“İyi aile kızı” olmak ve yalnızlık?

anlamadimkartanesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2024
34
29
23
Düzenleme 2: Sevgili hanımlar, geçmişte ve şimdi ne kadar “eğlenceli” olduğunuzu anlatmış ve bana sıkıcı diyip durmuşsunuz. Suratsız enerjisiz kibirli olduğumdan bahsedip durmuşsunuz bu nefretinizin nedenini anlayamadım. Bir derdim var diyerek samimiyetinize tecrübelerinize güvenerek buraya içimi dökmek ve akıl danışmak için yazmıştım ama tanımadığım hemcinslerimin oturup ağlamama sebep olacağını hiç aklıma getirmemiştim.

“İyi aile kızı” olma olayı zaten toplumun bana yapıştırdığı bir sıfat. Ben bununla övünüp gurur duymuyorum. İnsanların ailemi baskıcı zannetmesi, yok “eğlenilecek değil evlenilecek kız” gibi pis pis lafları duymuş olmaktan bıkmış haldeyim, erkeklerin aptal tespitleri
yetmiyormuş gibi üstüne bu forumda hemcinslerim kötü yorumlar yapıp kapak yaptıklarını falan düşünüyorlar? “Erkekler senin tam zıttın eğlenceli kızları seviyor hahaha :dd” seviyesine düştünüz anlamadım burası böyle bir yer mi???

Ne kibirliyim, ne suratsızım. Ne muhafazakarım ne oturup sohbet edemeyeceğiniz sıkıcı biriyim. Aksine hoş sohbet ve komik olduğumu sık duyarım. Sadece incinmekten, kötü deneyimlerden biraz fazla korkan biri olduğumu düşünüyorum.

Zengin züppelik konusuna gelince, bölüm arkadaşlarım çalışıp harçlığını kazanan giderlerini kendi karşılayan insanlar çoğunlukla. Bu konuda onları çok takdir ediyorum. Bu forumda hepimizin maddi durumu farklı, beni anlayacağınızı düşünüyorum. Onlar böyle çalışarak okurken beni her zaman fönlü saçla, özenli kıyafetlerle okula gelip dersi dinlemeden çıkıp kampüste vakit geçirip tembellik yapıp çıkıp gittiğimi gördüklerinde ister istemez bir düşmanlık hissettiklerini düşünüyorum. İnsanların nefretini almak hoşuma gitmiyor ama saçımı yapmadan okula gitmek istemiyorum? Özenle hazırlanacak enerjim ve zamanım varken neden yapmayım ki?

Sandığınız gibi alkol sigara kullanan, gece hayatı olan vs vs insanları kötü görmüyorum. Ben de kullandım, denedim. Doğum günüm ya da bazı özel günlerde çevreme uymak amacıyla az da olsa alkol alıyorum. Herkes alkol içmek zorunda mı? Çabuk etkileniyorum ve tadını sevmiyorum içmememin sebebi yalnızca bunlar olamaz mı? “İyi aile kızı” olmak ve beğenilmek için içmiyormuşum, benim de şimdi haberim oldu. Benim gibi olmayan insanlarla vakit geçirdim, geçiriyorum ( Örnek olarak paraşüt tayfayı verebilirim) Onlarla da eğleniyorum, insanlar çeşit çeşit olduğu için herkes gibi benim de çeşit çeşit arkadaşım var ama hayat tarzı bana benzemeyenlerle çok samimi değilim.

Temizlik ve yemek yapma işine çok takılmışsınız, bunları yaparak kendimi diğerlerinden prenses gördüğümü falan sanıyorsunuz ama ben yaptığım hiçbir şeyi toplumun ya da birinin beğenisini kazanmak için yapmıyorum. İçimden yemek yapmak gelmesi bundan keyif almam çok mu anormal? Su böreği dedim diye mi beni ev kızı ilan ettiniz? Eğer konu buysa çok güzel somon açıp sushi de yaparım. İtalyan mutfağı kursuna gittim taze makarnalarda iddialıyım. Teyit etmek isteyen olursa şarabını alıp gelebilir zira alkole ve tüketenlere pü kaka demiyorum

Buraya yazarak ne duymayı bekledim ve istedim hala emin değilim. Benim kargaşam yaşıtlarımın yaptığı şeylerin benim ilgimi çekmemesi yüzünden hayatımın sıkıcı olduğunu düşünmemdi ama siz direkt benim sıkıcı olduğumu söylediniz, anlamadım ve kafam karıştı. Erkek arkadaş mevzusu da var tabi. Kötü de olsa yorumlara teşekkür ediyorum.

