İtiraf Edin Hanginiz Erkek siniz?

niyeki sen ben bu topici neden actim zannediyorsun nabzinizi ölcüyorum hani gercekleri aciklarsam tepkiniz ne olur diye:icecream:

hehe açıkla kardeş.benim yaram yok internette beni gören bir arkadaş var.şahitli kadınım yaniii:roflol::roflol:

Arkadaşlar bayağı oldu bana bu sitenin bir üyesinden özel msj geldi ben erkeğim,burada bulunmamın sebebi kadınları anlamak falan filan birşeyler zırvaladı ama adını madını hatırlmıyorum valla,zaten bu özel mesajlardada devamlı sorun yaşıyoruz,bütün mesajlarda silinmiştir herhalde.

itiraf ediyorum bende erkekimmmmmmmmm hhhhhhaaaaaaaaaaa dermişimmmmmmmmmm

yüzümü kaslarımı bıyıklarımı her hafta almsam erkekten farkım kalmayacak valla .)))))))))))))))))))))

Yaa ben vallahi billahi erkek diilim ama uye listesinden semerkantı bulamıyorum bunun için kelebek mi olmam lazım:):):)

ne kelebegi ne alaka hem baktim semerkant diye bir üye yok yada muhtemelen uyeligi silinmistir....(

e ozaman nasıl yorum yazabiliyorum ve sayfada bana neden
Hoşgeldin, SeMeRKaNT
Son Ziyaretiniz: 23-12-2007 Saat 22:16 gerçekleşmiştir

Bu yazıyı beni kandırmak için mi yazıyosunuz yani.........

:roflol::roflol:ayol ben senin nicini hic okumadan o yorumu yazdim iyimi
üye listesinden semerkenti bulamayinca megerse varmis:roflol::roflol:

aramızda erkek varnı bilmiyorum ama erkekler külübü oldunu biliyorum erkek olup dalsammı nelaelaelaelaelae

he bacular aslunda bende bi erkeğüm gaçmayın yavrular gaçmayın gızlar yaww..umarum aranuzda göğsü gıllu,yüzü sakallu,bıyıklu,kısa boylu ve acayüp yakuşuklu bu erkeğe aşık olacak birilerü vardur..beklüüüümmmm gızlarr birde acayüp gibar gonuşurum haberünüz olsun...:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…