Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Istırgan otu bir mucize

kızlar halimi görmelisiniz kafamda sarılı turp maskesi sağ elimde ısırgan otu çayım sol elimde maydanozum annem dio ki sanırım aygül kafayı yedi

Ay çok güldüm :) Annem de bana iyice kokoş olup çıktın diyo.. Ben cilt kremleri fln da çok kullanırım, bitki çayları içiyorum şimdi de bemiks,evipen ampul aldım saçım için ona başlıcam.. Kadın olmak ne zor..

saç kalmıcakmış kafamda artık saklıyor aldıklarımı kullanmayayım die

Aktardan alınıyor toz halinde sanırım, suya yada yoğurda katıp kullnıyorsun günde bi yemek kaşığı gibi bi miktar bildiğim kadarıyla.

michelle saol canım denemek isterim bunu da ya baş koyduk bu yola zaten deneme tahtası gibi oldukk

Isırgan otuyla bakım yaptırmıştım 2 yıl önce . kafamın ortasındaki saçlar kıvırcık çıktı.

Kızlarrr daha demin ölçtüm üst 93 olmuş işe yarıyo sanırımmmmmmmmm
dün annem diyo ki büyüttün gögüsleri bi sevindim bi sevindim

ısırgan DHT i azalttığı için göğüsleri büyütür. DHT supertestesterondur. Normal testesteron östrojene dönüşürken DHT dönüşmez etkisi normal testesterondan çok daha fazladır. saç döker göğüsü küçültür. istenmeyen tüylere sebep olur.
Taze yapraklarını aç karnına yemeniz de aynı etkiyi yapacaktır sanırım. yapraklar yenilebilir tatta. çayını içemeyenler için diyorum.

Son düzenleme:
Canım daha önce işte en son ölçtüğümde 86 -87 falandı ısırganı da 1 ay olmamıştır kullananı ama her akşam bir kupa içiyorum yatmadan önce

otları yıkıyormusunuz pişirmeden önce. kuru ot ya yıkaması zordur. böcek var mıdır küçük de olsa. yıkamadan topladıkları gibi kurutuyorlarsa hazır çay almak daha iyi belki onları heralde yıkıyorlardır.
87 den 93 e kilo almadınsa mesela 23 günde falan ulaştın heralde çok iyi. band size yani alt kısım kaç 80 mi.

yok otları yıkamıyorum direk ya bugün yine ölçtüm 2 cm küçülmüş anlamadım gitti ben aktarcının dediğine göre yapıyorum bir tutam ot üstüne kaynamış suyu ilave ediyorum öyle gelişme var bu gözden kaçmaz yanlış ölçmüş oluyorum bazen böyle oynuyo ama yinede iyi benim için evet alt 79-78 durum bu :44:

slm kızlar bende sizler gibi bu yola baş koyanlardanım.En son bontavi hap kullandım.malesef hiç bir fayda görmedim.şimdi ısırgan otuna başladım.eğer sizdeki gelişmeler bende de olursa size ömür boyu dua edeceğim.Allah işimizi rast getirsin..

bontaviye şimdi baktımda
Keçiboynuzu meyvesi, deri altı yağ tabakasının genişlemesine yardımcı olarak göğüsleri kalıcı olarak büyümesi ve şekillenmesine yardımcı olur.

Bu özelliğiyle de özellikle kadınlarda yağ tabakasından oluşan göğüs dokusuna eklenerek göğüs çapının genişlemesine destek olur.

demiş direk keçiboynuzu alıp yeseydin çok daha da ucuz. yağı sırf göğüs bölgesinde değilde tüm vücutta artırıyor sanırım.

faydaları:
erekeklerde sperm sayısını artırıyormuş

keçiboynuzu kaynatılıp içildiğinde testesteronu artırıyormuş. halbuki göğüs büyütmek için testesteronu azaltmalıyız. meya kökü ısırgan otu saw palmetto dht i azaltır süper testesteron yani
Akciğer ödemine karşı keçiboynuzunun desteği bulunmaz bir imkan.
Balgam söktürücü gücü ve astım a karşı olan tedavi edici gücü çok fazladır.
Sigara içenler keçiboynuzuna başladıktan bir iki gün sonra nasıl balgam çıkardıklarını hayretle gözleyeceklerdir.
Keçiboynuzu, insanlığın korkulu rüyası akciğer kanserini %90 oranında önleme gücüne sahiptir.
Özellikle sigara içen insanlarda akciğer kanserine yakalanma riskinin ne kadar yüksek olduğu,
bu konuyla ilgili hemen her klinik deneyde ortaya konmaktadır.
Değerli okuyucu, bir insanın kendi kendine (sağlığı açısından) verebileceği en büyük zarar; sigara içmesidir.
Unutmayınız ki, sigara içmek sadece akciğer kanserine yakalanma riskini artırmıyor,
genel olarak insan sağlığını olumsuz etkileyen zararlı bir alışkanlıktır.
Keçiboynuzu akciğer kanserini önleyen mükemmel bir meyvedir.
Ancak, akciğer kanserine yakalanmış olanlar için tedavi etme gücü çok zayıftır.
Ancak bir bitkinin hastalığı önleyici özelliği ile hastalığı tedavi etme özellikleri birbirlerinden farklı şeylerdir.
İşte keçiboynuzunun akciğer kanserini tedavi etmekteki gücünü artırıcı farklı etkin maddeler içeren ikinci bir bitkiye ihtiyaç vardır.
Bu ikinci takviye bitki kırmızı turptur.
Keçiboynuzunda kolestrol bulunmaması ayrı bir avantajdır.
Kaffein ve theobromine içermediği içinde tansiyon problemi olanların rahatlıkla kullanabilecekleri bir bitkidir.
Fosfor ve kalsiyum bakımından zengindir.
Bu nedenle osteoporoz rahatsızlığı olanlara kalsiyum ihtiyaçlarının karşılanmasında çok iyi bir destekleyicidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…