İZMİR de iyi botoks yapan kim var?

İzmirde birlikte botox yaptırmayı düşünen var mı arkadaşlar?? Bu işi hakkı ile yapan güvenilir bir yerde istiyorum..
Çok istiyorum bennnnn.........

Ben botox düşünüyorum ve paylaşabileceğim birisini arıyorum.Eczaneden alıp Adnan menderes ya da ulvi günere uygulatabileceeğim.Hrnüz karar veremedim görüşme yapamadım ama bu ikisinden birisine yaptırmak istiyorum

ben varım .maliyeti nedir ?

ben varım .maliyeti nedir ?

200 tl kişi başı eczaneye bir de 150 tl civarı doktora ödeniyormuş sanıyorum burdan edindiğim bilgilere göre.yani cok daha az maliyetli oluyormuş eczaneden almak hem de daha güveenilir oluyormuş açılmamış ürün kullanıldıgını bilmek.ama ben daha gidemedim.9 eylul çok uzak bana ben karşıyakadayım.alsancakta ulvi günerden randevu alıp görüşme yapıcam ona göre bilgilendiririm seni.sen de bi araştır istersen

peki ya en guvenilir botox markası neymiş ?
ben de bir araştırayım eğer ortak olmak istersen ben de yaptırabilirim senle .
ben de karsıyakadayım .

kızlar foto ekliyorum kaş arasına yapıldı benim çok memnunum. Bakabilirsiniz...

ızmır ıcı bolusebilcegım kısı arıyorummmmmmmm

ben bölüşebilirim izmir karşıyakadan sadece kaş arasına yaptırmayı düşünüyorum

bende cnm ozelden konusalım mı

Onca sorunsordum bir kişi yanıtlamadı izmir için bilgi vereyim arkadaşlar. Nihayet botox yaptırdım oyle alıp paylaşmaya vs gerek yok mutlaka hastanede yaptırın bu işler guzellik uzmanlarının eline bırakılacak birşey değil yaptırınca iiki hastanede yaptırmısm dedim
1ay oldu memnunum alın gozkenarı ve dudagıma yaptırdım alın süper oldu goz krnarı içinde ii ama okadar gerilimce busfefer gulerken illa kırışmaya çalışan birye oluyor bnm yanaklara kaydı mesela. Dudaklar süper yani burada neler yazanlar gordum ne fıtolar gördum alakadı yok yapıldığının ertesi gun arkadaşlarımda kahvaltıya gittim hafif ıgnenyeflerinde morluk vardı okadar 9eylul de adnan menderese yaptırdım

İzmirde botoks yaptıracak arkadaş arıyorum birde en güvenilir hekim kimdir izmirde yorumlarınızı bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…