Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Istırgan otu bir mucize

:KK16:evet bende öyle yapiyorum,

:nazar:kizzzzlllarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bence ise yariyor, ben gögüs agrisi ne bilmem, ve bugün gögüs uclarim sizlamaya basladi süüüper ya, bence ise yariyor, genelde cok eskiden gögüs uclarim hastalanmadan önce olurdu, ama 3 senedir böyle bir durum yoktu, ta bugüne kadar, bugün sizladi yine, simdi belki hastalanacaksin diceksiniz, ama mümkün degil yeni temizlendim , varya insallah yanilmiyorumdur, suan cok sevincliyim
ne zamandır kullanıyorsun canım yaa ona göre inancam bende çnkü hnz birşey hssetmyrm da=( bir hafta olmadı gerçi

nasıl yapıyosun ki zor geldi ?
ben bardağın içine koyuyorum üzerinede sıcak su
bekletiyorum sonra ama unuttuğum için en az yarım saat demleniyo
sonra kaşıkla içindeki otları çıkarıp alı içiyorum
otta kalan suyuda sıkıp göğüslerime sürüyorum

Canım ben tüm gece oturupta çay,nescafe,kola içincee 3 4 gibide yatıyorum.uykum geliyor işte ozaman ketilda su kaynatıyorum bi demliğin içine otumu atıp 10 dk bekletip içiyorum.zor gelen son ana denk gelmesi.benimde 3. günüm.ama yağlarımı ihmal etmeden sürüyorum.bakalım bi fark olmadı henüzz.olursa mutlulukla paylaşıcam:KK9:

Canım ben tüm gece oturupta çay,nescafe,kola içincee 3 4 gibide yatıyorum.uykum geliyor işte ozaman ketilda su kaynatıyorum bi demliğin içine otumu atıp 10 dk bekletip içiyorum.zor gelen son ana denk gelmesi.benimde 3. günüm.ama yağlarımı ihmal etmeden sürüyorum.bakalım bi fark olmadı henüzz.olursa mutlulukla paylaşıcam:KK9:

anladım canım
bende masaj yapamıyorum çok üşeniyorum :KK52:
masaj aleti alıcam kendime beni yormadan büyüsünler
ama ısırgan otun faydalı bence ama ben şimdilik sadece söktürücü etkisini gördüm

ya kızlar benim adetim günü gününe olurdu hatta aynı saatlerde diyebilirim hiç şaşmazdı.bu ısırgana başlayalı adetim 3-4 gün geçti.hala olamadım.ısırgandandır diye içmeyi bırakıyorum.kısa zamanda olur inş yaa.böyle bi sorunla karşılaşan var mı başka ısırgan içen arkadaşlarda...

ya kızlar benim adetim günü gününe olurdu hatta aynı saatlerde diyebilirim hiç şaşmazdı.bu ısırgana başlayalı adetim 3-4 gün geçti.hala olamadım.ısırgandandır diye içmeyi bırakıyorum.kısa zamanda olur inş yaa.böyle bi sorunla karşılaşan var mı başka ısırgan içen arkadaşlarda...

bende içtim ısırgan o ara benimde geç oldu. aklıma da geldi acaba ısırgandan dolayı mı böyle oldu diye. dediğin gibi benimde hiç şaşmazdı. sende de olmuş demek ki bikaç gün geciktiriyo galiba.

benim tam tersine söktürücü etkisi vardı
ben erken oldum ama bence hasta olunduğunda kullanılmaması gerekiyo

bende içtim ısırgan o ara benimde geç oldu. aklıma da geldi acaba ısırgandan dolayı mı böyle oldu diye. dediğin gibi benimde hiç şaşmazdı. sende de olmuş demek ki bikaç gün geciktiriyo galiba.

Ya benimde çok düzgün olurdu ama epeydir düzensiz helede son aylar iyice kafayı yedi.Hiç tahmin etmemiştim ısırganın etkisinin olacağını siz yazınca düşündüm bende.Gerçi bu düzensizliğide soğan suyu ile halletmeye çalışıyorum.Baya işe yarıyo.Ama hergün iki sefer kaynat soğut iç biraz yorucu.Umarım daha ciddi bir sorun değildir.Hayatımda hiç jinekoloğa gitmedim.Yaşımda 30:105:

bana büyütme etkisi hiç mantıklı gelmedi:S ama sağlıklı bi şey olduğu muhakkak. içmekte fayda var.

Kizlar ben dun basladim, suan da iciyorum tadi da hic fena degil:KK66: Umarim ise yarar, kolay gelsin kizlar:KK66:)

yaaa kıslar size söylüyorum zararsız östrejeni dengede tutan MAYDANOZu tercih edinn.NAÇİZANEE TAVSİYEM..benim düzensiz adet günlerimi düzene soktu..AYRICA DOLGUNLAŞTIRDI YANİİ..NEYSE KARAR SİZİN..

Son düzenleme:
X