Düzenleme: Hobilerim var, yamaç paraşütü yapıyorum ve binicilikle uğraşıyorum ikisinde de profesyonelim fakat oradan da kısmet çıkmadı :) Devlet okulunda okuyorum ve “zengin” olduğum için bölüm arkadaşlarım tarafından haksız bir nefrete maruz kalıyorum (marka kıyafetlerimden bu çıkarımda bulunmuşlar) yani okuldan birileriyle bir aşk tutturabileceğimi sanmıyorum.

Merhabalar, kulağa çocuksu gelebileceğinin farkındayım ama ciddi cevaplar istiyorum lütfen. 23 yaşındayım, iyi bir üniversitenin zor bir bölümünü okuyorum bu yıl 6. senem olacak ama bitireceğim inşallah.

Benim sıkıntım tanıdığım en “iyi aile kızı” olmam. Alkol sigara kullanmam hiçbir kötü alışkanlığım yoktur. Geç olmadan eve dönerim, aileme hiç yalan söylemem, izin vermedikleri yere gitmem (genelde hep izin verirler) Partilere, mekanlara gitmem. Ailem baskıcı değildir, muhafazakar da değilim sadece içimden gelmiyor. Dahası temizlik takıntım var sürekli temizlik yaparım, ev işlerinde iyiyim, güzel yemek yaparım su böreği bile yapabiliyorum.

Bu yaşıma kadar bir tane sevgilim oldu onunla da 3 sene sürdü ve ayrılalı 2 sene oldu. Bu durum canımı sıkıyor ilişkim olduğu zamanları özlüyorum insan vakit geçirecek birini arıyor. Ayrıca zamanı gelince evlenmek de istiyorum ama 2 senedir tek flörtüm bile olmadı. Tüm erkekler tamamen cinsellik peşinde. Bir kere buluşsanız ikinciye eve çağırıyorlar. Cinselliğe tamamen karşı değilim ama tanımadığım sevmediğim biriyle yaşamak istemiyorum, erkeklerin ilk amacı cinsellik oluyor bu da bana ters.

Liseden, üniversiteden birkaç kız arkadaşım var erkeklerle arkadaş da olamıyorum. Bana arkadaşım kankam diyen erkekler mutlaka seviyesiz espriler yapıyor ve gereksiz temas etmeye çalışıyorlar soğuyorum. Böyle yıllarım yalnız geçecek ve kimseyi bulamayacağım gibi geliyor umutsuzluğa kapılıyorum. Ev okul arası takılıyorum yeni insanlarla tanışma fırsatım olmuyor.

Özetleyecek olursam bu devirde cinsellik olmadan sevgili olmak mümkün değil mi? Yaşıtlarım benim gibi yalnız değil istedikleri sıklıkla sevgili değiştiriyorlar acaba sorun bende mi? Yeni ve seviyeli insanlarla tanışmanın bir yolu var mı? Belki yaşım küçük olduğu için yaşıtım erkekler henüz olgunlaşmamıştır diye düşünüyordum ama yaşımdan büyüklerle nerede tanışabilirim ki?

Son düzenleme:
Z kuşağı zaten gece dışarı çıkmaması ve az içki icmesiyle ve sağlıklı yaşam aliskanliklariyla tanınan bir kusakmis. Bana anormal gelmediniz insanın mizacı neyse odur ve bazı özelliklerinizin kıymetini bilin yemek yapabilmek gibi 😁 Gece dışarı çıkmamak içmemek sosyal olmaya engel değil gündüz de sosyalleşip insanlarla tanisabilirsiniz hobilerinizin olduğu okul klupleri topluluklar bunlara yönelin mutlaka. Üniversite hayatını dolu dolu yaşayın (içip dağıtın değil demek istediğim yani dil öğrenmek, spor, seyahat, sanat, münazara gibi bir sürü hobiye yonelebilirsiniz.) Okulunuz zor ama böyle aktiviteler derslere yoğunlaşmayi kolaylaştırır. Zaten sizin yasinızda doğal tanisikliklar olur arkadaşlıklar aşka dönüşür. O esnada da cinsellikle ilgili duygu ve düşüncelerinizi sınırlarınızı net ifade edebilecek ozguveni gördüm ben sizde. Yani çok da takmaya gerek yok 😁

Herkese merhabalar, kulağa çocuksu gelebileceğinin farkındayım ama ciddi cevaplar istiyorum lütfen. 23 yaşındayım, iyi bir üniversitenin zor bir bölümünü okuyorum bu yıl 6. senem olacak ama bitireceğim inşallah.

