İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

Hedefi orasidir muhtemelen yolda yanlislikla patladigini dusunuyorlar
Eğer öyleyse sırf bir yanlışlık sonucu hedeflerine ulaşamadılar demektir bu. Ve bu saldırıyı önleyemediğimiz gibi işimizin sadece şansa kaldığı sonucuna varabiliriz buradan da. Bu da durumun vehametini, savunmasızlığımızı daha da açığa vuruyor demektir. Çaresiz, öylece açık hedef yaşıyoruz, kelle koltukta...

Allah kahretsin bu yaratıkları
Haftasonu numu bekliyorlar nedir serefsizleerr!!!

Akp pkk elele cehenneme çevirdi ülkeyi bravo... Başkanlık özerklik fantezileri yüzünden masum insanlar ölüyor. Yazık!
Suriyelilere tavsiyem ülkelerine dönsünler.. Orası burdan daha güvenli.

Dün taksimdeydim, her yerde polis ve ambulanslar vardı, havada polis helikopteri dolaşıyordu. Ha patladı, ha patlayacak diye korkuyla gittim, gideceğim yere. Orada böyle bir şey olacağını bekliyordum, Neyse ki Rabbim fırsat vermemiş daha kalabalık, polisin yoğun olduğu bölgelere gitmesine.

Ya arkadaslar bence de kesinlikle hedefi orasiydi. Cok degil demirorenle en fazla 300 400 metre mesafe var cevik kuvvetin durdugu yer ile. Bi de galataya yakin bershka var orada da cok cevik kuvvet duruyor.
Allaha sukurler olsun ki hedeflerine ulasamadilar. Insallah hicbiri hedefine ulasmadan tek tek kendilerini patlatirlar da geberirler.
Ama maalesef yine bir kisi ölmüş

Nişantaşı ile ilgili bi haber yapan olmadı hala ama .. İnşallah doğru değildir

Devletin kanalında vur patlasın çal oynasın ...
Olayla ilgili alt yazı bile geçmiyor adamlar..

Belki yaninda birlikte yürüdüğü arkadasidir o ölen de. Masum insanlara bir şey olmasın artık ya

Alman konsoloslugu ve lisesi bununla ilgili bir uyari yapmisti. Dun okudum hurriyet gazetesinde. Valilikde veryansin yok efendim itibar etmeyin, yok boyle bisey siz bizden gelecek bilgilere itibar edinde cart curt diye bi genelge yayinlayali daaa 24 saat olmadi.
Demekki neymis can guvenligini sağlıyamiyorlar yada saglamak istemiyorlar. Bundan sonraki bombalarin hedefi olmamamak icin alman abd ingiltere..... Büyükelçilikleri takip edin arkadaslar...
Lanet olsun....

Alman basını, İstihbaratın CİA, MİT ve Kürt Peşmergeleri kaynaklı olduğunu açıkladılar.
Canlı bombacının İŞİD mensubu olması muhtemel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…