İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

Beyoğlu kaymakamlığı önünde olmuş diyolar patlama ..

arkadaşlar zaten toplasanız 5 tane bilindik haber kovalayan ajans var, gazetelerde buralardan alıyor bilgiyi ve hepsine şimdi yine baktım nişantaşı denmiyor, zaten ilk bunlar alır haber yapar

4 kisi vefat etmis. Allah rahmet eylesin. Yine kalabalikmis cadde patlama anını izledim. Allah yardimicimi olsun
Orası hep kalabalık normalde yürürken bile zorlanirsiniz o derece. Erken saatte olmasi çok fazla kişinin ölümünün önüne geçti bence.

Katille barış marış olmaz bunu bi kabullenin artik

Balo Sokak dediğin yer Çiçek Pasajı'nın dibi, sokakta Jolly Joker var. Akşam saatlerinde yapsalar çok daha kötü olurmuş sonuçları, saatten ötürü bu kadar az ölü ve yaralı var.

Orası hep kalabalık normalde yürürken bile zorlanirsiniz o derece. Erken saatte olmasi çok fazla kişinin ölümünün önüne geçti bence.
Biliyorum canim cok yakin oturuyorum zaten. Hatta yarin esim ayakkabi degisimi icin caddeye gidecekti ben korkumdan disari cikamiyorum zaten. Allahim yardimcimiz olsun.

Devletin kanalında vur patlasın çal oynasın ...
Olayla ilgili alt yazı bile geçmiyor adamlar..

Hayat devam ediyor mesajı veriyorlar neden kınıyorsun ki?

Hayat devam ediyor, hahahahaha, hayat devam ediyor, yihuuuu, yaşasın hayat.

10-20 kişi öldü diye eğlenceyi bırakırsak AlimAllah teröristi daha mutlu ederiz, hatta bizde bu konuyu konuşmayalım kilit vuralım eğlenelim coşalım çünküüü hayat devam ediyor...

Biz ölmedikten sonra hayat devam ediyor, olleeey.

Yahu konser falan varsa gideyim ben bugün..

Canlı bomba, takip ediliyorum zannedip hedeften önce patlatmış diye haberler dolanıyor ama..

"Canlı bomba erken patladı" iddiası

İstiklal Caddesi'nde meydana gelen patlamada canlı bombanın erken patladığı iddia ediliyor. Teröristin asıl hedefinin neresi olduğu araştırılıyor. Canlı bombanın yolda giderken bombanın infilak ettiği iddiası var.

CNNTürk muhabirinin verdiği ilk bilgilere göre, canlı bombanın asıl hedefine ulaşamadan bir yere giderken, yolda bombanın patladığı belirtili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…