Evden kaçıyorum

Çok derdimi paylaşmaya ihtiyacım var… Son çareyi burası gördüm… Amerikadaydım başıma kötü olaylar geldi kandırıldım… ve nişanlımı aldattım. Evet ben hayatta yapmam dediğim şeyi yaptım hayatta en çok yargıladığım şeyi yaptım.. Sonra itiraf ettim dön dedi seni affederim dedi döndüm memlekete.. Tabi bu sırada aldattığım şahıs bütün mesajlaşmaları fotoğrafları herkesle paylaştı ailem dahil herkes bunu gördü ve hiç kimsenin bana güveni kalmadı… Olaylar silsilesi psikolojik sorunlar aileye kendini affettirme derken 9 ay geçti.. Tabi bu arada nişanlı affetmedi ayrılındı. Gelelim evden kaçma mevzusuna.. Bu olaylar hepsi amerikada yaşandı.. Ve ben şimdi yaptığım yanlışları telafi etmek ayaklarımın üstünde tek başıma durmak hayatımda bir erkek olmadan başarı sahibi olmak için tekrar amerikaya gitmek istiyorum.. Lakin ailem buna kesinlikle karşı tekrar aynı şeyler yaşanacak veya daha kötü olacak diye beni hapsetmiş durumdalar.. Asla kötü insanlar değiller her zaman her konuda yanımda oldular birbirimize çok düşkünüz ama… Sorsan biz sana güveniyoruz ne yaparsan yap yanındayız ama amerika hayalini unut bir kere denedin başaramadın diyorlar… Bende bu düzene karşı çıkıp hayatta belki de ilk defa doğru yapacağımı düşündüğüm için bir gece kaçıp gitmek istiyorum. Ama ailem.. Onlara bunu yaşatmaya hakkım var mı üzülürler ya bişey olursa kaldıramazlarsa düşüncesi içimi kemiriyor çünkü olaylar karşısında güçlü kalabilen insanlar değiller.. Ama kalırsam da mutsuz olduğum bir mesleğin yetersiz kazancın kıt kanaat geçinmenin içinde ama ailenin yanında bi hayatta olacağım… Siz olsanız ne yaparsınız… Herkes hayatta bir şansı hak eder mi ? Yoksa ben çok mu bencilim… (Ha tabi bu 9 ay içinde ms hastası olduğumu öğrendim ve dünyasının en iyi ms hastanesi amerikada..)

Hikaye bana gecmedi ya.

Ben sorunu anlamadım galiba.
Amerikaya gidecek yaştasın. Ailen, başka bir adamla ilişki yaşadın diye senin amerikaya gitmene izin vermiyor ve sen evden kacip amerikada hayat kurmak istiyorsun, öylemi?
Bu olaylar zaten amerikadayken olmuş sanırım Türkiye'deki nişanlısını amerikada başka biriyle aldatmış

Ben kararımı verdim kesin gidiyorum bu durumda beni manevi olarak destekleyin diyebilirsiniz. Bunu. İçin sizi sileveklerini düşünmüyorum. Peki orda işiniz hazır mi

babanız burada fabrikatör filan mı da amerikada kronik bir hastalığınızı sigorta olmadan tedavi ettireceksiniz? hiç inandırıcı bir kaçış bahanesi değil.

gerçekten hiç güven veren bir profil çizmiyorsunuz şuradan bakınca. kötü olaylar oldu nişanlımı aldattım ne ya. haydi aldattım dediniz, adama neyin resmini gönderdiniz? diğer adamla yatakta pozlarınızı mı?

Bu olaylar zaten amerikadayken olmuş sanırım Türkiye'deki nişanlısını amerikada başka biriyle aldatmış

Bende öyle anladim. Amerika vesile olmuş. Aldatmak isteyen ayni mahalle içinde bile aldatır. Vardir bunda bir hayır deyip hayata devam etmek gerek.
Amerikada başka bir adama gönlü kaydi diye eve zaten kilitlenmez. Ayni olay TR sınırlarını içindede yaşanırdı.

eğer akıl almak istiyorsanız gerekli bilgileri vermemişsiniz. nişanlınızı aldatmanızın amerikaya geri dönüş planınızda anlatılmaya değer bir önemi yoktu. sansasyon seviyorsunuz belli ki biraz.

ne mezunusunuz? amerika’ya hangi yolla gidiyorsunuz? ingilizceniz ne durumda? eğer çalışamayacak duruma düşerseniz sizi idare edecek paranız var mı? türkiye’de hiç çalıştınız mı? cinsel hastalıklar konusunda nr kadar bilinçlisiniz?

Bende öyle anladim. Amerika vesile olmuş. Aldatmak isteyen ayni mahalle içinde bile aldatır. Vardir bunda bir hayır deyip hayata devam etmek gerek.
Amerikada başka bir adama gönlü kaydi diye eve zaten kilitlenmez. Ayni olay TR sınırlarını içindede yaşanırdı.
Kesinlikle, büyük ihtimalle ailesi Amerika'ya gitmesini zaten istemiyordu, bu olayda üstüne tüy dikti .

Konuşarak çözeceğim bir aileye sahip değilim benim fikirlerim onlara yanlış geliyor onlarınki bana annemle konuşmayı denedim çünkü … Ve 10 gün içinde gitmezsem birdaha asla ülkeye giriş yapamam elimdeki imkanı da kaybederim..
Evden kaç ama çabuk ol..

X