İtiraf Edin Hanginiz Erkek siniz?

Selam ben Kadir, 25 yaşında ,masörüm, bekar, esmer ve atletiğim.
Tezek kokulu tarlalarda çalıştırırken , kahvede oturup pişpirik oynayabileceğim , 18 - 58 yaş arası bayannarı büyük bir aşk için özelime bekliyorum

tezek kokulu tarlalar mı aman Allah ım en büyük hayalimdi ne kadar romantiksin.düğün hediyesi olarak tarlayı üzerime yaparsan evlenmeye hazırım..:roflol::roflol::roflol::roflol:

Uleee bende yazilanlari gercek yazdim yaaaa meger disi kiz ici irkekmis bunlarin :roflol::roflol:

Erkek evlat doğurursan sana beşi birlik takarım , gel he de seni mutluluktan uçurayım

gadirimmmm bidenemmm aşgımmm ama beşi birlik yetmez be herifim yaw şöle 15 i bir yerde olsa bak he derim haa bi de tarlayı üstüme yap,sonra bi de oturacağımız evi de üstüme isterim:dance:..ee erkek evlat verecem sana yaww istemek hakkım.klava::icecream:.

ıı şey geçende bir topicin linkini erkek bir arka attım üyelik gerekir şifreni versene dedi verdim baya gezinmiş sitede dün şey diyodu üye olcmda sınıfa yaymandan korkuyorum diyodu eheh yakında aramızda gerçek bir erkek olcak sanırım xDxD

ya kızlar çok ciddiyim gerçekten aramızda erkekler olabilirmi.
bunu nasıl anlıycaz.
çok ayıp ama burası adı üstünde KADINLAR KULÜBÜ .
ayrıca bazı bölümlerimizde en mahrem sırlarımızı paylaşıyoruz.
kk yöneticileri lütfen bu konuya bi el atın.

bacum sitanin sahibide erkek yani normal olarak yazdigimiz mahrem seyleri bir degil tam 2 irkek birden okuyorsengözlerimebaksanab

bacum sitanin sahibide erkek yani normal olarak yazdigimiz mahrem seyleri bir degil tam 2 irkek birden okuyorsengözlerimebaksanab

olsun o sitenin sahibi yabancı sayılmaz.:roflol:
ben diğer yabancı erkeklerden bahsediyorum.
hem niye kk nın sahibi erkek oluyo kine.?
bunu bi kadın nasıl olurda akıl edemez.
ben ederdim ama blgsyr eğitimim yok.CADIARZU

olsun o sitenin sahibi yabancı sayılmaz.:roflol:
ben diğer yabancı erkeklerden bahsediyorum.
hem niye kk nın sahibi erkek oluyo kine.?
bunu bi kadın nasıl olurda akıl edemez.
ben ederdim ama blgsyr eğitimim yok.CADIARZU

onlara mahrem yok nede olsa artikin onlarda bizim bacularimiz sayilir demijeyyaraman ceyar duymasin

onlara mahrem yok nede olsa artikin onlarda bizim bacularimiz sayilir demijeyyaraman ceyar duymasin

tabi canım şurda kız kıza muhabbet ediyoruz.
ama ben genede tırstım .bundan sonra yazdıklarımı daha dikkatli yazacağım.
:sm_confused::1no2::enbuyukkk:

O kadar da mahrem şeylerinizi yazmayın.
Site kadın-erkek ayrımı yapamıyortatlicadiarzu
Herkes herşeyi okuyor:icecream:

ben erkekim dermişim inanmıyon demi tabiiii sakalım yokki sözüm geçsin şakkıdı ayyy erkek olmak zor zanaat tır beeee ben kadın kalayım ıııı almıcam:roflol: yaaaa erkeklerede kulüpler var onlar burda ne gezsin istisnalar hariç onların başımızın üstünde yeri var:enbuyukkk:eeee biz kahveye girip onlarda çay içiyokmu demiii
haydi üyeler buyrun icimizdeki erkekler itiraf etsin valla bisey yapmayacagiz sadece birazcik oksayacagiz :mymeka:hadi erkeksen itiraf et de görelimjeyyarjeyyar

ben erkek değilim
ama bazen erkekleşebiliyorum
efelenebiliyorum yani yerimseniben
ama bir erkek üyeninde,kendini bir bayan gibi üye olup,aramızda salına salına dolşamasını da hiç ama hiç hazmedemem..herkez dürüst olmalı kanımca,ama bundan 3 ay önce yurt dışından bir erkek üye olmuştu ve gelir gelmez konu açmıştı,yakayı ele vermişti ve hemen sınır dışı edilmişti jeyyar

çok şükür değilim yani çok şüphecisiniz kızlar vede meraklı fazla merak iyi değil

bende erkegim canim tanisalim mi hahahahahahaaaaaaaa ha bu resimde ki de erkek olmadan onceki versiyonum erkek resmiyle almiyorlarda

ee bizden ne ögrendiklerini anlat bakalim a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…