İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

Cok üzülüyorum şu beddualari okuyunca. Yapmayın allah aşkına benim çocuğum allah korusun denk gelse canli bombaya mutlu mu olacaksınız? Hayır okmayacaksiniz. Bugün nasil yaniyorsa iciniz yine öyle olacak. Anlik öfkeyle kimseye beddua etmeyin lütfen

Egem Egem senin o beddualari begendigini görünce daha da üzüldüm. En iyisi bu topikten çıkmak. Çünkü dayanamıyorum artık.
ben de yaşananlara,yapılan yorumlara aylardır dayanamadığım için üzün süredir girmiyordum.içimdekileri dile getirmiş neden beğenmeyeyim.

Çünkü nedenini söyleyim , yolsuzluk , çıkar , menfaat , torpil , dayı vardı işin içinde... Yanlış olsa da bunu bilerekten ellerine bayraklarını alıp onların şak şakçılığını yaptılar , sorgulamadan , düşünmeden , Allah gibi taptılar. Allahın bize bahşettiği ve izni ile Atatürk kulu sayesinde T.C kuruldu , ama ne yazık ki Atatürk ü ayaklar altına aldılar , yargıyı bitirdiler , askerleri polisleri şehit ettiler , sıra sivillere ve vatanımızı parçalamaya geldi ve hala da akepe dienlere tek sözüm Allah a havale ettik bizler sizi... Umarım görmezden geldiğiniz herşey sizi de bulur , sizinde ciğeriniz yanar... Şikayet edin , hatta kapatılsın , banlansın kullanıcım , sizde rahat uyumayın şehitlerin anaları gibi , korku dolsun kalbiniz , pişmanlık içinde yanın ... Masum her insanın , her şehidin kanı sizin elinize bulaşmış ... yazıklar olsunnnnnnnn !
Şimdi dönüp yazsak ban yiyeceğiz değil mi ?
Çünkü geçen gün yedim ben değil kib butonu konussun

ben de yaşananlara,yapılan yorumlara aylardır dayanamadığım için üzün süredir girmiyordum.içimdekileri dile getirmiş neden beğenmeyeyim.

Ne diyeyim ki demekki biz coluk çocuk patlasak mutlu olacak bir grup var... neyse yine de Allah sizi de evlatlarinizi da korusun. Ne kadar bazi yorumlara kizsam da kimseye beddua edemem. Çıkıyorum topikten. En iyisi hiç bakmamak.

Günlük beddua limitinizi doldurdunuz hanımlar.

Daha Ankara'daki saldırının üzüntüsünü atamamışken bugün yeni bir acıya açtık gözümüzü, yaralananlar arasında 2,5 yaşında birde Bebek var, siz burada kalkmış ya suçlama yapıyorsunuz ya beddua ediyorsunuz.

Birlikte gülmeyi bilmiyorsunuz, bari birlikte ağlamayı bilin derken bunu diyordum işte, ölenlerin yaralananların hangi partilere oy verdiğini biliyor muyuz? Bilmiyoruz, bilsek ona göre mi üzüleceğiz yani, misal 2,5 yaşındaki iyileşsin diye dua ettiğimiz el kadar bebenin anası babası sevmediğiniz bir partiye oy vermişse ölsün mü diyeceksiniz sizler? Oh ciğerleri yansın mı diyeceksiniz?

Bu topik ağzınızdan çıkanları bilmediğiniz için kapatılıyor, başka topiklerde yapın kavganızı.

X