İZMİR de iyi botoks yapan kim var?

Meb.bende önce cilt verdirmek operasyon ü isteyerek gittim dr a.bana gerek olmadığını botoks un yeterli olacağını syledi.ben uzun süreli kalıcı bisiy istiyordum,botoks 6ay ile bir yıl arası sürüyormuş,kararsız kaldım botoks mu dolgumu arada kaldım,yardım istiyorum

Arkadaslar merhaba. Bende ızmırde yasiyorum botoks ve dolgu yaptıracağım. Güvenilir arkadas ve doktor arıyorum. Eczaneden alıp doktora yaptrmK daha mantıklı bu konuda yardımlarınızıı bekliyorum kızlar.. Gülmek ıstemıorum kırısıyorum. Sızlerden haber bekliyorum..

Merhaba renklyyyy ben de botox yaptirmayi planliyorum. Daha önce bir kez yaptirdim ve yine ayni hastanede yaptirmak istiyorum. Doktorum bir tup botoxun bana fazla gelecegini soyledi. Paylasmak ister misin?

arkadaşlar bu hayati bir konu..yüz bu...yolunda gitmeyen birşey olduğunda saklayamazsınız..hayatınız kayar..internette sayfa sayfa ilan verenlere kanmayın.Öncelikle botoks için dermatologları tercih edin.Dermatolog bile olmayan botoksun etkisi geçmemiş gergin bir yüze 2.5 ayda botoksu tekrarlayan,yazın ortasında yüz soyma işlemi peeling yapan yüzünüzün her tarafına "bak ağzını büzünce nasıl da kırışıyo" diyip iğneler sokup çarşamba pazarına çeviren kasap doktorlar var piyasada.Sonra çok ağlarsınız.

Bende göz altıma botoks yaptırdım..yasemen de..bu kadar yapay olamazdı yani..ruh hastası gibi bakıyodum..arkadaşımda aynı klinikte dudak dolgusu yaptırdı..kızın dolgusu düştü ağzı yamuk gibi oldu ..asla orayı tavsiye etmem

