Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Istırgan otu bir mucize

kzlar ben bugün içtimm iğrenç bişey yaa:1shok:

gelişmeleri bildiririm aynı zamanda rezene çayı içiyorum bakalım nolcaksüprizzzzz

Şimdi ısırgandan bariz bişekilde faydalanan olmadı mı?Somut bir netice yok mu arkadaşlar? Ben etkilerinden memnunum aslında ama bir başkasınında olumlu netice alması hoş olurdu yani.Neyse biraz daha bekliyelim.

Ben sadece ısırgan kullanıyorum 10-12 gün olmuştur, 4 cm büyüdü bile.

aa ne güzell günde kaç kere içtiniz

Günde bir defa içiyorum, ama bi tatlı kaşığı değilde daha fazla koyuyuorum (2-3 tatlı kaşığı gibi) ve büyük bi bardakta yapıyorum daha önce de yazmıştım zaten. Bir de çayı yapıp 5-10 dk demlenmesini beklemek gerekiyo ya ben genellikle bişeylere dalıp unutuyorum çayı o demleniyo öyle yarım saat nerdeyse soğuyo hatta çoğunlukla öyle içiyorum umarım bi zararı yoktur böyle :)

ben poşet çayını aldım günde bir bardak onu bir bardak rezene içiyorum bide bugün ot olarak aldım onuda kaynatıp göğüslerime kompres olurak yapıcam azimliyim olucakkk

minik06 hadi bakalım inşallah.michelle darısı başımıza....

Hadi bakalım inşallah :) Ben rezeneye de başlıcam zaten seviyorum bitki çayı içmeyi.. Kullandıkça yine burada yazarım. Reglim yaklaştığı için mi 94cm oldu acaba diye yazmıştım daha önce ama alakası yokmuş hala öyleler demek ki ısırgandanmış. Darısı tüm büyütmek isteyenlerin başına :)

Ayy çok sevindim senin adına.Bencede kesinlikle ısırgandan.Doğru yoldayız demekki.Bende 84 sabitledim şimdilik gayet iyi görünüyo yani eskiye nazaran baya belli oluyo.Daha öncede demiştim ben memnunum.Hem yan etkisi yok,hem ucuz hemde içimi zor değil.Hadi bakalım darısı diğer arkadaşların başına.Bende güzel bir duayı hak ettim.Atama bekleyen öğretmenlerdenim.Bu konda dua ederseniz sevinirim.

senin yazılarını okuyunca o kadar umutlanıyorum ki ya herşeyi denedm olmadı buna da başladım inşallah bi kaç cm de olsa büyür çok küçük değil ama 4 cm kadar büyüme olmuş 1 senede o kadar fark ediyo ki...ama ben kilo aldım o yüzden büyüdü sanırım.gelişmelerden bizi haberdar et hatta arada gaza getir:))

kime yazmıştın sen anlayamadım?:18:

minik06 hadi bakalım inşallah.michelle darısı başımıza....

inş kızlar ama kiloyla çok ilgisi var benmkiler 75 di 5 kilo aldım şuanda 85i zorluyo hedef 90 olsun ama daha fazla kilo almak istemyrm o yüzden bu yollardan halletmek istiyorum benm hastalığıma çok var damarlarım çıkmaya başladı etkileşim başladımı ne

Evet kilo alınca büyüyolar genellikle ama ben bi yandan diyetteyim, kilo veriyorum yani, neyse ki küçülmüyolar. Hatta ısırganında takviyesiyle büyüyorlar :)

Ben de senin adına sevindim, ayrıca ısırganı bize tanıttığın için de gerçekten duayı hak ettin :) Umarım ataman bi an evvel istediğin okula gerçekleşir :)
Daha önce de konular varmış ısırganla ilgili ama denk gelmemişim ben bunu okuduğumdan beri kullanıyorum. Bugün rezene de aldım onu da içicem günde bi bardak ama kokusu çok kötü geldi

kızlar merhaba:)
ya çok merak ettim benim göğüslerim büyük ama fazlasından da zarar gelmez:)
ne diycem büyürken çatlak yada şeklinde bi değişme oluyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…