Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Istırgan otu bir mucize

ya ben ölçmüyorum ama farkediyorum şiştiler ve sertleştiler azıcık acı da var :) daha 1 ay olmadı ki 3 yada 4 gün kullanmamıştım ben :) inş sonunda kötü bişey çıkmaz

kızlar çörek otu yağını hergün mü kullacağız ?? bende başladım bakalım ne olacak, ayy çk heyecanlı inşallah olur=)))))))))

kızlar çörek otu yağını hergün mü kullacağız ?? bende başladım bakalım ne olacak, ayy çk heyecanlı inşallah olur=)))))))))

tabiki her akşam tatlış.hatta sabah akşam yap.vaktin varsa fırsat buldukça yap şaka bir yana her akşam yaparsan iyi olur.önemli olan masaj kolun yorulana kadar yap

Yarın aktara çörek otu yağı almaya gidicektim.artık buna birde ısırgan otu ekliycem.bakalım gelişmeleri kesintisiz bende paylaşırım sizlerle.umarım işe yararda bu hevesler kursağımızda kalmaz.

kızlar ısırgan çok şeye faydalı ama geçen saraçoğlunun bi yazısını okudum kemik erimesini tetikliyomuş uzun vadede. uzun zamandır içen arkadaşlar varsa yanında kalsiyum alsınlar bence takviye olarak. sonuçta her bitki bi yeri yaparken bi yeri bozuyo gerçektende. göğüs sevdasına düşüp sağlığımızı riske atmayalım.

Yılmak yok kızlar yola devam.ama arkadaşların tavsiyesinide yabana atmamak gerek.gögüsleri büyütcez derken bırak sağlığı canımızdan olmayalım.bu gün aldım otumu birazdan yapıcam.kaldıki 2 yada 2.5 ay sonra 10-15 gün bırakmanız gerekiyor.vücudun iyiliği için aralıksız 2.5 ayı geçirmeyin bayanlar.

kizlar, bende bugün aldim isirgan otunu, demin denedim, önce dediniz gibi cayi demleyip ictim, ardindanda cörek otu ile masaj yaptim, insallah biseye yarar, sonuclari muhakkak yazacagim, hadi hepimize kolay gelsin

slm sg ceyda

evet insallah canim, dün basladim bugün de yapacam, insallah 1 hafta sonra ilk gelismeleri görür sizlerede bildiririm :) cörekotu yagini dün sürdüm, esim bogaca kokuyor bura dedi,

Dün demlemesi zor geldi yaw heralde aranızda en çabuk dökülen ben oldum::::::::DD

Neyse artık bu gece demlicem.geceleri yatmadan önce bi fincan ısırgan çayı ve çörek otu yağı.sabahlarıda çilek yağı sürüyorum.sizede tavsiye ederim.

ben ilk başlarda içmekte zorlanıyodum ama alıştım haliba 4 gündür
şimdilik bi yararı yok hastayım zaten sanki sadece söktürücü etkisi var gibi
ama hastalığım geçsin öyle anlıycam sanırım

nasıl yapıyosun ki zor geldi ?
ben bardağın içine koyuyorum üzerinede sıcak su
bekletiyorum sonra ama unuttuğum için en az yarım saat demleniyo
sonra kaşıkla içindeki otları çıkarıp alı içiyorum
otta kalan suyuda sıkıp göğüslerime sürüyorum

evet bende öyle yapiyorum,

kizzzzlllarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bence ise yariyor, ben gögüs agrisi ne bilmem, ve bugün gögüs uclarim sizlamaya basladi süüüper ya, bence ise yariyor, genelde cok eskiden gögüs uclarim hastalanmadan önce olurdu, ama 3 senedir böyle bir durum yoktu, ta bugüne kadar, bugün sizladi yine, simdi belki hastalanacaksin diceksiniz, ama mümkün degil yeni temizlendim , varya insallah yanilmiyorumdur, suan cok sevincliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…