Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Istırgan otu bir mucize

Ben de senin adına sevindim, ayrıca ısırganı bize tanıttığın için de gerçekten duayı hak ettin :) Umarım ataman bi an evvel istediğin okula gerçekleşir :)
Daha önce de konular varmış ısırganla ilgili ama denk gelmemişim ben bunu okuduğumdan beri kullanıyorum. Bugün rezene de aldım onu da içicem günde bi bardak ama kokusu çok kötü geldi :KK43:

Çok çok çok ama çok teşekkür ederim.Çok riskli bir durumum var bu atamalarla ilgili inşallah atanmayı çok istiyorum gerçekleşirse çok sevinicem.
Bu arada ben 85 oldum ve inanın süper görünüyorlar.Ya bunu hayal bile edemezdim.Göğüslerimin varlığını hissediyorum artık.Hiç abartmıyorum inanın.:KK19:

arkadaşlar bende yaklaşık 20 gündür hayıt kullanıorum ilk 10 gün çörekotu ile masajda yapıodum ama göğsümün etrafı sivilcelenmeye başlayınca bırakım. hayıt kullanmaya başladıktan 10 gün kadar sonra hafif bir dolgunlaşma oldu ama onun dışında hiç bişi yok. mısır çarşısının işime yakın olması en büyük avantajım olsa gerek hemen inip birde ısırgan otu aldım 3 tl ye. birde bunu denicem işyerinde ısırgan otu evde hayıt. bu arada bi kaç arkadaşım nar çekirdeği yağı kullandığını söylemişti çörek otu yağı yerine birde bunu deniycem buda sivilcelenme yaparsa (cildim çok hassas) normal vücut kremlerimle masaj yapmaya çalışıcam. daha önce bi kaç yerde aslında yağların etkisi olduğu fakat et büyük etkinin doğru masaj olduğunu okumuştum. büyütücem diye her yeriimi sivilce lekesiylede doldurmak istemiyorum. hala ölçü alabilmiş değilim mezro bulabilirsem ölçü ile takip edicem. gelişmeleri her hafta elimden geldiği kadar da yazıcam :21:

kızlar merhaba:)
ya çok merak ettim benim göğüslerim büyük ama fazlasından da zarar gelmez:)
ne diycem büyürken çatlak yada şeklinde bi değişme oluyor mu?

Benim ki de küçük değil zaten 85b kullanıyodum göğüs çevrem 90 cm'di şimdi 94 cm. çatlak vs olmadı dolgunlaştılar irileştiler. Kısacası daha bi güzelleştiler :) Zararı olmaz zaten ısırgan çok faydalı bi ot. Hamilelik vs gibi ani ve aşırı bi büyüme yapmıyo ki çatlama olsun.

Son düzenleme:
kızlar selam
yazılarınızı okudum bende ısırgan kulanmaya karar verdim. emzirmeden sonra göğüslerim çok küçüldü.:KK14:
yalnız bende bu otun tazesi var. siz hep kurusunumu kullanıyorsunuz. bide tam olarak kaç dakika kaynatıyorsunuz. şimdiden teşekkür ederim

Benim ki de küçük değil zaten 85b kullanıyodum göğüs çevrem 90 cm'di şimdi 94 cm. çatlak vs olmadı dolgunlaştılar irileştiler. Kısacası daha bi güzelleştiler :) Zararı olmaz zaten ısırgan çok faydalı bi ot. Hamilelik vs gibi ani ve aşırı bi büyüme yapmıyo ki çatlama olsun.

bende 85b giyiyorum ama daha büyük olsun istiyorum:KK23: aç gözlümüyüm ne:KK39: şöyle 90 95 beden giysem çok mutlu olucamm:13:

kızlar selam
yazılarınızı okudum bende ısırgan kulanmaya karar verdim. emzirmeden sonra göğüslerim çok küçüldü.:KK14:
yalnız bende bu otun tazesi var. siz hep kurusunumu kullanıyorsunuz. bide tam olarak kaç dakika kaynatıyorsunuz. şimdiden teşekkür ederim

ben yarımsaat beklettim cnm iyice özü çıksın diye:nazar:

kızlar selam

Ben de baya bekletiyorum 20-30 dk fln. Ama 5-10 dk yeterli ben unuttuğum için o kdr duruyor genellikle. Tazesini kullanıcaksan çay gibi demlemen gerekicek öyle okumuştum.

