İyi ki evlenmişim diyen var mı?

Çoğu zaman iyiki evlenmişim derim ama benim canımı sıktığı yada haksız yere benimle kavga ettiğinde neden evlendim sanki şu adamla diyorum napiyim hergün aynı olmuyo sonuçta 6 yıldır birlikteyiz ama 3 yıldırda evliyiz çok sorun yaşadık çoookkkkama şükürler olsun birbirimizi çok seviyoruz

iyiki nişanlanmışımm:) 5yıldır bırlıkteyız ama daha evlenmedık ama iyikiiiiii var cok sevıyorummmm aşkımıııı

iyiki evlenmisim esimi cok seviyorum oda beni ayni sekilelde tabikisi bunu hiss ede biliyorum iyiki varsin kocacigiiiiiiiiimm

Allaha her gün şükretsem yine az canımı bitanemi karsıma cıkardıgı icinn .)) onunla evli oldugum icinn cok cok coooookk sanslıyıımmmm beennnn .)))

evet iyiki eşimle evlenmişim. Rabbim ömür boyu birbirimizden ayırmaz diğer dünyadada eşimdir inşallah. onsuz bir hayat düşünemiyorum. ona öyle bağlıyımki herşeyi unutturuyor.. o ve kızım. bayılıyorum ben bu adama. Amanın Allah nazarlaradan saklasın. tabi arada tepemin tasını attırdığı olmuyor değill.

eveeet iyiki evlenmişim.Annesi dışında tabii ama ona rağmen iyiki onunla evlenmişim.13 yıldır evliyiz ve ben onu ilk günki gibi seviyorum oda aynı şekilde.onunla kızlatımla çok mutluyum.beni bukadar yıl sonra bile gözünden bile sakınan bir kocam var.ALLAH herkese nasip etsin kızlarrr

Birkaç ay sonra 12 yılımızı bitireceğiz Allaha çok şükürler olsun daha hiçbir zaman
'KEŞKE' demedim evliliğim adına hep 'İYİ Kİ' dedim. Dilerim bundan sonrada böyle sürer.

Ben de iyiki evlenmisim diyenlerdenim .. Esimi cok ama cok seviyorum ...:asigim: Şeniz
8 yildir süren evliligimiz boyunca ; kimi zaman agladik , kimi zaman güldük ..
Bazen tartistik ama hic dargin kalmadik ..
Ne o bensiz , ne de ben onsuz yastiga bas koymadik ..
Veee hic bikmadan milyonlarca kez sevdigimizi söyledik bizbirimizee ..
Bana hic yalan söylemedi . Beni benden cok düsündü ..

Keske ALLAH'tan hep diledigimiz , dört gözle bekledigimiz mucizemiz de artik gelse bizi mutluluklara bogsaa ..
Tek eksigimiz bebegimizz ...

iyi ki evlenmişim...
Mükemmel bir eşim var çok ama çok mutluyum....
Hayat onsuz çok anlamsiz....
Iyi ki evlenmişim iyi ki eşim yanimda onu çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum

haziran 23'te 1 yılımızı doldurduk.ben taaaa en başından beri iyi ki eşimle evlenmişim diyorum.allah hepimizin mutluluğunu daim etsin.

çoook seviyorum eşimi 5.yılımız.5 yılıda flört dönemi hayatıma gireli 10 yıl oldu.iyiki evlenmişim ondan başkada kimse tahammül edemezdi zaten bana:dance:

Daha evlenemedik ama bende nişanlımı çok seviyorum iyi ki o hayatımda bebeğim kubişim herşeyim o benim... dua edin de askelik bitsin hayırlısıyla bende yuvamı kurayım...

Beklemek güzeldir , gelecekse beklenen ....
Özlemek güzeldir , özlüyorsa özlenen ...

Dualarim seninle canim insallah askerine kavusup mutlu mesut bir yuva kurarsiniz ... a.s.

henüz evlenmedim ama aşkımm emremm iiki hayatımda var diyebilirim.. iyiki karşıma çıkmış tosunumm benimmmm

vallahi evet iyiki evlenmişim bir daha dünyaya gelsem yine eşimle evlenirdim diyorum allah bozmasın bugünlerimizi aratmasın, herkese de mutlu evlilikler nasip etsin yarabbim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…