İstismara uğradım nasıl atlatırım

Ahlaksız pislik!!! Allah korumuş sizi... Lütfen hayatınıza alacağınız insanlara çok dikkat edin... Daha çok çok gençsiniz.

Adam aglasa ne yazar ya. Agzina atlet baglamis. Cok uzuldum. Kesinlikle yaptiginin cezasini cekmeli. Baskasina da yapabilir, tekrar da yapabilir sikayet etmezsen Allah korusun. Hatta bunu ailene soylerim diye santaj olarak kullananlar da var. Polise sikayet etmelisin. Uzerinden gun gecti diye dusunme. Psikolojik destek de almalisin. Cok cok uzuldum.

Ailene anlatmalısın. Tek başına halledeceğin bir durum değil. İlla ki üzülürler ama sorunlarını çözebilmen için şart. Geç de olsa şikayetçi olmalısın.

Inşallah gerçek değildir bu olayda birinin kafa bulmasini yeğlerim. Kötü şeyler yaşamışsın, taciz değil bu üzgünüm. Zaman gecti diye düşünme izleri var diyorsun kadinin beyani esastir. Ayrica kişi istemiyorsa adam gelip parmağıni burnuma bile sokamaz bu da taciz bu da tecavüz.

Ya lutfen birileri polise bildirsin. Bunu yapan pislik iceri girsin. Disarda dolasmamali boyleleri.

Hayatta böyle şeyler oluyo, neden hemen fake diyorsunuz ki, ne çok biliyosunuz herşeyi ya. Fake diye düşünen yorum yapmaz olur biter. Şikayet mevzusu tamamen bu kızın kararı. Biz gerekeni söyleriz, ama o istemiyorsa şikayetçi olmaz. Bence kesinlikle annenle paylaş. Asla utanma çekinme, yanına bırakma bugün sana yapan başkasını da mutlaka yapar. Korkma sakın şikayet etmekten.

İyi bari buna sevindim.Benzeri olay bende yasadim.Psikologa gittim belki psikologumla alakali bana pek faydası dokunmamisti.
Psikiyatriye gittim ilac tedavisiyle duzeldim.Umarim seninde gecer ki gecicek emin ol.
Sevindim geçmesine bu bana da bi umut oldu su an birinin geçer demesine ihtiyacım vardı

Sikayet et. Psikolojik destek al.

bunlari yapmazsan 10 send sonra su anki noktada olacaksin.

yaparsan su an cok zorlanacaksin belki ama 10 sene sonra kendinle gururlanacaksin.

Anlaticam ne kadar uzulecek olsa da annem insallah cok cok kotu olmaz olursa da guclu durmaya calisirim ve anlatirsam daha kolay geçeceğine inaniyorum psikolojik olarak çöktüğümü hissediyorum yanlış düşüncelere girmektense cozmem lazım artık ustunu kapatmaya calistim silemiyorum kafamdan

Tecavüz olayını anlatışın bile buram buram fake ve erkeklik kokuyor (inşallah yanılmıyordumdur) erkek olduğun aşırı belli.
Gerçekse de zaten ne yapacağını biliyordur 18 yaşında bir kız,çok kötü durumda da olsa destek olacak kimsesi olmasa bile ne bileyim,bu cümleleri kullanmazdı daha farklı şeyler yazardı diye düşünüyorum.
Erkek olduğunu ve izlediğin bazı +18 içeriklerinden etkilendiğini düşünüyorum.

Sevindim geçmesine bu bana da bi umut oldu su an birinin geçer demesine ihtiyacım vardı
Ben tacize ugramistim.Aylarca kendimi suclamistim.Yataklardan cikamadim psikolojik olarak cokmustum.Kimse yanimda degildi aileme de anlatamamistim.O icimin yanmasını bir ben bilirim birde Allah.
Sana umut olduysam ne guzel sevindim.Her aci gibi bu aci da sonsuza kadar senle kalmiyor.Hayatin akisina bir yerden sonra kapılıp unutuyorsun.Hea tamamen unutulmuyor ama yara eskisi kadar da kanamiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…