İZMİR de iyi botoks yapan kim var?

Yakın zamanlarda botoks ve dolgu yaptıran arkadaşımız ya da arkadaşlarımız bilgi verebilir mi? İzmir'de kime gidilir?
*İğneyi neden paylaşıyorsunuz anlamadım, gramaj ya da her ne deniyorsa fazla mı geliyor? (bilgim yok ondan soruyorum.)

Teşekkür ederim.
İzmirde çok doktor var botoks yapan.. Ama önemli olan iyisine gitmek. Ben bi keresinde çok iyi bi hekime gitmiştim. Muayene masasına oturttu, inanın 2 dakika bile sürmedi... Kas hareketlerime bakmadan hemen yapıverdi. Çok tecrübeli ya... ondan... Ama tabi hüsran... İsim veremem, karalamak olur şimdi bu hekimi. Ama siz siz olun kendine çok aşırı güvenen hekimlerden uzak durun derim kızlar.
Haa....Doktor önemli olduğu kadar merkez de önemli. Kimi yerler bu işi ticarete dökmüş; tek dertleri PARA. Evet, para önemli ama müşteri memnuniyeti daha önemli olmalı. Ya fazla sulandırırlar toksini, ya olması gerekenden çok az enjekte edilir size... Bizi saf salak mı sanıyor bu merkezler bilmem. Herşeyin farkındayız sadece ses çıkarmıyoruz; o kadar. En fazla bir dahaki sefer gitmem, diyorum.

Meb.bende önce cilt verdirmek operasyon ü isteyerek gittim dr a.bana gerek olmadığını botoks un yeterli olacağını syledi.ben uzun süreli kalıcı bisiy istiyordum,botoks 6ay ile bir yıl arası sürüyormuş,kararsız kaldım botoks mu dolgumu arada kaldım,yardım istiyorum
Sürekli yaptıra yaptıra (Yılda 2 kez) artık yılda 1 kez yaptırmaya başladım... Yani bakmayın geçici etki olduğuna. Sürekli yapılınca, etkisi uzun oluyor. Bir an önce başlayın ki kırışıklıklarınız derinleşmesin. Derinleşince açılması daha bi zor oluyor.

botoks sık uygulandğında ona karşı bir antikor gelişiyormuş..hatta ek dozlar bile sakıncalıymış..bağışıklık kazanılıyormuş botoksa karşı..ve yüz normal dışı bir görünüm alıyormuş sık yaptıranlarda.. yaptırıyosanız 6 aydan önce tekrarlatmayın kesinlikle...bunu çok tecrübeli ve bilgili doktorlardan duyduk..araştırın...çok düşünün..paragöz olmayan bu işin ehli olan doktorların eline düşmeniz dileğiyle..:KK24:
Evet katılıyorum. 6 aydan önce yapılınca atrofi oluşuyormuş.. Kas iyice güçsüzleşiyor yani. Yılda 2 sefer yaptırmak yeterli diyorum. 3-4 sene sonra yılda 1'e düşürürsünüz zaten ister istemez.. çünkü gerek kalmıyor botoks yaptırmaya.

Bende göz altıma botoks yaptırdım..yasemen de..bu kadar yapay olamazdı yani..ruh hastası gibi bakıyodum..arkadaşımda aynı klinikte dudak dolgusu yaptırdı..kızın dolgusu düştü ağzı yamuk gibi oldu ..asla orayı tavsiye etmem
Arkadaslar merhaba. Bende ızmırde yasiyorum botoks ve dolgu yaptıracağım. Güvenilir arkadas ve doktor arıyorum. Eczaneden alıp doktora yaptrmK daha mantıklı bu konuda yardımlarınızıı bekliyorum kızlar.. Gülmek ıstemıorum kırısıyorum. Sızlerden haber bekliyorum.. :KK25:
Eczaneden alıp doktora yaptırmak iyi fikir ama bunu kabul edecek doktor bulmak zor canım benim.

Mezoterapi yaptırmadım, PRP yaptırdım. Bende pek bi etkisi olmadı. Bir daha yaptırmayı düşünmüyorum çünkü çok ama çok acıdı, 1 hafta ödemli parlak bi yüzle gezdim, o kadar. Elde edilen sonuç katlanılan acıya inanın bana hiç değmez. Bi de üstüne o kadar para verdim..:KK43:((
Botoks yılda 1 bazen 2 yaptırıyorum.
Çok emin olmadan kimseye tavsiye vermiyorum canım... (Tavsiye ediyorsam, bilin ki gerçekten çok memnun kalmışım; bilin ki beni hizmet kalitesi açısından hiç üzmemişler..) Ama çok üzen bi merkez olursa, buraya yazmaktan da çekinmem. Ben yandım, siz yanmayın anlamında....
İzmir'de dört dörtlük iyi diyebileceğim, arkasında duracağım bir merkeze rastlamadım henüz. Rastlarsam mutlaka paylaşırım.

