İtiraf edin eşinizle çocuğunuza yakalandınız mı?

ağızdan öpüşmek çocukların yanında olmaz çünkü bu cinsel birleşmenin bir ön safhasıdır ve onun gibi sayılır.
ama sarılmanın el ele tutuşmanın bir sakıncası yok hattâ olmalı.
mesela anne ve baba tv seyrederken yanyana sarılarak oturmaları güzel bir aile manzarası olur.

yatak odasında kapıyı kilitleyerek yapmak en iyisi tabi ki ama dikkat edilmesi gereken başka şeyler de var.
mesela evin diğer odalarında bu işi yapmamak lazım çünkü sesin nasıl yayılacağını bilemezsiniz.
mesela banyoda yaparsanız konuşmalarınız ve diğer sesleriniz yankılı çıkarak eve yayılır ve havalandırma penceresinden komşularınıza kadar da çok kolay gider.
çocukken bir arkadaşımdan dinlemiştim, dayısıyla yengesinin banyoda çıkardığı sesleri çok rahat duyduğunu anlatıyordu.

bekaarım ama evli olsam ve ALLAH sağlıklı bir çocuk nasip eder İNŞAALLAH ve evladım olursa gece sevişirim o uyuyunca ve uyuduğuna emin olsam dahi kapıyı kilitlerim ve ses çıkartmamaya çalışırım ve yanımda sabahlığımı çok yakınıma koyarım ALLAH muhafaza çocuk uyuanır gelir falan kapıyı zorlar hemen sabahlığımı giyebileyim
anammm çocuk olunca benim cinsel heyecan bitecek anlaşılan ne anaçlaştım haa:KK9:

arkadasım yakalanmış :)) kapı tam orgazmın zirve noktasında pat diye açılmış.
orgazmın gittiğinemi yanayım yakalandıgımamı yanayım bilemedim demişti :)

Çocukların yanında dudaktan öpüşürsek çocuklarımıza bunun ayıp birşey olduğunu nasıl anlatıcaz? Çocuklarımızı koruyup kollamak için sanırım işe önce kendimizden başlamalıyız.
Neyse hiç yakalanmadık yakalanmak istememde. Zaten kızım uyurken odasında bebek telsizi var yatağından kalksa sesi geliyor. ama edep adap öğretilmeli bence. kapı çal gel demeden girme vs gibi.
Benim kuzenimin kızı evde olan biteni gelip bize anlatırdı hep:) Gece uyurken annesi babasına dokunmuş babasıda ayakların çok soğuk çek demiş felan :KK70: neler neler var. Ayrıca çocuğuna değilde amcamın oğlu karısıyla annesine yakalanmış :KK45:
Birde amcamın kızı edepsizdir bayağı. Eşiyle dudak dudağa pozları duvarlarında vitrinlerinde felan bunlar tabi çocukların yanlarında neler yapar bilemem de kızları böyle 4-5 yaşlarında falandı onlara gitmiştim kız uyuyordu sözde yanına da başka bir kız yatırdılar uyacakmış o da 7-8 yaşlarında gibi. ben bunlar ne yapıyorlar uyuyorlarmı diye yanlarına gittiğimde saçma bir muhabbet içinde yakaladım bunları biri küçük olan baba olmuş diğeri anne biri altta biri üstte giyinikler ama saçma hareketler. arkama bakmadan kaçtım evden:KK53:
:KK53::KK53::KK53: O günden beridir halim bu toparlanamadım :KK70::KK70::KK70:

Çocukların yanında dudaktan öpüşürsek çocuklarımıza bunun ayıp birşey olduğunu nasıl anlatıcaz? Çocuklarımızı koruyup kollamak için sanırım işe önce kendimizden başlamalıyız.
Neyse hiç yakalanmadık yakalanmak istememde. Zaten kızım uyurken odasında bebek telsizi var yatağından kalksa sesi geliyor. ama edep adap öğretilmeli bence. kapı çal gel demeden girme vs gibi.
Benim kuzenimin kızı evde olan biteni gelip bize anlatırdı hep:) Gece uyurken annesi babasına dokunmuş babasıda ayakların çok soğuk çek demiş felan :KK70: neler neler var. Ayrıca çocuğuna değilde amcamın oğlu karısıyla annesine yakalanmış :KK45:
Birde amcamın kızı edepsizdir bayağı. Eşiyle dudak dudağa pozları duvarlarında vitrinlerinde felan bunlar tabi çocukların yanlarında neler yapar bilemem de kızları böyle 4-5 yaşlarında falandı onlara gitmiştim kız uyuyordu sözde yanına da başka bir kız yatırdılar uyacakmış o da 7-8 yaşlarında gibi. ben bunlar ne yapıyorlar uyuyorlarmı diye yanlarına gittiğimde saçma bir muhabbet içinde yakaladım bunları biri küçük olan baba olmuş diğeri anne biri altta biri üstte giyinikler ama saçma hareketler. arkama bakmadan kaçtım evden:KK53:
:KK53::KK53::KK53: O günden beridir halim bu toparlanamadım :KK70::KK70::KK70:

(arkama bakmadan kaçtım evden:KK53:) bu kısma çok güldün yaa :KK70:
Allah'ta sizi güldürsün inşallah :KK48:

Kucukken gece ablam uyumaz odasina gider oturur oyun oynar muzik dinlerdik.
ablam o zaman 13 ben 9 yasindayim

Bi gece mutfaga gonserdi bni dolaptan tepsiye recel ya biseyler doldurdum .
mutfaktada bi kapi var oturma odasina acilan bi sesler gldi camdan bi baktim:110::KK57::KK57::KK57::110::110:
tepsi dustu elimden

Tabi annem ustunu giyinip beni bi guzel dovdu
sanki odalari yok :KK12::KK12::KK12::KK20::KK20:

Hala ablamla guleriz
Nedense bi tiksinti oldu o dobem ikimizde
Annemle pek konusmadik

Duzce depremini bilirsiniz o zaman 5 yasindayim
depremde evimiz yikildi 2 yil cadirda oturduk
valla geceler kafam yastik altindan cikmazdi
mecbursunuz ayni yerde yatmiya
ama cok dikkatsizlerdi simdi dysundugumde

Çok şükür yakalanmadık.yakalanmam diyede düşünüyorum çünkü kızım tan uyumadan asla böyle bir işe kalkişmam ve kızımda asla odamıza girmez kapıdan seslenir anne diye.

ay çoluk çocuk yokta daha nişanlımla küçük sırnaşmalarımız oluyor yan yana gelince anneme yakalanır gibi olduk 2 kere hemde offf feciydi :KK70: bikerede tam öpücekken babanesine yakalandık :KK70:

X