İtiraf etmek çok zor ama içimde tutamıyorum :(

Valla burası geyiğe döndü madem. Battı balık yan gider. Ben de yorumumu yazayım. Genelde canım sıkkın olduğunda okuyorum. Hatta o gün hangisiydi bilmiyorum ama bir yazına aklıma geldikçe gün boyu güldüğümü hatırlıyorum. Galiba survivordu. Sen beni güldürdün allah da seni güldürsün. kaydirigubbakcemile3

anaaa herkesler burda işiniz yokmu sizin yaaa kaydirigubbakcemile2 konu sahibesi bence artık girmez zaten yeni üye olmuş başka bi üyelik alırr aramızda dolanırr -tatlicadiarzu-

Ahaaa
ben hemen soyunurum..
Sizler evlisiniz bir durun bakam..
Ben bekarım..
Herşey mübah bana..:icecream:

ben asagiya gözcülük yapemmi kizlarr,
simdilik yesilli biri görünmüyo,devammkaydirigubbakcemile3

Soyunayım yav...
Bana da yazık..
Bari burada soyunam...senağlama

Bence yeşillilerin hepsi şimdi bulmuşlar kızı tüm KK yükleniyor diye konunun sonuna bakmıyor...

vallahaa denecek sözzz yoook kardeşş sana... yaa nasıl vicdan var sende ve sen gibi olanlarda hiç mi düşünmüyosun karısını? onun duygularınıı? böyle bişey kabul edilemezz kesinlikle aşık olacak kimse mi kalmadı dünyada? alla alla ne diim yazık sana bazı aradaşlarında dediği gibii 2.kadınları mı okudunda açtın konuyuu puffff

Son düzenleme:
niiiiiiise ben yakalanmadan gidiiim, herkeşi çok öptüm, iyi geceler tatlı rüyalar Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…