benim çok yakınım olan birisi,izmir'de,internete sayfa sayfa ilan veren bir doktora gitmiş hem de daha önce botoksu çok fazla araştırmadan.Adam da çene bol,sürekli konuşuyormuş...para bu kadar tatlı.Ama en bilgili görüneni hatta sayfa sayfa diplomaları olan bile sizin hayatınızı karartabilir ..Ben canlı canlı şahit oldum botoks olan birinin çektiği acılara.Önce bize söylemedi ama yüzü yamulup hilkat garibesine dönünce hepimiz anladık ve sonunda anlatmak zorunda kaldı.İLK botoks yaptırdığında yüzü genişlemiş ve şişmiş.Çünkü ilacın yüze yayılmaması için dik ve oturur vaziyette yapılması gereken botoks uygulaması yatarak yapılmış sonra hemen ardından cilt bakımı uygulanmış.Bu da yanlışlardan bir tanesi.Yaklaşık bir ay sonra yüzdeki şiş ve hissiz ifade geçip yerini daha doğal ve gençleşmiş bir yüze bırakmış.Durun hemen sevinmeyin daha bitmedi çünkü yakınım da sevinmiş.Botoks hakkında hiç bi lgisi olmadğı için doktoru aramış iki buçuk ay sonra.Ve ikinci botoks ne zaman yapılır ne yapmalıyım gibi sorular sorunca doktor onu çağırmış buyrun gelin ben tatile çıkıcam zaten ve bir göreyim demiş.Yakınım gidince yüzüne bakmış hayretle botoksunuz hiç geçmemiş nasıl olur demiş.Gerçekten yüzü gerginmiş yakınımızın ve botoks olduğu gibi duruyormuş.Adam demişki ben tatile çıkacağım botoksunuzu gitmeden tekrarlayayım isterseniz demiş.Yakınımız peki bunun bir sakıncası olmaz mı dediğinde "aa olur mu hiç,düşünsenize yüzünüz hiç kırışmayacak ,şimdi tekrar botoks yaptığımız için eski botoksun etkisi hiç geçmeyecek demiş.ve ilk botokstan tam iki buçuk ay sonra ikinci botoksu yapmış..Bir de fazla düşündüğünüzde size pimpiriklisiniz falan diyomuş..Yüz bu yüzzzz..düşünsenize nereye saklayacaksınız y aratıga benzerse yüzünüz aman dikkat..Neyse devam edeyim.Yakınımın dudak üstünde iki küçük çizgi varmış onu soruyormuş doktora ve doktor oraya botoks yaparım bişi kalmaz diyormuş ama cesaret edemiyormuş yakınımız.Doktorun uygulama odasında çok yaşlı kırış kırış yetmiş yaşlarında bir kadın resmi varmış.Adam o resmi gösterip bakın sizin de böyle olur dudaklarınız yapılmazsa eğer demiş.yAKINIMIZ ama benim yüzüm öyle değil ki dediğinde dudaklarını büzdürmüş ve bakın nasıl çizgiler var zaten dudak büzülünce çıkan çizgiler önemli demiş (bütün insanlar dudağı büzük dolaşıyorlar ya)...neyse uzatmadan ..adam yakınımızı dudak üstü botoksa da razı etmiş..burun kenarı çene altı cene üstü ve dudak üstü iğneleri sokuvermiş..yakınımız ordan ayrılmış haaa bir de tatile çıkıp döndükten sonra yani yirmibir gün sonraya tekrar randevu vermiş..Yakınımız 21 gün sonra gittiğinde suratının durumu= surat tamamen yamulmuş kaymış dolgun ve yukarda olan dudaklar ip gibi incelmiş aşağı sarkmış hatta daha da beter ve eskiden olmayan garip çizgiler ortaya çıkmış..gençleşmek isterken yüz daha da yaşlanmış..bir zamanlar güzel bir kadın olan yakınımız olmuş bir yaratık..doktor ona ne desin 'sizin yüzünüz zaten öyleydi" Veee sonra yatırıp ek doz olarak gözlere bir daha iğne yapmış...yani dört ay içinde bir insanın yüzüne ek dozlarla birlikte 4 kere botoks uygulandığını düşünün..geriye yüz kalır mı siz söyleyin...yakınımızın yüzü artık eski yüz değildi çünkü başta bizler anladık..sana noldu demeye başladık sonra da acımaya ..sürekli ağlıyordu ünkü..yüzünün ifadesi gitmişti..gözleri donuk bakışları çok tuhaf doğallıktan uzak bir görünümdeydi ve yazın ortasında aynı doktor kimyasal peeling uyguladığı için göz kenarlarının derisi yanmış simsiyah lekeler ortaya çkmıştı..vveeeeeee en korkuncu yüzünün alt kısmı...zavallı konuşamıyor gülemiyordu..ve yüzü yamulmuş sürekli yaşlı ve yorgun bir ifade gelmişti yani dimyada pirince giderken eldeki bulgurdan olmuştu..ve bütün aile hepimiz anladık herşeyi en ince noktasına kadar ağlayarak anlattı yaz ayları mahvolmuştu hayatı kaymıştı ilişkileri bozulmuş kısacası darmadağın olmuştu..izmir de allsancak civarında yığınla doktor var..ne kadar süslü püslü kelimeler kullanırlarsa o kadar kaçın..yine siz eski siz kalacaksınız diyip sizi yaratığa dönüştürebilirler..eski halinizi mumla ararsınız..bırakın yüzünüzde bir kaç minik çizgi olsun ama yine siz olun..ben de yaptırmayı düşünürken bu olayı görünce dehşet korktum..illa yaptırmak istiyorsanız dermatolgoları tercih edin ama çok araştırın hastaneler bir bakıma daha iyi..9 eylül olabilir..çok konuşandan kaçın...laf kalabalığına değil size bilgi verene güvenin..bir doktor sizin başınıza gelebilecekleri uzun uzun anlatmalı bilgi vermeli..yakınımız yüzüme ve dudak üstüme botoks uygularsınız riskleri nedir diye sorduğunda doktorun cevabı şu olmuş 'hiçbir şey olmayacak..siz ağzınızı kapatamıyorum zannedersiniz ama sadece size öyle gelir karşınızdan bakanlar hiçbir şey anlamayacaklar" demiş..Tam tersi oldu..Biz bakınca "aaa noldu sana dedik" dehşet içinde...işte böyle..bol bol su için güneşte kalmayın sigara içmeyin çok mimik kullanmayın yürüyüş yapın temiz hava alın dengeli beslenin...varsın yüzünüzde bir kaç çizgi olsun ama normal bir yüzünüz olsun.ama dediğim gibi alla yaptırmak istersek çok araştırıp gitmeliyiz..ve hastaneler daha iyi...çok iyi bir dermatolog ya da yıllardır bu işi yapan estitik cerrahlar olabilir..sevgilerimle

botoks sık uygulandğında ona karşı bir antikor gelişiyormuş..hatta ek dozlar bile sakıncalıymış..bağışıklık kazanılıyormuş botoksa karşı..ve yüz normal dışı bir görünüm alıyormuş sık yaptıranlarda.. yaptırıyosanız 6 aydan önce tekrarlatmayın kesinlikle...bunu çok tecrübeli ve bilgili doktorlardan duyduk..araştırın...çok düşünün..paragöz olmayan bu işin ehli olan doktorların eline düşmeniz dileğiyle..