Benim sıkıntım tanıdığım en “iyi aile kızı” olmam. Alkol sigara kullanmam hiçbir kötü alışkanlığım yoktur. Geç olmadan eve dönerim, aileme hiç yalan söylemem, izin vermedikleri yere gitmem (genelde hep izin verirler) Partilere, mekanlara gitmem. Ailem baskıcı değildir, muhafazakar da değilim sadece içimden gelmiyor. Dahası temizlik takıntım var sürekli temizlik yaparım, ev işlerinde iyiyim, güzel yemek yaparım su böreği bile yapabiliyorum.

Bu yaşıma kadar bir tane sevgilim oldu onunla da 3 sene sürdü ve ayrılalı 2 sene oldu. Bu durum canımı sıkıyor ilişkim olduğu zamanları özlüyorum insan vakit geçirecek birini arıyor. Ayrıca zamanı gelince evlenmek de istiyorum ama 2 senedir tek flörtüm bile olmadı. Tüm erkekler tamamen cinsellik peşinde. Bir kere buluşsanız ikinciye eve çağırıyorlar. Cinselliğe tamamen karşı değilim ama tanımadığım sevmediğim biriyle yaşamak istemiyorum, erkeklerin ilk amacı cinsellik oluyor bu da bana ters.

Liseden, üniversiteden birkaç kız arkadaşım var erkeklerle arkadaş da olamıyorum. Bana arkadaşım kankam diyen erkekler mutlaka seviyesiz espriler yapıyor ve gereksiz temas etmeye çalışıyorlar soğuyorum. Böyle yıllarım yalnız geçecek ve kimseyi bulamayacağım gibi geliyor umutsuzluğa kapılıyorum. Ev okul arası takılıyorum yeni insanlarla tanışma fırsatım olmuyor.

Özetleyecek olursam bu devirde cinsellik olmadan sevgili olmak mümkün değil mi? Yaşıtlarım benim gibi yalnız değil istedikleri sıklıkla sevgili değiştiriyorlar acaba sorun bende mi? Yeni ve seviyeli insanlarla tanışmanın bir yolu var mı? Belki yaşım küçük olduğu için yaşıtım erkekler henüz olgunlaşmamıştır diye düşünüyordum ama yaşımdan büyüklerle nerede tanışabilirim ki?
İyi aile kızı olman, sevgili edinmenin önünde engel değil. Şu anlattıgın profil herkesin sahip olmak isteyeceği türden bir evlat. Bırak iyi özelliklerin seninle hep kalsın. Yaşından büyükleri de tavsiye etmem aslında. Onlar ilişkiyi senin istemeyeceğin yerlere götürmede gençlerden daha ustalar. Sen yine yaşıtlarından devam et bence. Sevgili bulmak için birşeylerden ödün vermek zorunda değilsin, istemediğin şeyleri yapmak zorunda değilsin. Sadece kararlı ol. Bence her konuda insanın birşeyleri elde etmesi kararlılığıyla doğru orantılı.

Herkese merhabalar, kulağa çocuksu gelebileceğinin farkındayım ama ciddi cevaplar istiyorum lütfen. 23 yaşındayım, iyi bir üniversitenin zor bir bölümünü okuyorum bu yıl 6. senem olacak ama bitireceğim inşallah.

Bana biraz fazla sıkıcı geldiniz

Öncelikle bu kadar ev, okul arası yaşamayın . Tamam uyuşturucu partisine katılın demiyoruz ama okulun şenliklerine katılın konsere , sinemaya gidin. Üniversitenin çeşitli etkinlik gruplarına katılın. Arkadaş çevrenizi genişletin , yeni yeni insanlarla tanışın. Şu temizlik anladığım kadarı ise sosyal hayatınızı etkileyecek kadar yüksek derecede bir psikoloji yaratıyor, tedavinizi olun. Yemek yapmanız çok güzel ama ilerde nasıl olsa yapacaksınız.
3 yıllık sevgililik boyunca sadece ele mi tutuştunuz.? Ayrıca neden ayrıldınız ?
yaşınız küçük olabilir ama şunu anlayın; insanlar sizin istediğiniz kalıplarla takılıp hareket etmek zorunda değil. Bunlar sizin doğrularınız , bunların dışında hareket eden kötü aile kızı olmuyor. Bunun yanında siz de istemediğiniz hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsiniz . Özetle bir erkek siz istiyorsunuz diye sadece bakışıp elele tutuşup yıllarca sizin istediğiniz sınırlarda ilişki sürdürmek zorunda değil. Siz de istemediğiniz bir yakınlaşmayı kabul etmek sorunda değilsiniz.
Eğer bu kadar sert ve keskin kalıplarınız varsa, daha mufazakar erkeklerle takılmanız daha iyi olur. Ama onlarla da gezip tozamazsınız . Evlenip evde oturursunuz.