arkadaşlar bende yaklaşık 20 gündür hayıt kullanıorum ilk 10 gün çörekotu ile masajda yapıodum ama göğsümün etrafı sivilcelenmeye başlayınca bırakım. hayıt kullanmaya başladıktan 10 gün kadar sonra hafif bir dolgunlaşma oldu ama onun dışında hiç bişi yok. mısır çarşısının işime yakın olması en büyük avantajım olsa gerek hemen inip birde ısırgan otu aldım 3 tl ye. birde bunu denicem işyerinde ısırgan otu evde hayıt. bu arada bi kaç arkadaşım nar çekirdeği yağı kullandığını söylemişti çörek otu yağı yerine birde bunu deniycem buda sivilcelenme yaparsa (cildim çok hassas) normal vücut kremlerimle masaj yapmaya çalışıcam. daha önce bi kaç yerde aslında yağların etkisi olduğu fakat et büyük etkinin doğru masaj olduğunu okumuştum. büyütücem diye her yeriimi sivilce lekesiylede doldurmak istemiyorum. hala ölçü alabilmiş değilim mezro bulabilirsem ölçü ile takip edicem. gelişmeleri her hafta elimden geldiği kadar da yazıcam :21:

çörekotu yağı bende de sivilcelenme yapıyo ya:KK30:

[cevaplar için herkese teşekkürler
biraz önce ilk çayımı içtim.hadi hayırlısı 10 günde etki edermi acaba:26::26:

ya acaba sizin varda zaten var olduğu için büyüyor olmasın??? Benim çok küçükte =((((( 75 bile değil. Olur mu ki bende yapsam acaba, offf

ben yarımsaat beklettim cnm iyice özü çıksın diye:nazar:

hımm doğru haklısın tatlımm :KK16:

pff akşam büyük bi hevesle demledim ama içene kadar canım çıktı bir daha ağzıma koymayabilirim. damak zevkleri değişebilir. ben resmen bardağı bitirene kadar 10 yıl yaşlandım. acaba içine şeker atsam ne olur ??

suyu kaynatın içine 1 2 tatlı kaşığı ısırgan otu koyun bardağın üzerini bi çay tabağıyla kapatın demlensin 10 dakika sonra ister sıcak ister ılık için afiyet olsun:)

pff akşam büyük bi hevesle demledim ama içene kadar canım çıktı bir daha ağzıma koymayabilirim. damak zevkleri değişebilir. ben resmen bardağı bitirene kadar 10 yıl yaşlandım. acaba içine şeker atsam ne olur ??

ben poşet çayını içiyorum bi nebze daha iyi 3 şeker atarak başladım şuanda şeker koymuyorum:nazar:

siz kaynatıp mı içiyosunuz yoksa ya o kadar iğrenç değil çünkü

yo hayır bitki çayları için süzgeç kaşıklar var bilirsiniz onun içine koyup sıcak suyla 10 dkk kadar demledim acaba bana başka bişimi verdiler :KK24: son yudumum ızdıraptı hayıt çok daha lezzetli geliyor şimdi bana şeker etkisini azaltır diye korkuyorum.

minik06 peki sen şekerle ne kadar süre kullandın uzun süre ise etkisini engelledimi sence???

kızlar halimi görmelisiniz :KK9: kafamda sarılı turp maskesi sağ elimde ısırgan otu çayım sol elimde maydanozum annem dio ki sanırım aygül kafayı yedi :KK52:

yo hayır bitki çayları için süzgeç kaşıklar var bilirsiniz onun içine koyup sıcak suyla 10 dkk kadar demledim acaba bana başka bişimi verdiler :KK24: son yudumum ızdıraptı hayıt çok daha lezzetli geliyor şimdi bana şeker etkisini azaltır diye korkuyorum.

minik06 peki sen şekerle ne kadar süre kullandın uzun süre ise etkisini engelledimi sence???

cnm yeni başladım zaten 1-2 gün şekerle içtim şimdi şekersize alışmaya çalışıyorum azcık soğudunda dikip içiyorum tadı pek anlaşılmıyo:nazar: :KK9:

X