Ben izmirde yasemen daki feci yapay botoks maceramdan sonra..bi kadına yaptırdım klinikte..acaip dogal yaptı dedim dozajı az koydu herhalde dayanmaz 6 ay diye düşündüm..inanmıcaksınız gecen aralıkta yaptırmıştım 1 yıl oldu hala etkisi sürüyo

izmirde kulağı küpeli bi doktor bu konuda hiç bilgisi olmayan kardeşime dört ayda ek dozlarla birlikte dört botoks uygulaması yapmış...kardeşim yaratığa döndü biz anlayınca anlattı herşeyi..altı aydan önce botoks yaptırmayın hele dudak üstüne bin kez düşqünün yaptırmadan..yüzünüz yamulur yorgun hale gelir..yüz altına botoks sakın uygulattırmayın..

Merhaba renklyyyy ben de botox yaptirmayi planliyorum. Daha önce bir kez yaptirdim ve yine ayni hastanede yaptirmak istiyorum. Doktorum bir tup botoxun bana fazla gelecegini soyledi. Paylasmak ister misin?

Merhaba renklyy, bende botoks yaptırmak istiyorum ama bir tüp cok fazla gelecek bana , sadece alnıma yaptırmak istiyorum. eğer yaptıramdıysan henüz bölüşebiliriz.

merhaba arkadaşlar,
izmir de güvenilir nerede botoks yaptırabilirim. Bir tüp bana çok fazla paylaşmak isteyen varsa bana ulaşsın.

İzmir'de uygun fiyata botoks yaptırmak istiyorum bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Kaş arası kaç lira yaptıran varsa

Yakın zamanlarda izmirde botoks yaptıran var mı? fiyatı nedir ve hangi doktor iyidir?

Yakın zamanlarda botoks ve dolgu yaptıran arkadaşımız ya da arkadaşlarımız bilgi verebilir mi? İzmir'de kime gidilir?
*İğneyi neden paylaşıyorsunuz anlamadım, gramaj ya da her ne deniyorsa fazla mı geliyor? (bilgim yok ondan soruyorum.)

Teşekkür ederim.

Dolgu ve botokstaki tecrübelerimi paylaşayım kızlar... Botoksu ucuza yapan hekimlere itimat etmeyin derim. Bir arkadaşım, bu yukarda saydığınız hekimlerden birine gitmiş; gayet de piyasa fiyatının altına yaptırmış. Ama botoks 2 ay anca dayanmış. Sanırım serum fizyolojiğini fazla koyuyor olabilirler. Buna dikkat edin. Bir şişeyi iki kişiden fazla kullanmayın; yoksa daha fazla serum fizyolojikle seyreltiyorlar; bu demek oluyor ki daha az toksin cildinize nüfuz ediyor. Dolayısıyla ürünün ciltte kalış süresi kısalıyor. Açıkçası benim de aynı şey başıma geldi: Bir hekimin yaptığı botoks 2 ay dayandı; başka bir hekimin yaptığı botoks 6 ay dayandı. Ayrıca şişeyi gözünüzün önünde açtırın. Bazen birkaç günlük ürünü enjekte etmek istiyorlar. Botulinium toksini ne kadar beklerse o kadar etkisini kaybeder. O yüzden beklemiş ürünü asla kabul etmeyin. Genellikle fiyatının ucuz olduğu yerlerde böyle yapılıyor.
Dolgu konusuna gelirsek eğer... fabrikasyon hekimlerden uzak durun. Uygulama yapacağı yeri ölçümlemeden, göz kararrı yapan, tecrübesine aşırı güvenen hekimlerden uzak durun. Yat-hadi bakalım kalk... 15 dakikalık işlemi 1-2 dakikaya sığdıran hekimlerden bahsediyorum. Diyelim ki dolgu miktarı fazla geldi ya da bir çukurluk oluştu; bunu telafi etmeye yanaşmıyor bunlar.

Bu arada öğrendiğim kadarıyla genelde fiyatlar şöyle: Tün alın, kaş arası, göz kenarları... 600TL (tek çekim veya cash) ve 650TL (taksitli fiyatı)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…