İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

Hanımlar alisverisinizi arkadaslarinizla buluşma işini yolculuklarinizi Nevruz denilen aslında baharın gelişinin habercisi olan ama son zamanlarda pkk yandaslarinin sahiplendigi tarihten sonrasina erteleyin. Şimdi bu kanı bozuk insanlar pazartesi günü her yerde Nevruz kutlaması yapacak. Ama ben kendi okuduğum okulda böyle bir kutlamaya mutlaka sesimi çıkarırım. Bu artık savaş alanından çıkıp ülkenin her yerine sıçradı. Elimizden hiç birşey gelmiyor. Canımız Allaha emanet dolasiyoruz. Hiç bi yer olmasa okula ve ise gidiyoruz. Okulda bile yanimizdalar aynı okulda okuyoruz bu canilerle aynı yemekhanede yemek yiyorum kansizlarla. Utanıyorum ben bundan utaniyorum. Adam öğle arasinda fakülte önünde apoya özgürlük isteyip benim ulkemin doğu bölgesine Kürdistan diyerek slogan attıktan sonra benimle aynı sınıfta derse giriyor.Ben istemiyorum bunu ya istemiyorum. Onlardan birinin çıkıp yarın okulda patlamayacagi ne malum. Adam öğrenci kimliğini gösterip içeri giriyor çünkü o pkk yanlısı benim okulumda öğrenci! Ve bu adamlar her gün bir yürüyüş düzenleyerek bunu belli ediyor açık açık söylüyor ya! Devlerin dagdakine gücü yetmiyor önce gelip benim okulumdakileri alsın! A okulundakini alsın B okulundakini alsın! yeter ya yeter bıktık artık bıktık!!!

Lanet olsun.pislik herifin basi govdesinden ayrilmisti.pislikkkk
bir insan nasil bir ideoloji ile kendine ve diger insanlara bunu reva gorur
kahrolsunlar serefsizler.
simdi soruyorum bu pisligin cenazesini sahiplenip sozumona namazini kilanlarda ayni zihniyittek teroristler degilmidir.
bunlara bir dur denilmesse o canlari kiymetsiz yaratiklar
Nice canlar almaya devam edecektir
LANET OLSUN
ALLAH FIRSAT VERMESIN

Nevruz diyince sadece aklma teror ve yandaslaru geliyor
o nevruza yada bir mayisa katilanlar arasindan cikmadimi genelde canli bombalar
Aynen şuan o kadar üzgünüm ki tarifi yok üzüntüm kalbim sıkışıyor başım ağrıyor daha gecen hafta patlama oldu bu memlekette yaşamak istemiyorum artık

Akpkk döneminden önce böyle miydi bu ülke ne hale geldi güzel ülkemiz sırf başkanlık sistemi için yapılanlara bakın ya kaos ya başkanlık demişlerdi şuan ağlamaktan cümle bile kuramıyorum o kadar üzgünüm ki

Taksim'de büyün otelleri boşaltmaya başlamış turistler ülkenin bu durumuna mi yanayım ölen insanlarımıza birde bizim gibi turizmden geçimine sağlayan insanlara mı ne yiyecek bu insanlar kimse holding sahibi değil

Korkmayacağız, hiç bir şekilde bölünmeyeceğiz bir değil bir milyon olsa asla vazgeçmeyeceğiz BİR olmaktan..
Ateş düştüğü yeri yakıyor diyorlar Hayır, bu ateş hepimizin ateşi içimiz yanıyor Allah'tan sabır diliyorum şehitlerimizin ailelerinede bizede,ve o hain köpekleri yüce rabbimin adaletine havale ediyorum, kendi pisliklerinde boğulup, inlerinde cayır cayır yansınlar inşallah....

944968_1323782160984152_2666523722750475837_n.jpg
İlk önce teröristleri halledinde ima edenler şöyle dursun :KK12:

Videoyu izleyen oldumu ilkkez bu kadar net bir video gördüm ve yakından yazık insanlar hiç birşeyden habersiz yürüyorlar ne olucak böyle....

Allah ım ölenlere rahmet kalanlara sağlık ve sabır versin inşaallah..düşmana fırsat vermesin

Bizlerin üzerine düşen dirlik düzenimizin olması için çalışmak çabalamak..
belki susmamak belki korumak belki dua etmek...
belki üzülmek belki ağlamak...
ama alışmayalım ölüme
alıştırılmayalım...

Ülkemiz artık bitiyor of çok kötüyüm

bir şey söyleyeyim mi en fazla 5 yıl veriyorum halimiz harap olcak hala aklını fikrini kullanmayanlar olupta böyle devam ederse hala göz göre göre sırf çıkar için yanlarında durup vicdanları sızlamazsa..

Akpkk döneminden önce böyle miydi bu ülke ne hale geldi güzel ülkemiz sırf başkanlık sistemi için yapılanlara bakın ya kaos ya başkanlık demişlerdi şuan ağlamaktan cümle bile kuramıyorum o kadar üzgünüm ki

Pkk cici zaten bu kadar insani akp öldürüyor de mi? Pess size diyecek hiçbir şey bulamıyorum

Pkk cici zaten bu kadar insani akp öldürüyor de mi? Pess size diyecek hiçbir şey bulamıyorum
pkk nın pkk olduğunu hepimiz biliyoruz teröristler sınırdan geçerken izin verin geçsinler diyolarsa birileri evet canım onlar da öldürüyor sadece pkk değil

X