Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Istırgan otu bir mucize

Arkadaşlar gelişmeleriniz benide çok sevindiriyor.Ayrı benden bir uyarı daha.Mutlaka masaj desteğini ihmal etmeyin.En az hafta bir kaç kez uygulayın.Çörek otunu tavsiye ederim.Küç içebilen içsin.Destek olsun.Ayrı bu ısırgan otunun en güzel tarafı nedir biliyormusunuz?Büyütmesinin kalıcı olması.Ama acele etmeyin.Sabırlı olun ve morelinizde bozmayın.Biraz büyüdü diye hemen bırakmayın.Ben 3. kez aldığımıda bitirdim.4. kez alıcam ve düzenli olarak içicem.75 den 83-84e çıktıysa 87-90a çıkar diye inanıyorum.Bu kadarını bile hayal edemedim.Bence sabırla devam edin.
Güzel sonuçlarınızı bekliyorum:KK3:

Isırgan Otu Kullanımı
Çayı : Yarım veya bir tatlı kaşığı ince kıyılmığ bitki, bir su bardağı dolusu kaynar suyla haşlanır, 5 dakika demlendikten sonra süzülür. Isırgan çayının faydaları için sürekli kullanımı yerine 3 hafta kullanıp sonra 10 gün ara verilmesi daha uygun olur. ALINTI
arkadaşlar nette bunu buldum

Benim büyümede artışlar devam ediyo.Isırgana bugün yeniden başladım.Masajada devam ediyorum.Müthiş bir dolgunluk var.Ölçüm olarak 85 oldular.:sm_cool:

Müberra yaşın kaç acaba? (özelden de atabilirsin cevabı) Ben 30'a yaklaştım, bu yaşta etki eder mi ki bana da?

Müberra yaşın kaç acaba? (özelden de atabilirsin cevabı) Ben 30'a yaklaştım, bu yaşta etki eder mi ki bana da?

Ben tam 30 yaşındayım.Metebolizmayla ilgili bence ama etki eder diye düşünüyorum.Ama benim bünye çok hassas herşey hemen etki ediyor bende.Ablamda hemen etmiyor mesela.İşte bünye meselesi.

Yarın çarşıya çıkarsa ilk işim ısırgan otu almak olacak..Bir de bunu deneyelim bakalım..İnşallah bu sefer olacak:)Çok sağol..

Rica ederim ne demek ama sabırlı ol mutlaka.Forumdaki arkadaşlar 1-2 günde hemen etki bekliyorlar.Ben 1 hafta diyorum en fazla etkisini hissetmeye başlarsın.Buda yine bünyeye göre ama ortalama bir haftada santim santim başlar artmaya bence.

Arkadaşlar bende bugun aldım bakalım inşallah hepimiz için işe yarar öyle umut ediyorum bir de aktardan hep bir şey aldığımda ne için kullanacaksınız diye sormazlar mı ? :eek:

Ben 83e sabitlemiştim 2 gündür dolgunluğun arttığını hissediyorum ölçüyorum ölçüyorum 84 olmuş.83e getiriyorum mezurayı sıkıyo:) 90a kadar uğraşıcam.Sonrada kalıcı olsun diye bir miktar daha uygularım yöntemleri sonra bırakırım bakalım ne olacak diye.

Ben 83e sabitlemiştim 2 gündür dolgunluğun arttığını hissediyorum ölçüyorum ölçüyorum 84 olmuş.83e getiriyorum mezurayı sıkıyo:) 90a kadar uğraşıcam.Sonrada kalıcı olsun diye bir miktar daha uygularım yöntemleri sonra bırakırım bakalım ne olacak diye.

Ayrıca ablam dün senin göğüslerin bu kadar büyükmüydü ya kıyafetler çok güzel duruyor sende dedi.Çaktırmadım ama baya mutlu oldum yani:1rolleyes:

kızlar internette şunu buldum, nasıl oluyor anlamadım:
"Isırganın östrojen hormonunun üretimini yavaşlatıcı etkisi bulunduğundan menopozadaki kadınların kullanmaması gerekir".
e nasıl büyütüyor o zaman göğüsleri, yanlış bilgi mi acaba?

kızlar internette şunu buldum, nasıl oluyor anlamadım:
"Isırganın östrojen hormonunun üretimini yavaşlatıcı etkisi bulunduğundan menopozadaki kadınların kullanmaması gerekir".
e nasıl büyütüyor o zaman göğüsleri, yanlış bilgi mi acaba?

mafoldumben mafoldumbenmafoldumben mafoldumben

Suna Dumankaya Yeni Göğüs Büyütme Formülü

Suna Dumankaya Show TV’de yayınlanan ve Derya BAYKAL'ın sunduğu "Deryalı Günler" adlı programda göğüs büyütmeye destek verici yeni formülünü uygulamalı olarak anlattı.

KÜÇÜK GÖĞÜSLERİ BÜYÜTMEYE DESTEK VERİCİ FORMÜL

MALZEMELER:
Ayva Çekirdeği Jeli (Ayva Çekirdeğinden evde yapılabilir)

Serum Fizyolojik

Aloevera Jeli

Ginseng Tozu

HAZIRLANIŞI:

Tüm malzemeleri krem kıvamına gelinceye kadar karıştırıp göğsünüze maske şeklinde uygulayın. Bir süre beklettikten sonra durulayın.

kızlar böyle bişey buldum çayı içerken bi yandan da bunumu ypsak acaba

Şimdi ısırgandan bariz bişekilde faydalanan olmadı mı?Somut bir netice yok mu arkadaşlar? Ben etkilerinden memnunum aslında ama bir başkasınında olumlu netice alması hoş olurdu yani.Neyse biraz daha bekliyelim.

X