İyi ki evlenmişim diyen var mı?

evlilik güzel neden kötü olsunki özel anlarınızı özel biriyle paylaşmak güzel herşeyi birlikte yapmak güzel oturduğun dört duvarın ev değil bir yuva olduğunu görmek güzel sorunlarını anlatabileceğin sorunlarını dinleyebileceğin varlığını sıcaklığını hissedeceğin ve hissettireceğin birinin olması güzel kışın dışarıda kar yağarken yada fırtına yağmur kapını çektiğinde battaniyenin altında tek başına korku filmi izlemektense sana karıcım diyen birirnin sesini duyarak yada oturup kahkahalarla komedi filmi izlemek güzel osevdiğin senin için özel insanla çocuğunuzun olması hem seni hem onu taşıması güzel yani becerebilen kişiliği oturmuş karşılıklı gülebiliyorsan ayrı beden aynı ruh ikiziysen sen başarmış demektir iyiki evlenmişim

Birinci yılımız yeni doldua.s.
İyi ki tanıımışım Kocişimi iyiki evlenmişm onunla:sm_cool:
Keşke daah erken yaşlarda tanısaymışım ah ahhhhhŞeniz

been beeenn :sm_cool::sm_cool: çoook seviyorum evlenecem dedim evlendim iyiki de evlenmişim :lepi: herşeyim benim o :asigim:

Allahım nazarlardan korusun bizi :nazar::nazar: sizi de :1hug:

mutluluğum benim tahminlerimin çok çok üstünde,iyiki evlenmişim iyiki eşimi seçmişim ve iyiki seçilmişim diyorum.allah herkese böyle evlilikler nasip etsin,yuvanızın içinden sevgi saygı huzur eksik olmasın Şeniz

8 yıllık evliyim şu ana kadar en ufak bir pişmanlık duymadım eşimi çok seviyorum Allah herkese benim eşim gibi bir eş nasip etsin :))İçi sevgi dolu, merhametli benim ailemi benden çok düşünen bir insan

8 yıllık evliyim şu ana kadar en ufak bir pişmanlık duymadım eşimi çok seviyorum Allah herkese benim eşim gibi bir eş nasip etsin :))İçi sevgi dolu, merhametli benim ailemi benden çok düşünen bir insan

aminnnn diyorummmm bız bekarlara, arkadaslar sızler ıcın gercekten sevınclıyım , ama ınsan belkı gecmıstekı tecrubelerınden mı nedır, boyle bırı karsısına cıkcak gıbı dusunemıor sanırım , hep degıscek gıbı gelıor , Allah hayırlısını versın

Çok Mutluyum İyi ki evlenmişim eşim süper diyen var mı? :icecream: :icecream:

bennnnnnnn bennnnnnnnnnnn bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:lepi:
ay sekerım vallahı benım esım superdır dıyorumŞeniz
o benım kanatsız melegımŞeniz
allahıma sukurler olsunkı 6 senelık evlıyım :nazar:
ustune 2 senede tanısma ve nısanlılık:nazar:
8 senedır tanıyorum ve asıgım ve her gunum ıcınde bınlerde sukredıyorum rabbıme:Saruboceq::Saruboceq:
super bır kocam vardır Şeniz

iyikiiiii ippiiiyiki evlenmişimmmmm ve o kişi iyi ki eşim olmuşşş hatta 8 ay nişanlı kaldıgıma bile pişmanımmmmm:):):). mükkemmmeel bi insannnnnn dunyada tektir benim kocammmmm ..

bende bilmiyorum şu an iyi ki evlenmiş miyim evlenmemiş miyim kafamçokkarıştı
eşimi anlatsam biraz evlenmekle iyi mi yaptığımı siz anlarsınız:nazar:
eşim ev kuşu , gezmeyi de sever bensiz gezmez..
ben çalışıyorsam o izin gününde sadece yazın bi havuza gider başka işi yoktur.
genelde izin gününde evdedir evde temizlik yapar
ne yemek var demez buzdolabına bakar yemek yoksa kendi halleder
benim aile ve akrabalarımla ilişkisi çok iyidir saygılıdır
özel günleri unutmaz , hediyesiz yanıma gelmez
idare eder işte kaydirigubbakcemile

:nazar::nazar::nazar:

daha ne istiyosun bacııııııımmmkaydirigubbakcemile3
allah mutluluğunuz daim etsin bende hiç mutlu ewlilik yok sanıyordum:eek:
bekarken böylelerni görmek güsel bakalım bizim ansıl oalcak ama ben böle mutlu olamıcakmısım gibi bi his war içimdee:1no2:

evet genellikle diyorum ama bazen bunaldığımdada bekarlık sultanlıkmış demeden olmuyor..bir öyle bir böyle yaşıyoruz işte.herzaman aynı ruh halinde olmak zor.ama eşimden çok memnunum ve çok seviyorum.

Ben varıııııım. Allahıma şükür iyiki evlenmişim. Veeee şimdi bi de yavrumuz olucak Allah nasip ederse.
3 senemizi doldurduk. Hatta bugün nikah yıldönümümüz. Allah herkese mutlu yuva nasip etsin inşallah arkadaşlar.

1 eylülde 10.yılımızı kutluyoruz.Hayatta herşey tabiki güllük gülistanlık olmaz fakat herşeye rağmen yanımda olmasından dolayı çok mutluyum.

bizde eylül de altıncı yıla giriyoruz eşimle.bu altı yıl boyunca eşimin gözlerine her baktığımda iyiki senle evlenmişim dedim....insanın ruh ikizi ile evlenmesi o kadar güzel ki... arada soğuk kış rüzgarları esti ama geminin dümenini rotada tutmasını bilmek çokkk önemli ....

Forumdaki diğer yazılarımı okuyan arkadaşlar,yada blogdaki yazımı okuyanlar benim iyiki evlenmişim derken bile gözümden yaşlar gelicek kadar mutlu olduğumu bilirler..ama beni tanımayanlar için tekrarlıyım..

:nazar:.......İYİKİ EVLENMİŞİM..... :nazar::asigim::asigim::asigim::asigim:

bende iyiki evlenmişim diyenlerdenim.çok güzel giden evliliğim var maşallah allah nazarlardan esirgesin.ama hayat bu yarının neler getireceğini hiç birimizde bilmiyoruz.evimi evliliğimi ve hepsinden önemlisi eşimi çok seviyorum.rabbim herkesede böyle mutluluk nasip etsin inşallah.
eşim benim herşeyim ruh ikizim İYİKİ EVLENMİŞİMMMMM.dünyaya birdaha gelsen yine eşim eşim eşim derimmm.kafa dengini bulduktan sonra evlilik çok güzel yaaaaaa.

Allahıma binlerce kere şükürler olsun ki eşimi karşıma çıkardı 10 yıl önce. 2 senedir evliyiz. keşke daha önceden evlenebilseydik. Allah başımdan eksik etmesin, yokluğunu yaşatmasın inşallah. Allah bizi ve bizim gibileri nazarlardan saklasın. olmayanlarada daha iyilerini nasib etsin inşşşşşşşşallah amiiiin

X