İyi ki evlenmişim diyen var mı?

iyiki evlenmişim eşimi çok seviyorum Allah bozmasın kimsenin mutluluğunu içinde ben dahil Amin

iyi ki evlenmişim, iyi ki rahmetli babacımı dinlemişim, iyi ki Rabbim böyle bi insan vermiş kaderime...

azıcık yakınsam Allah sorar, yemin ederim sorar.

Tüm arkadaşlarım, akrabalarım dua ediyor böyle bi kocam olsun diye.

kesinlikle iyiki evlenmişim sadece şu aralar özgür olmayı arıyorum çünkü kızım elimi kolumu çok bağlıyor...ama asla evliliğimi bekarlığıma değişmem

bende iyiki evlenmişmmm
seviyorum seviliyorum bi bebğim olacak o en kutsal duyguyu tadıcam
bugun evlilik yıldönümüm 1 sene gecti ama sanki 1 aftalık evliyim hala
allahım bütün genç kızların karsına iyi eşler cıkarsın

kesinlikle ve kesınlıkle iyiki evlenmişim kocişimi cooook seviyom.2yıldır evlıyız 3 sene de cıktık ve bes senedır "ben neden bununla beraberım"demedım,hep iyiki askımı bulmusum derım.ve herkezin de hakettıgı mutlulugu bulmasını dilerimmm....

ben diyiyorum hep dedim ve inşallah demeye devam edeceğim
bugün yine o nikah masasına otursak ve yine yanımda eşim olsa ve ben yine eveeeettt diye söylerim eşime gerçekten saygı ve sevgi duyuyorum

hayatımda verdiğim en hızlı ve bir o kadar da isabetli karar..23 aralıkta sözlendik 3 şubatta nişanlandık ve 28 şubatta evlendik..iyi ki evlenmişim eşimle iyi ki...ama şimdi askerde çok özlüorum onu...

6 yıl oldu.pek çok hatalarını gördüm ama hep iyiki onunla evlenmişim çok şanslıyım dedim.ama son iki gündür adeta dünyam başıma yıkıldı.bana bakmayın 2 gün sonra unuturum dicem ama bu unutulacak bişi değil.yine de çocuklarımın güzelliğini görünce iyi ki bu adamla evlenmişim derim ama hepsi bu.2 gündür ne süperim ne muhteşem

esimle tanistiktan üc gün sonra nisanlandik
3 ay ayri kaldik
sonra nisanliyken esimin yanina geldim almanyaya ,üc ayda orda onlarda yasadim ve evlendik
coooooook mutluyum yaklasik 4 yillik evliyim ,hayla yeni cikmaya baslayan sevgililer gibiyiz
iyike evlenmisim diyenlerdenim :))

eşimi tanıyınca hayatım değişti umutsuzluklardan çıkardı beni
fedakar sevecen aşk dolu eskide kalan ask acımı unutturdu
onu seviyorum gözlerine her baktıyımda yeniden asık oluyorum
yani iyi ki evlenmişim

Esim benim ruh ikizim.Cok iyi anlasiyoruz ve bir cok konuda da sadece birbirimizin gözüne bakmak yeterli oluyor.Ben es konusunda cok sansli insanlardan biriyim.Iyiki evlenmisim 14 senedir de hic bir gün pisman olmadim.allahim insallah böyle mutlu bir evlilik cocuklarimada nasip eder.

benim 1 sene oldu evleneli daha ama iyi ki evlenmişim.eşim çok ama çok iyi allah nazarlardan saklasın

ben kocamı çooookkk seviyorum yeniden dünyaya gelsem yine onunla evlenirdim ve be 12 yıllık evliyim aralıkta 13. yıl dönümümüz halada aşığız birbirimize aman maşşallah deyin okurken nazar değmesin

yazılarımda hep vardır 15 yıllık evliyiz ...19 yaşında üni birde evlendim....iyiki evlenmişim...bir daha olsa yine onunla evlenirim.....allah onu bana ve çocuklarımıza bağışlasın...:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…