İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

Hayır 2 dk önce girilmiş görünüyordu kontrol ettigimde. Güncelleme yapmazlar değil mi?

Ben de onu gördüm aynen. Ama eski habere benziyo yanlışlık yapmış olabilirler. Daha önce çevik kuvvette bomba patlamıştı o resimlere benziyo.

İstiklal Caddesi'nde patlama
İstiklal Caddesi'nde patlama meydana geldiği ve yaralılar olduğu belirtiliyor.
Sitene Ekle

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

İstanbul'un Beyoğlu ilçesi İstiklal Caddesi'ndensat 11.00 sıralarında bir patlama meydana geldi. Polis, caddede geniş güvenlik önlemi alırken çok sayıda ambulans sevk edildi. İlk gelen bilgilere göre 2 ölü, 7 yaralı olduğu belirtiliyor.

Görgü tanıklarının ifadesine göre, bir canlı bomba olduğu iddiası ileri sürüldü.

İSTİKLAL HER İKİ YÖNDE YAYA TRAFİĞİNE KAPATILDI

Galatasaray Meydanı'ndan ve Taksim Meydanı'ndan caddeye girişler kapatıldı. Patlamanın meydana geldiği alanı güvenlik çemberi içine aldı. Taksim'e resmi araçlar, polis, itfaiye ve ambulans dışında araç girişine izin verilmiyor.

Saldırgan veya saldırganların burada olabileceği yönündeki ihbarın üzerine polis ara sokaklarda da çalışma başlattı.

İŞTE İLK GÖRÜNTÜLER:

Demiroren'in önü. Kalabalik olmaz bu saatlerde öğleden sonra olsa facia olurdu. Insanlar önünde oturur genelde cok kalabalık olur. Malesef 1 kisi hayatını kaybetmiş :KK43:

Ben de onu gördüm aynen. Ama eski habere benziyo yanlışlık yapmış olabilirler. Daha önce çevik kuvvette bomba patlamıştı o resimlere benziyo.
Bilmiyorum. Inşallah eskidir de o kadar çok yaralı yoktur diyelim o zaman. Diğer siteler daha hafif bir durumdan bahsediyor.

Ya haberlerde yaralı üstü kanlı bi adama mikrofon uzattılar .
Ölüler var diyor .
5 yaşlarında bi çocuktan bahsediyor.
Of of

Insanlar tedirgin disari cikmiyor bu ara zaten hafta sonu icin uyarilar yapiliyordu hep nette

Demiroren'in önü. Kalabalik olmaz bu saatlerde öğleden sonra olsa facia olurdu. Insanlar önünde oturur genelde cok kalabalık olur. Malesef 1 kisi hayatını kaybetmiş :KK43:

2 malesef dün aldığım duyumlar doğruymuş Avm lerle ilgili, sosyal medyada özel mesajlarla bomba patlatcak avm lerde batı demişlerdi, bu haber kulaktan kulağa yayıldı, dedikodu değilmiş malesef

X