İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

Bu hafta istanbulda olacağı hakkında söylentiler vardı zaten.Sadece yer konusunda soru işaretleri vardı.Hiçbir yer güvenli gelmiyor artık. Ölü ve yaralılar varmış

Su bir haftsdir dikkat !!! Basligi altinda uyari haberlerinin biraz da canli bombalari manipule edip olaylari hizlandirdigini bir ben mi dusunuyorum? Resmen bu kopeklerin ekmegine yag surup hadi buralari bir an once patlat der gibi yapilan haberler.

Su bir haftsdir dikkat !!! Basligi altinda uyari haberlerinin biraz da canli bombalari manipule edip olaylari hizlandirdigini bir ben mi dusunuyorum? Resmen bu kopeklerin ekmegine yag surup hadi buralari bir an once patlat der gibi yapilan haberler.

Aynen ben de sana katiliyorum. O uyari mesajlarindan da nefret ediyorum. Bombacilar bulunmuyor ama bombalar patlayacak. ! Saka gibi..

Demek ki Alman konsolosluğu boşuna kapatmamış kepenkleri. Demek ki sansasyon yaratmak için değilmiş aldığı önlemler.
Vay ki ne vay!
Çok kötü çok, bitmiyor her gün her gün birileri ölüyor. Birilerinin ölümünü görmek istemiyorum artık yeter ya!
Ve yine canlı bombaymış, ölenlerden biri de oymuş. Ya daha kaç patlama gerekli bizim ne yapacağımızı bulup harekete geçmemiz için?

Ben tüp olduğunu sanmıyorum. Ki haberler canlı bomba saldırısı diye kesin konuşuyorlar.

Nişantaşı'nda ikinci patlama oldu diyorlar suan.

memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…