İstismara uğradım nasıl atlatırım

Beyzcik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2020
13
6
23
Merhaba derdimi anlatmam lazım çok kötüyüm özellikle birkaç gündür çok ağır geliyor silemiyorum atlatamıyorum ben 18 yaşındayım şubatta 19 olacağım, bundan cok degil 2 3 ay önce kötü bi çevreye düştüm. Allah korudu kalıcı çok kötü seyler olmadi ama eski erkek arkadaşım yüzünden girdim sayılır bu çevreye o da kötüydü bunu çok sonra anladım tam tanımaya çalışırken, bi kiz arkadaşımızın evine gittik 4 arkadaş öyle arkadaşça takıldık sonra yatma vakti geldi işte bu da burada kalalım dedi zaten bizim eve de yakındı ayni mahalledeyiz kizla. Ablamla kalıyorum bu arada ailem il disinda. Okumaya geldik. Her neyse biraz öpme sarılma gibi yakinlasma yasadik bende hadi sarılıp uyuyalım dedim erk. arkadasim (demeye dilim varmıyor) birden agresif davranmaya başladı. Sen bakire değilsin ilişkiye girelim bakireyim diyorsan da yalancisin dedi bıçak çıkardı üstümü soydu neden yapıyorsun bunu dedim atletiyle ağzımı bağladı bi ses çıkarırsan kacmaya calisirsan seni bıçaklarım keserim asla acımam dedi çok kötüyüm o anlar o bıçak gitmiyor kafamdan arkadan zorla yapmaya başladı canım yandı ve korkudan aglamaya başladım sessizce bunu görünce durur gibi oldu biraz uzaklasmaya calistim hafif bi vurdu yanağıma sessiz ol diye acıyor ne olur yapma dedim o zaman başka turlu yapalim dedi iliski olmadan biseyler yaptı iste fazla ayrıntı olmasin ve suan bunlari yazarken aglamakliyim titriyorum. Bi ara kac kez üstümü giymeye calistim o baska seyle mesgulken engel oldu sonra işi bitti ben yorgan örtü gibi biseydi onu üstüme çekip uzandim arkami döndüm baya ağlamaya basladim hickirarak ama sessizce. Senin gibi iyi bir insana nasıl kötülük ettim ben diyerek o da ağlamaya başladı bana ıslak mendil ve su getirdi bana yüzünü dön dedi çekti konuşamiyordum bile onun da agladigini gordum o da ağlıyordu sessizce neden bunu yaptin dedim bilmiyorum dedi kendimde değildim sana ne yaptım dedi sonradan söyledi roj (roche) diye bir uyusturucu hap kullanmis. Bilmiyorum kafam çok karışık o belki hatirliyor hatirlamiyorsa ben her seyi an ve an yasadim s.fsizin zevki icin şuan hayatımda yok ama iz var babam bana vurmaya kıyamazken elin boyle bir sey yapması insanin katil olasi geliyor bilmiyorum atlatır mıyım sizce ne yapmalıyım geçecek mi?

Şikayet etsem ailemin bilmesini istemedim korkarlar üzülürler diye ama şu anda anneme anlatasım var nasıl anlaticam bilmiyorum çoğu seyi hep paylasiyorum normalde bunu anlatamadım

Lütfen polise gidip şikayet edin. Aradan aylar geçmiş olsa bile.. Belki başka kızlarada aynı şeyleri yaptı ve bir kaç şikayet biriktiğinde hapis cezası alabilir. Psikoloğa gidip tedavi olmayı da ihmal etmeyin. Çok büyük geçmiş olsun!

Ne denirki o ortamlardan Hele de o çocuktan kesinlikle uzak dur şikayet edebilirsen de hemen bir polise gidip şikayet et onu.
Psikologa gidip yardım al canım anlatamazsın

Geç değil, şimdi bile polise gidebilirsin.
Ve mutlaka psikoloğa git. Henüz çok küçüksün ya neden orada gidelim demedin ki.
Böyle konular okudukça kardeşimi düşünüyorum. Bir abla olarak kardeşime böyle birşey yapılsa o çocuğu parçalardım sanırım. mutlaka abine, ablana ailene söyle, gidin şikayetçi olun.

Baya oldu sizce hala şikayet edilir mi ya delil isterlerse

Yav he hee. Yine bi hödük sacma sapan dalga geçiyor gerçekten sıktı artik K Kazen
Aklıam gelmedi değil ama gerçek olma ihtimalini es geçemedim.

Eğer konu gerek değilse ve böyle birşeyi kullanıp bizimle dalga geçiyorsan hakkımı helal etmiyorum. O iğrenç tecavüzü lanet ergenimsi fake postlarınıza konu yapmayın!

Söylersem ceza almazsa başıma bela olursa

Ailene anlatman lazım güzelim. Ne yazık ki tek başına yapabileceğin birşey yok.
Korkma sakın bu hepimizin başına geliyor. Sen korkma, çekinme bunu sana yapan korksun. Lütfen polise git. Lütfen susma...
Çünkü susarsan, konuyu kapattım sanırsın. Ama tüm hayatın boyunca peşinden gelir.
Üstüne gider savaşırsan. Kazanırsın ve psikolojik destekle hepsini unutur gidersin.
Yalnız değilsin. Bunu yaşayan ne yazık ki ilk kişi değilsin, son kişide olmayacaksın.

Harfi harfine katılıyorum❤ bana gerçek gelmedi yani gerçek olmasin insAllah

Şikayet etsem ailemin bilmesini istemedim korkarlar üzülürler diye ama şu anda anneme anlatasım var nasıl anlaticam bilmiyorum çoğu seyi hep paylasiyorum normalde bunu anlatamadım
Boyle seyler aileyle kolay kolay paylasilmaz seni anliyorum.
Bence psikolog ve psikiyatriye git.Onlara anlat derdini psikiyatri ilac verirse de kullan.
Psikolojik durumun nasil kendini sucluyor musun surekli o ani dusunuyor musun?

Gercek yemin ederim boyle igrenc bir seyin sakasini neden uye olup yazayim nicin oyle sanildi anlamadim ben akil istemek icin yazdim buraya yoksa kafayi yiyeceğim aileme kimseye anlatamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…