İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

Resmen kocamın eve dönmesini istemiyorum ikinci bomba ihtimaline karşı Allah korusun. Yanında olmak istiyorum caddeden geçmem gerekiyor gitmek için. Evden çıkamıyorum. Bunu yapanların da, yol verenlerin de Allah belalarını versin.

Ya paylaştığınız şeyi bir okuyun Allah aşkına ya.. Yalan haber diyor, patlamadi diyor. İşte millet böyle böyle galeyana geliyor.

Doğru söylüyosun. Ben altta birkaç cümleyi okudum city avm önü falan görünce direk paylaştım. Açıkçası okadar panik oldum ki okuduğumu algılayamaz hale geldim.

Sende haklısın ..
Başımızdakiler takmadıkça halk takmamış çok mu

Üç ağır yaralıdan biri biraz önce hastanede vefat etmiş.

Kusura b akmayin ben kabullenemem.sevdiğimi birini ya da kendi hayatımı kaybetmek gerekmiyor bunun için
. bence de ...ölü sayısını arttırmak için kendini patlatıyordu sonucta
O zaman ne yapalim? Bir kere çözelim dediler bakın neler oldu.

20 mart içinde patlama olacak diyorlar ve pazar günü dışarı çıkacağız ailemle nişanlıma yasa gideceğiz insan korkuyor dışarı cıkmaya memleketin haline bak ya.

Yarin tum sokaklar bombos kalir istedigini vermeyin korkmayin diyorlar ama nasil korkmasin insanlar ya

Nerden ne geleceği belli değil
Ben tek parça halinde olmek istiyorum
Kolum bir yerden bacagım bir yerden çıksın istemiyorum.
Niyazi olmak hiçç istemiyorum
Eşim beş Dakka geç gelse Kızılay da ne oluyor diye düşünmek istemiyorum
Hastaneye gidince burası da patlar mı diye düşünmek istemiyorum ben güven içinde ulkem topraklarında gezmek istiyorum çok bir şey mi?

Allah kahretsin yapanları da onleyemenleri de.

Yarin tum sokaklar bombos kalir istedigini vermeyin korkmayin diyorlar ama nasil korkmasin insanlar ya

Adamların istediği insan öldürmek, onların istediğini vermemek demek insanların sokağa çıkmaması demek bu mantıkla.

İstediklerini vermemek, korkmamak için Almanya'da, İngiltere'de yaşamak gerek. Filistin'den, Suriye'den farkımız kalmadı bu ne yaa, korkuyorum arkadaş ben korkuyorum çünkü bu ülke canımı koruyamıyor. Korkmadığımı göstermek için kalkıp büyükşehirlerin en kalabalık yerlerine mi gidelim?

Bence kapatalım kapıları toptan uyuyalım belki bir gün ölmek zorunda kalmadığımız bir ülkede uyanırız......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…