl ye bakıyor bugun bir gideyim önce sormam gerekiyor telefonunu verebilirmiyim isteyen arkadaşlarıma diye ondan sonra verebilirim.çünkü değişik bir kadın istemeyebilir.yarın kesin yazarım size.

yarın fal baktırasım varrr haberlerini bekliyoruz canm inşallah verebilirsin numarasını

gecenlerde boncuklu bayrama gıttım benı tamamen cozdu ama cok kesın seyler soyleyemedı genel konustu...fısıltı ramazana gıttım degısık bı tarzı var guzel seyler soyledı umarım dedıklerı cıkıodur =))yenıgırnede kı kadının numarasını verebılıosan bende ıstıorum mıssdance=))

kızlar bornovadaki mesken kafeyi tavsiye eden var mııı ? yarın acil fal lazım banaa:18:

günaydın kızlar dün gittik ve yine herşeyi bildi biraz moralim bozuldu ama doğru şeyler söyledi.yanımdaki arkadaşımı da bildi.telefonunu vermeme de izin verdi ama siz biz internet tanışıyoruz ordan aldık demeyin arkadaşıyım dersinız sorarsa,sormazda olsun :) 10 dkda bir mesaj atabiliyorum isteyenlere vericem.orta yere yazmayalım numarasını olurmu.öpüyorum sizleri...

günaydın kızlar dün gittik ve yine herşeyi bildi biraz moralim bozuldu ama doğru şeyler söyledi.yanımdaki arkadaşımı da bildi.telefonunu vermeme de izin verdi ama siz biz internet tanışıyoruz ordan aldık demeyin arkadaşıyım dersinız sorarsa,sormazda olsun :) 10 dkda bir mesaj atabiliyorum isteyenlere vericem.orta yere yazmayalım numarasını olurmu.öpüyorum sizleri...

bana da please :KK71:

X