Sadece doğru kişi denk gelmemiş, nedir doğru kişi senin hayat tarzında olan biri
Mesela bende ayda 2 3 kere içmek isterim içmeyen birini istemem, aniden planlar yapıp gezmek isterim uyuşuk birini istemem
Bunlar ben sıkıcıyım sen doğrusun ben yanlışım konuları değil, herkesin bir hayat tarzı var sana uyacak olan birileri elbette vardır kendinden ve isteklerinden ödün verme illa denk gelir

Belki yaşım küçük olduğu için yaşıtım erkekler henüz olgunlaşmamıştır diye düşünüyordum ama yaşımdan büyüklerle nerede tanışabilirim ki?
Ben de böyle düşünüyordum, 7 yaş büyük bir erkekle evlendim. Zaten flört döneminde anladım o zamana kadar neden ilişkilerimin yürümediğini. Nerede tanışırsın bilemem, daha sosyal olmaya çalışabilirsin. İş hayatında tanışma ihtimalin daha yüksek. Yaşıtın öğrencilerin arasından çıkmış olacaksın çünkü.

Direk ciddi düzenli ilişki istiyorsan okulunu bitirip iş hayatında bulmanı tavsiye ederim. Kendi dengin insanlar çıkıcak karşına, böyle öğrenci kafası adamlar lay lay lom kafasında gençlik yaşıyorlar. Siz yaşınızdan olgunsunuz sanırım o yüzden uyum yakalayamazsınız

Bana biraz fazla sıkıcı geldiniz
Bu yorumun geleceğini tahmin etmiştim.
Z kuşağı zaten gece dışarı çıkmaması ve az içki icmesiyle ve sağlıklı yaşam aliskanliklariyla tanınan bir kusakmis. Bana anormal gelmediniz insanın mizacı neyse odur ve bazı özelliklerinizin kıymetini bilin yemek yapabilmek gibi 😁 Gece dışarı çıkmamak içmemek sosyal olmaya engel değil gündüz de sosyalleşip insanlarla tanisabilirsiniz hobilerinizin olduğu okul klupleri topluluklar bunlara yönelin mutlaka. Üniversite hayatını dolu dolu yaşayın (içip dağıtın değil demek istediğim yani dil öğrenmek, spor, seyahat, sanat, münazara gibi bir sürü hobiye yonelebilirsiniz.) Okulunuz zor ama böyle aktiviteler derslere yoğunlaşmayi kolaylaştırır. Zaten sizin yasinızda doğal tanisikliklar olur arkadaşlıklar aşka dönüşür. O esnada da cinsellikle ilgili duygu ve düşüncelerinizi sınırlarınızı net ifade edebilecek ozguveni gördüm ben sizde. Yani çok da takmaya gerek yok 😁
aslında çok aktif olduğum topluluklar var fakat nereden tanıştığım değişse de erkek profili değişmiyor sanki :/ Sınırlarımı biraz fazla net ifade ediyor olmalıyım ki ilk buluşmadan sonra kaçıyorlar benden. Aslında hiç cinsellik istemiyorum bana dokunamazsın gibi bir düşüncede değilim ama ilk buluşmada “ee beni öpmeden mi gidiyorsun” diyecek kadar rahat ve geniş erkekler. Bunun sebebi yaş mı yoksa bana mı denk geliyorlar çözemedim

