İtiraf etmek çok zor ama içimde tutamıyorum :(

yok yok bacim hat karisti ilk konuyu acana mutluluk mesaji yazdim da

heee ben de evleniyim..
bana dedin sandım pardon kardeş..
beyim duyarsa yanlış anlamasın,gerekirse bu topiği göstercem ona dabenneyaptımki

bende hep romantik bir kocam olmasin derdim hic sevmem az once isten geldi kirmiszi sarap almis sigara icip geldi cumle su karimla romantik bir gece geciriyim dedim sarapta koymus kadehe ayyy dedim ne seker dur tabagimida getiriyim dedi meze falan sandim iggggggggg Turk marketinden lahmacun getirmis basmis sogani basmis sogani sende yermisin dedi ya ayyyyyy bu kadarda olsun istememistim ya koca adaylari arasina sakin kebapcilari koymayin benden tavsiye ........................................................ayrica ben bu konu acani inandirici bulmadim dalga gecti yazdi gitti bizde yorum uzerine yorum ekliyoruz o coktan offline

Son düzenleme:
yessssss şeker..
ben çaktım bu işi nasıl olsa..
bünyem de alışınk..

beyim mühendis mantığı öküz mantığıdır der...
zamanla öküzlük yetisi kazanırlarmış...
sende ben gibi budist olarak sürdür hayatını lalişim...

seçimleriniz kaderinizdir.. kısa ama çok doğru bir söz.. doğru insan değilsen doğru insanı bulamazsın..
bir yıkıntı üzerine yuva kurulmaz ,mantıklı düşünen insan böle adamlara bulaşmaz iyice basite indirgediniz aile ilişkisi diye birşey kalmadı insanların saygı diye bir kavramdan artık haberleri yok diyecek şey bulamıyorum oturup düşünün belki aklınızbaşınıza gelir ne diyim allah akıl fikir versn

lale bu saatten sonra sana avukat yakışır..
takıldığı yerlerde yardım edersin adama gamyoncuiremsu

şekerim benim hayalimdeki erkek kahtalı mıçı..:1closedeyes:
kebapta yirik soğanda:asigim:

Konunun başını okudum,geri kalan sayfaları es geçtim bir de son sayfalara bakayım dedim ama konu geyik başlığına mı taşındı nedir ? Unutuyorum bir anda konu neydi diye...

Konuya döneyim..İradene sahip çıkamıyorsan ,bile bile devam ediyorsan,yarın bir gün evlendiğinde aynı şey başına gelirse karşındaki kadına gayet anlayışlı davranıp yaygara çıkarmazsın sanıyorum...-tatlicadiarzu-

Canım konuyu açan arkadaş tek mesaj yazıp gitmiş bence birisi eğlenmek için açmış bu başlığı.Bir deli kuyuya taş attı kırk akıllı çıkaramayınca muhabbet sardı kanımca....
Kaç gündür moda oldu ya kıllık yapmış konu sahibi..
Ya da bizler ne kadar sinir oluyoruz anladı hepimizi kızdırma amaçlı açtı gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…