İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

ben de yaşananlara,yapılan yorumlara aylardır dayanamadığım için üzün süredir girmiyordum.içimdekileri dile getirmiş neden beğenmeyeyim.

Şimdi dönüp yazsak ban yiyeceğiz değil mi ?
Çünkü geçen gün yedim ben değil kib butonu konussun

ben de yaşananlara,yapılan yorumlara aylardır dayanamadığım için üzün süredir girmiyordum.içimdekileri dile getirmiş neden beğenmeyeyim.

Ne diyeyim ki demekki biz coluk çocuk patlasak mutlu olacak bir grup var... neyse yine de Allah sizi de evlatlarinizi da korusun. Ne kadar bazi yorumlara kizsam da kimseye beddua edemem. Çıkıyorum topikten. En iyisi hiç bakmamak.

Günlük beddua limitinizi doldurdunuz hanımlar.

Daha Ankara'daki saldırının üzüntüsünü atamamışken bugün yeni bir acıya açtık gözümüzü, yaralananlar arasında 2,5 yaşında birde Bebek var, siz burada kalkmış ya suçlama yapıyorsunuz ya beddua ediyorsunuz.

Birlikte gülmeyi bilmiyorsunuz, bari birlikte ağlamayı bilin derken bunu diyordum işte, ölenlerin yaralananların hangi partilere oy verdiğini biliyor muyuz? Bilmiyoruz, bilsek ona göre mi üzüleceğiz yani, misal 2,5 yaşındaki iyileşsin diye dua ettiğimiz el kadar bebenin anası babası sevmediğiniz bir partiye oy vermişse ölsün mü diyeceksiniz sizler? Oh ciğerleri yansın mı diyeceksiniz?

Bu topik ağzınızdan çıkanları bilmediğiniz için kapatılıyor, başka topiklerde yapın kavganızı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…