Öncelikle bu kadar ev, okul arası yaşamayın . Tamam uyuşturucu partisine katılın demiyoruz ama okulun şenliklerine katılın konsere , sinemaya gidin. Üniversitenin çeşitli etkinlik gruplarına katılın. Arkadaş çevrenizi genişletin , yeni yeni insanlarla tanışın. Şu temizlik anladığım kadarı ise sosyal hayatınızı etkileyecek kadar yüksek derecede bir psikoloji yaratıyor, tedavinizi olun. Yemek yapmanız çok güzel ama ilerde nasıl olsa yapacaksınız.
3 yıllık sevgililik boyunca sadece ele mi tutuştunuz.? Ayrıca neden ayrıldınız ?
yaşınız küçük olabilir ama şunu anlayın; insanlar sizin istediğiniz kalıplarla takılıp hareket etmek zorunda değil. Bunlar sizin doğrularınız , bunların dışında hareket eden kötü aile kızı olmuyor. Bunun yanında siz de istemediğiniz hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsiniz . Özetle bir erkek siz istiyorsunuz diye sadece bakışıp elele tutuşup yıllarca sizin istediğiniz sınırlarda ilişki sürdürmek zorunda değil. Siz de istemediğiniz bir yakınlaşmayı kabul etmek sorunda değilsiniz.
Eğer bu kadar sert ve keskin kalıplarınız varsa, daha mufazakar erkeklerle takılmanız daha iyi olur. Ama onlarla da gezip tozamazsınız . Evlenip evde oturursunuz.
Hayır sadece el ele tutuşmadım tabi aramızda bir şeyler yaşandı, ben cinsellik pü kaka demiyorum fakat amaç olmasından çok sıkılmış durumdayım. Bunları önceden belirlemedim yanlış anlaşılmasın ama ben daha tanımadığım adamı birkaç buluşmada öpmek zorunda mıyım mesela? Yaşıtlarım sanki bu bir zorunlulukmuş gibi davranıyor. Üçüncü bilemediniz beşinci buluşmayı evde yapıyorlar. Çevremden tanıdığım gördüklerim bu şekilde. Ben sevmek istiyorum zamanı gelince cinsel şeyler de yaşanabilir, muhafazakar değilim ama bu kadar kolay ve basit olduğunu düşünmüyorum bu işlerin.

Ben de böyle düşünüyordum, 7 yaş büyük bir erkekle evlendim. Zaten flört döneminde anladım o zamana kadar neden ilişkilerimin yürümediğini. Nerede tanışırsın bilemem, daha sosyal olmaya çalışabilirsin. İş hayatında tanışma ihtimalin daha yüksek. Yaşıtın öğrencilerin arasından çıkmış olacaksın çünkü.
7 yaş büyüğüm 30 yaşında oluyor. 30 yaşındaki biri beni kandırır mı acaba diye düşünmeden de edemiyorum aslında. Ya evliyse nişanlıysa? Yalan söylemekte daha profesyoneller sanki.

Düzenleme: Hobilerim var, yamaç paraşütü yapıyorum ve binicilikle uğraşıyorum ikisinde de profesyonelim fakat oradan da kısmet çıkmadı :) Devlet okulunda okuyorum ve “zengin” olduğum için bölüm arkadaşlarım tarafından haksız bir nefrete maruz kalıyorum (marka kıyafetlerimden bu çıkarımda bulunmuşlar) yani okuldan birileriyle bir aşk tutturabileceğimi sanmıyorum.

Merhabalar, kulağa çocuksu gelebileceğinin farkındayım ama ciddi cevaplar istiyorum lütfen. 23 yaşındayım, iyi bir üniversitenin zor bir bölümünü okuyorum bu yıl 6. senem olacak ama bitireceğim inşallah.

Biraz sosyalleşip, kendi yaşına yakın kişilerle arkadaşlık et. 23 yaşında biri artık topluma göre mezun, hayatına çoktan atılmış bir noktada olması gerekiyor. Bu düşüncelerin sanki üniversiteye yeni başlayanların düşünceleri gibi.

Bu yaşıtım erkekler olgun değil düşüncesi yanlış, 23 yaşında çok düzgün zehir gibi akıllı kibar erkekler var, hoş her yaşta bu özelliklere sahip erkekler var.

27 yaşındayım, ilişkilerimde daha önce cinsellik yaşamadım. Böyle 3-5 aylık değil, 2-3 senelik ciddi düzgün ilişkilerim oldu her zaman, hatta bir tanesi benden iki yaş küçüktü.

Böyle sosyal sorumluluk etkinlikleri ya da üniversitelerin çalışma grupları oluyor, onlara katılıp böyle hayatta amacı olan, çalışkan, düzgün kişileri kız erkek fark etmeden hayatına almalısın.

İyi bir üniversitenin hatırı sayılır bir bölümünden zamanında mezun oldum. (Eğlenmek için çıktığımda içtiğim 2 -3 kadehi saymazsak) Alkol ve sigara kullanmışlığım hiç olmadi. İlk sevgilimle 23 yaşında sevgili olmuştum. Böyle yazdıkça baya iyi aile kizi olduğumu farkettim...😂😂😂 neyse sonuç olarak benim zamanımdan sonra erkek profili ciddi ciddi bozulmuş. Doğru kişilere denk geldiğinizde bu sıkıntılarınız çözülecektir.

