İtiraf etmek çok zor ama içimde tutamıyorum :(

benim gözüm yükseklerde değil mütevazi müzmin bekarım o bakımdan üstünüze afiyet birazda sakarım

elde ne var seçenekler üstünde çalışsak?-tatlicadiarzu-

dedim ya mühendis çalışıyorum daha çok.. avıkat olabilir... mali müşavir var bi tane.. daha var da kataloğa bakmam lazım... gece gece beyimi kızdırmayam...

dedim ya mühendis çalışıyorum daha çok.. avıkat olabilir... mali müşavir var bi tane.. daha var da kataloğa bakmam lazım... gece gece beyimi kızdırmayam...

:roflol::roflol::roflol:
alıştın di mi hemen bey demeye
zor değilmiş bak

O kolay...
zati gelsin ben koklarım onu önce..
anlaşmak zati önemli değil..
kocemle pek mi anlaşırdım..
sevgi anlaşmak değil ki nedensiz de edilir diye giderdik bu yoldakaydirigubbakcemile

önce koklama hemen bir süz adamı...
laliş birde eçççç var ama iskoçya da onu da arasam mı?

bir gurbaa iki sen ...içinize cem yılmaz kaçmış sizindelikafaduldençok güldürüyorsunuz beni :roflol:alkisalkisalkisalkisalkisalkis

saol apla ben zaten bu elimdekinide karısından ayırdımdı o bakımdan evde kaldım yuva yıkanın kombisi bile olmaz hesabı-tatlicadiarzu-
şimdi seçenekleri değerlendiriyorum .. napalım biz ahu tuğba banu alkan serpil çakmaklı gibi idoller edindik. yok öyle kavak yellerindeki aşklar bizim hedefimizdeşakkıdı

bu arada tanıdık kaportacı var mı? evli olması tercih sebebimdir şehvetli olur karısıda köylüdür hepten içimin yağları erir:asigim:

önce koklama hemen bir süz adamı...
laliş birde eçççç var ama iskoçya da onu da arasam mı?

Yav
7 kocalı hürmüz gibim oldum yav..
orijinal kocemle imam nikahım durur..
k... gelecek koklayacam..
iskoçyadaki gelene kadar Gülsümün bulduğu Almanyalıyı koklarım..
çağır yav onu da çağır..
ben onu da aradan çıkarırım

konu geyık olmuş...atraksyon için konumu açılır ya..şaşırmış bu kız..

neden illa kaportacı istiyirsin abla?
sanayii sitesi değil ki buralar??
sana nasıl bir güzellik etsek..
var evli çok var da..
meslek babında uyuşamıyonuz

tesisatçı var bizim... tam hayallerindeki gibi...vereyim hemen nosunu istersen...

bende ayarlıcam sana bı tane hıntli..

kimse evini,dükkanını kiraya veremiyor..
nasıl geçineceksiniz..
gel sen mühendise razı olcokacimcoook

sorma yaw ondan zaten kaportacı istiyom onlar illa iş yapar emlakçı canıma tak etti-tatlicadiarzu-
mühendis ablamın kocası yaw çok bilmiş olur o herşeyi tartar biçer bişi alırken istatislik hesabıyla beynimi yer amman ben kaportacıda karalıyım aklımı çelmeyiniz:icecream:

:roflol::roflol::roflol:
ama ben sana demedim mi beyimin tüm müendiz arkadaşları sana feda olsun diye...
aklıma gelen tüm bekarları sayıyom...
belli olmaz ki bu işler...

Mühendisler iyidir iyidir..
test edip denenmiştir:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…