İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

devletın suçu ne, suç pkk da.. devlet napsın yani dimi
hakaret eden sarı çizmeli memet aga anında buluyorlar
ulu orta bomba patlatanı bulamıyorlar.

sırf kafasından bir düşünce geçti diye insanlar hapse bile atılıyor ama ne hikmetse listeleri olan teröristler eylem yapmadan tutuklanamıyo çok ilginç

devletın suçu ne, suç pkk da.. devlet napsın yani dimi
hakaret eden sarı çizmeli memet aga anında buluyorlar
ulu orta bomba patlatanı bulamıyorlar.

Devletin güvenlik zaafiyeti olabilir bunlar elestirilir. Ama tutup da PKK'yı tamamen aklayacak şekilde devlete katil denemez. Yoksa tabiki de devlet bizim güvenliğimizden sorumlu

Evet halaylar ile karşılandılar bir zafer eşliğinde olan bizlere oluyor malesef dediğin gibi 5 yıl sonra bu ülke biter bu zihniyet sürdükçe
bunların pisliğini temizlemekte bize düşer malesef ama çoktan başka ülkelerde kasalar hazırdır kaçma planları fln

bunların pisliğini temizlemekte bize düşer malesef ama çoktan başka ülkelerde kasalar hazırdır kaçma planları fln
Evet keşke şu paraları bir söylese İsviçre bankası değil mi hiç yere bizler ölüyoruz var mı milletvekili yada bakan çocuğu yada akrabası ölenler içinde yok

Allah sonumzu hayır etsin başka dicek bir şey yok var ya her gün dua ediyorum vatanımız bölünmesin diye korkuyorum hem de çok

Peki hangi dönemde böyle olaylar yaşandı var mı Ecevit ,Özal evet cevap verin şu ülkenin haline bir bakın nereye gidiyoruz kimdi pkk elini sıkan ben mi akp mi

Ecevit zamanında idam kaldırılarak yani bir anlaşmayla Öcalan hapse tikildi. O sıra yine durmustu itler.

Ne olursa olsun sizin bir partiyi katillikle suclamaya akpkk demeye hakkiniz yok. Neyse kib.ledim geçtim daha fazla polemige girmek istemiyorum.

Hayırlı akşamlar

Tamam o kaldırmış olabilir ama tırın üstünde kucaklaşmadı ki hiç kimse Ecevit kadar olamaz o devletin hazinesini akrabalarına sunmadı görüyoruz sizede iyi akşamlar

Tamam o kaldırmış olabilir ama tırın üstünde kucaklaşmadı ki hiç kimse Ecevit kadar olamaz o devletin hazinesini akrabalarına sunmadı görüyoruz sizede iyi akşamlar

ben harcanan paralı görünce duyunca diyorummki vayy arkadaş aslında ne zengin ülkeymişiz de haberimiz yokmuş

Son Ankara patlamasindan sonra titreye titreye gider oldum okula. Her otobüse bindiğimde, metroya bindiğimde ya gözlerim dolu doluydu ya da etrafıma dik gözlerle bakar olmuştum.

Bugünkü patlamaya şok yaşamadım ama başımdan kaynak sular döküldü.

Taksim metro dolayısı ile haftanın en az 5 günü uğradığım yer hem sabah hem aksam. Istiklal haftada 1 yürüdüğüm yer.

A partisi B partisi değilde bugünlere gelmemizde parmağı olan, bilip susan, koltuk sevdası yüzünden ülkeyi boka batıran tüm siyasetcilerin Allah belasını versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…