Gayet aktif olduğunuz halde çıkmiyirsa bunu düşünüp kafaya takmayın çünkü vaktini bekliyordur. Hayatta her şeyin ipleri bizim elimizde değil ki. Evde oturup beklemedikten sonra kafaya takmadan zamana bırakmak zorundayız. Siz, size düşeni yapiyorsunuz. Gerisi her neye inanıyorsan işte onun takdirine kalmış. Bu arada, her erkek bahsettiğiniz gibi laubali değil. Denk geldiğinizde anlayacaksınız

Biraz sosyalleşip, kendi yaşına yakın kişilerle arkadaşlık et. 23 yaşında biri artık topluma göre mezun, hayatına çoktan atılmış bir noktada olması gerekiyor. Bu düşüncelerin sanki üniversiteye yeni başlayanların düşünceleri gibi.

Bu yaşıtım erkekler olgun değil düşüncesi yanlış, 23 yaşında çok düzgün zehir gibi akıllı kibar erkekler var, hoş her yaşta bu özelliklere sahip erkekler var.

27 yaşındayım, ilişkilerimde daha önce cinsellik yaşamadım. Böyle 3-5 aylık değil, 2-3 senelik ciddi düzgün ilişkilerim oldu her zaman, hatta bir tanesi benden iki yaş küçüktü.

Böyle sosyal sorumluluk etkinlikleri ya da üniversitelerin çalışma grupları oluyor, onlara katılıp böyle hayatta amacı olan, çalışkan, düzgün kişileri kız erkek fark etmeden hayatına almalısın.

Bu arada içkim, sigaram, düzenli gece hayatım yok. Bir yıl içinde iki üç kez geç saatte eve geldiğim oluyor. O da öğrenci partisi, konser vs için.

Bu kadar etrafımızı, çevremizdeki insanlara eleştirimiz, şikayetimiz varsa kendimize bakmamız gerekir eleştiri konusunda.

Alkol almadım,temizlik yaparım,yemek yaparım,sigara içmem,gece dışarıda partilere katılmam. Derslerime güzel çalışırım. Demek ki ben de iyi aile kızıyım. Hahahaha 😀
Konu sahibiçim muhtemelen henüz düzgün bir erkeğe denk gelmedin. Olabilir. Erkekler daha geç olgunlaşır. Muhakkak senin gibi birini bulursun. Hoşlandığın şeylerle ilgili sosyalleş ki o çevreden birini bulasın.
Ama bana da biraz kibirli gibi geldin sanki. Ciddi Erkekler senden uzak duruyor olabilir. Bu aldığım enerjiden bir çıkarım doğru olmayabilir

Bu yorumun geleceğini tahmin etmiştim.

aslında çok aktif olduğum topluluklar var fakat nereden tanıştığım değişse de erkek profili değişmiyor sanki :/ Sınırlarımı biraz fazla net ifade ediyor olmalıyım ki ilk buluşmadan sonra kaçıyorlar benden. Aslında hiç cinsellik istemiyorum bana dokunamazsın gibi bir düşüncede değilim ama ilk buluşmada “ee beni öpmeden mi gidiyorsun” diyecek kadar rahat ve geniş erkekler. Bunun sebebi yaş mı yoksa bana mı denk geliyorlar çözemedim
Beni öpmeden mi gidiyorsun demek rahat ve genişlik değil ki ama. Flört biraz da böyle bir şey. Siz 35 yaş plus takılıyorsunuz. Hani şu buluşmaya gitmeden önce saçlara fön çekilen, akşam şık yerlerde yemeğe çıkılan falan :KK70:

7 yaş büyüğüm 30 yaşında oluyor. 30 yaşındaki biri beni kandırır mı acaba diye düşünmeden de edemiyorum aslında. Ya evliyse nişanlıysa? Yalan söylemekte daha profesyoneller sanki.
Aşşşırı önyargılısınız. İnsanlar 30 yaşına gelince dark side'a geçmiyorlar. Biraz korkutularak mı büyütüldünüz acaba?

Çok aklı başında bir genç kızsın, sana tavsiye veremem herşeyin farkındasın, önceligin mesleğin ve kariyerin olsun gerisi gelir zamanla acele etme , sırf hayatında biri olsun diye vasat insanlarla olma ...

X