İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

tantanis

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2015
7.196
9.107
İstanbul Valisi: Patlamanın nedeni canlı bomba
İstanbul Valisi Vasip Şahin, kaymakamlık önünde canlı bomba saldırısı meydana geldiğini belirterek, olayda canlı bombayla birlikte 4 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı. İddiaya göre, canlı bombanın asıl hedefine ulaşamadan yolda bombanın patladığı yönünde...
Sitene Ekle

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

Patlamanın nedenine ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak görgü tanıkları patlamaya canlı bombanın yol açtığını ileri sürdü. Polis ekipleri olay yerinde ilk bulguları değerlerdiriyor. CNN Türk de olayın bir canlı bomba saldırısı olduğunu duyurdu. Patlamada bir kişinin cesedinin aşırı derecede deforme olduğu, bu kişinin canlı bomba olabiliceği belirtiliyor.

"Canlı bomba erken patladı" iddiası

İstiklal Caddesi'nde meydana gelen patlamada canlı bombanın erken patladığı iddia ediliyor. Teröristin asıl hedefinin neresi olduğu araştırılıyor. Canlı bombanın yolda giderken bombanın infilak ettiği iddiası var.

CNNTürk muhabirinin verdiği ilk bilgilere göre, canlı bombanın asıl hedefine ulaşamadan bir yere giderken, yolda bombanın patladığı belirtiliyor.

OLAY YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER

İSTİKLAL HER İKİ YÖNDE YAYA TRAFİĞİNE KAPATILDI

Galatasaray Meydanı'ndan ve Taksim Meydanı'ndan caddeye girişler kapatıldı. Patlamanın meydana geldiği alanı güvenlik çemberi içine aldı. Taksim'e resmi araçlar, polis, itfaiye ve ambulans dışında araç girişine izin verilmiyor.

Saldırgan veya saldırganların burada olabileceği yönündeki ihbarın üzerine polis ara sokaklarda da çalışma başlattı.

http://www.milliyet.com.tr/patlamada-canli-bomba-iddiasi-gundem-2212392/

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaaaaaaa yeter ama yeter offffff yine mi??

Allah belalarını versin tez elden sorumlular gebersin.....

Rabbim yardım et o polislere, sivillere...

Türkiye'nin gücünü sınamasıncılar hadi ekrana gelin lütfen, bakın sizin gücünüzle alay ediyorlar, peşpeşe bombalar geliyor, yahu bu gücü sınamayan kalmadı, YPG, PKK, türevleri. Allah Allaaaah nasıl bir güç ki sına sına bitmedi.

Yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr......

Son düzenleme:
Aynen bende bu hafta bir yere çıkmamayı planlıyorum mesaim bitince direk eve gidicem.. Akşamları havai fişek falan atıldığında yüreğim ağzıma geliyo,korkuyorum...

yok tüm haber sitelerinde var şuan

demekki AVM uyarıları doğruymuş
Evet şimdi tekrar baktım düşmüş. Ben baktığımda yoktu açana kadar gelmiş.

AVM önünde yapılmış diyorlar A Haberde ama sitelerde Istiklal Caddesi diyo orda AVM nerde var ki benim bildiğim yok. Anlamadım.

İstiklal caddesinde bir avm.önünde diyor şimdi ntv.de yaralılar varmış, inşallah ölen olmaz

İstanbul Taksim'deki İstiklal Caddesi'nde patlama meydana geldi. Yerde yatan yaralıların olduğu gelen bilgiler arasında. İstiklal Caddesi üzerinde helikopter uçuyor şu an...

İstanbul Taksim'de patlama meydana geldi. İstiklal Caddesi'nde patlama meydana geldi. Yerde yatan yaralıların olduğu gelen bilgiler arasında. Anadolu Ajansı, İstiklal Caddesi'nde bir patlama olduğunu bildirdi. Bölgeye çok sayıda ambulans sevk ediliyor. İstanbul Beyoğlu, İstiklal Caddesi'nde Demirören Alışveriş Merkezi'nin önünde patlama meydana geldi. Olay yerine polis ekipleri ve ambulans sevk edildi.

http://m.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/355015.aspx

Bu da patlama diyor sadece. Sabahın haber doğru olmasın lütfen

Çevik kuvvettin orda mı demirörende mi yoksa iki ayrı patlama mı anlamadım ben

çok fazla bilgi dolaşıyor şuan, kimi bi dükkandaki tüp patladı ölen yaralanan yok derken, kimi erkek canlı bomba 4 polis öldü diyor.

Sabahın haberi eski galiba

Demirören avmnin önünde mi olmus bi de Allah cezalarini versin. Yeter ya. Insallah ölen olmaz Allahim..

2 kişi ölmüş ya hiç inanmamıştım bu haftasonu yaratılan paniğe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…