izmir şirinyer mayasante doktor osman baş'a iyi diyorlar. henüz gidemedim ama bilen varsa aktarmak istedim. sevgiler :)

Not: reklam amacında degilim. Biraz sorusturdum, bana bu ismi verdiler. Osman bey'e yaptiran arkadaslarimiz deneyimlerini paylasabilirler mi acaba? Cok sagolun ^^

Son düzenleme:
Ben izmirde yasemen daki feci yapay botoks maceramdan sonra..bi kadına yaptırdım klinikte..acaip dogal yaptı dedim dozajı az koydu herhalde dayanmaz 6 ay diye düşündüm..inanmıcaksınız gecen aralıkta yaptırmıştım 1 yıl oldu hala etkisi sürüyo
Canım kime yaptırdın yazar mısın?

prof.dr Ahmet seyhan bence güvenilir bir dr ondan başkasına güvenemiyorum ancak prp gibi işlemleri uygulamıyor malesef .bende ameliyatsız ,dolgu yaptırmadan yüzümdeki çökmeyi elastikiyet kaybını kurtarıcı yöntemler arıyorum ufuk bilkayın sekreteriyle konuştum öngörüşme için para istiyorlar 2 fikir alıcam 5 dk lık birsürü para vercem saçma. sırf bu yüzden müşteri kaybetti.

prof.dr Ahmet seyhan bence güvenilir bir dr ondan başkasına güvenemiyorum ancak prp gibi işlemleri uygulamıyor malesef .bende ameliyatsız ,dolgu yaptırmadan yüzümdeki çökmeyi elastikiyet kaybını kurtarıcı yöntemler arıyorum ufuk bilkayın sekreteriyle konuştum öngörüşme için para istiyorlar 2 fikir alıcam 5 dk lık birsürü para vercem saçma. sırf bu yüzden müşteri kaybetti.

İsabet olmuş. Ufuk bilkayı botox konusunda katiyen tavsiye etmem. Geçen sene mayıs ayında gittim alın ve göz çevresine yaptırdım 0 acı ile çok memnun kaldım. 6 ay doldu Kasım da tekrar gittim muayanhanesinin yerini taşımış yan apartmana daha büyük biyere geçmiş. Daha çok para kazanmak için kullandığı markayı değiştirmiş herhaldeki hem işlem sırasında hem kontrode fazlasıyla canım yandı. Sonrasında baş ağrılarım oldu. İşlemin üzerinden 1 ay geçti botox un etkisi geçmeye başladı. Para çöp oldu.Geçen sene olsa tavsiye ederdim ama bu sene kattiyen etmem.

Kızlar 1,5 sene oldu kaş arama yaptırdım şimdi yenilemeyi düşünüyorum ama maddi olarak kendimi ayarlayabilirsem :KK43: 9 eylül hastnesi ilerisinde heraderma sevinç hanıma yaptırmıştım. Dermotolog bayan. Ben size onu tavsiye ederim.

geçen sene Alsancak'ta Ufuk Bilkay mağduru oldum. İğnenin değdiği heryer morardı. Ve gerçekten benim de 3 ay dayanmadı:KK43: @Melekler evi :KK43: neyse, Aralık ayında heraderma da yaptılar. 5 sene önce lazere de orada gitmiştim. Botox da çok iyi oldu. Em azından kaşım gözüm yamulmadı, kısa sürmedi. Temmuzda tekrar zamanı geldi sanırım. Heradermaya gidicem. Yine yazarım:)

geçen sene Alsancak'ta Ufuk Bilkay mağduru oldum. İğnenin değdiği heryer morardı. Ve gerçekten benim de 3 ay dayanmadı:KK43: @Melekler evi :KK43: neyse, Aralık ayında heraderma da yaptılar. 5 sene önce lazere de orada gitmiştim. Botox da çok iyi oldu. Em azından kaşım gözüm yamulmadı, kısa sürmedi. Temmuzda tekrar zamanı geldi sanırım. Heradermaya gidicem. Yine yazarım:)
Sevindim beğenmene. Güle güle kullanın. Bir de gidince güncel fiyatı öğrenir misiniz?

kızlar merb. dr.Ebru Durmus sızce nasıl ben begenıyrm ama fıkır almakda fayda var dıye dusunuyrm.botox uygulması için.baska önerebılecegınız varmı.genelde ebru hnm a gıden memnun ama....

ben dudak dolgusu yaptrdım memnun kalmıstım ama.demekkı o konuda pek memnun edıcı degıl

Merhaba İzmir'de Can Kopal'a botoks ya da dolgu yaptıran var mı? Tavsiye eder misiniz?

X