Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Istırgan otu bir mucize

Bu arada konu ile ilgili anketide inceleyin derim. Isırgan otu, küç ve çörek otu yağı öne çıkanlar etki bakımından.Ben üçünüde kullanıyorum.

bende 1 defa içtim.ama dediğin gibi soğuk fondip yapayım kaydirigubbakcemile3 inş. faydası olur da sana dua ederim.şerbetçi otu adaçayı küç bana mısın demedi dolgunluk bile yok.son umudum bu :sinifsinif:

10-15 gün sonra bence başlar 1cm 2 cm büyümeye.Ama mutlaka paylaş gelişmeleri bende merak ediyorum:) Bu arada çörek otu yağı ile masaj yapmaya çalış. Ben gece yatmadan hemen önce içiyorum günde bir sefer.

Ben üç gün içtim. Kuru ısırgan otununu kaynamış suyla demleyip 10 dk kadar bekleterek içtim ama bi tatlı kaşığından fazla koydum ben neredeyse dolu dolu bi yemek kaşığı büyük bi bardakla içtim. Süzdükten sonra otuda bi sargı bezine koyup göğüslerime kompres yaptım 2-3 dk. İçmeye başlamadan önce ölçtüğümde 90 cm iken şimdi 92-93 arası ölçüyorum. Bu kadar çabuk etki etmesi normal mi bilmiyorum? Belki öncesinde yanlış mı ölçtüm acaba? Devam edip gelişmeleri yazarım. Bir de regl öncesi olduğu gibi hafif ağrı yapıyo bu nedenle bırakınca eski haline dönermiş gibi geliyor bana. Benim göğüslerim küçük değil 85B beden takıyorum asklında ama biraz daha büyümesini istiyorum sadece :)

Valla bende bilmiyorum ama evet çok çabuk etkisi var. Eskisine dönseydi benim 80den sonra tekrar 75-77 ye falan dönmesi gerekirdi.Çünkü çok uzun bir ara vermiştim.Ama kişiden kişiye değişir mi bilmem.Yalnız ısırgan gereçekten çok faydalı bir ot pek çok şey için.Bir sıkıntı yaşancağını sanmam.Ama her şeyin azı karar çoğu zarar.

Evet tadı kötü değil. Çoğu bitki çayına göre iyi bile. Bende 2. gün etkisini gösterdi. Ben de bi kaç ay kullanmayı düşünüyorum sonuçta yararlı bi ot, bırakınca da geri küçülmezlerse süper:) müberra küçülmediğini söylüyor umarım bende de öyle olur. Yalnız ben dün gün içinde hiç vaktim olmadığı için gece hemen yatmadan önce içip yattım bu çayı. Sonra gece boyu o kadar çok kabus gördüm ki kardeşim uyandırdı sayıklıyomurşum. Normalde yalnız kalmaktan bile korkan bi insan değilimdir, kabuslardan sonra gece tekrar uyumaya korktum kabuslar devam eder diye baya kötüydü. Tesadüf mü bu yoksa gece içip de böyle rahatsız olan var mı acaba?

ben kabus görmedim gece 11 e doğru içtim 1-2 saat içinde uyudum,bence tesadüftür çünkü bana çok hafif geldi

bende alıp denicem ısırgan otunu ama çörekotu yağı
kabarcıklara neden oldu bende başka bir yağ varmı masaj
için bana tavsiye edebilecek biri:uhm::uhm:

Bencede tesadüftür.Ya gece yemek yiyip yattın yadamağlum yerin açıkta kaldı:roflol:
Bende genelde hep içip yatıyorum bu şekilde bi etkisi olmadı hiç.Dolgunluk gözle görülür şekilde var ancak regl dönemlerinde dahada artıyo dolgunluk.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…