İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

Devletin güvenlik zaafiyeti olabilir bunlar elestirilir. Ama tutup da PKK'yı tamamen aklayacak şekilde devlete katil denemez. Yoksa tabiki de devlet bizim güvenliğimizden sorumlu

Devlet sorumlu ama katil degil, bu nasil oluyor?? Resmen ihmalkarlik var. Istifa eden bile yok. Hatta "güzel sinav veriyoruz" diyenler var. Hadi diyelim hükümet pkk ile isbirligi yapmiyor. Kendileri dediler cözüm sürecinde pkk bombalar depoladi diye. Buna nasil göz yumuldu? Eger kandirilma ise bu nasil bir hükümet ve parti ki sürekli kaldiriliyor ? Cocuk mu bunlar??

Herseyi gectim, nasil o üye icin cici pkk sevicisi diyebiliyorsun? Hükümet'e karsi gelmek niye pkk yi sevmek ile esdeger olsun? Ki kizda tam ne kadar üzüldügünü dile getiriyordu. Demek bizleri harbiden öyle görüyormusun nickim, terörü destekleyen olarak.

Sonrada "bir olalim, bir vücüd olalim" naralari atiyorsunuz...

Bu patlamalar masum insanlarımızda ve ekonomik olarak da ülkemizi etkiliyor bu teröre yardım edenin göz yumanın rabbim belasını versin

O görmek istediğini görüyor ki ben değil asıl onda AKP pkk sevgisi var ben mi karşıladım kucakladım hiçbir zaman onlara ne destek nede yandaş oldum

Devletin güvenlik zaafiyeti olabilir bunlar elestirilir. Ama tutup da PKK'yı tamamen aklayacak şekilde devlete katil denemez. Yoksa tabiki de devlet bizim güvenliğimizden sorumlu

Evet devlet vatandaşını koruyabilmeliydi,gerekli önlemler alınmalıydı,gerekirse her ev,her işyeri aranmalı,her araç çevrilmeliydi.Hükümet çözüm sürecinde de,istihbarat konusunda da,güvenlik konusunda da sonuna kadar eleştirilebilir.

Amma velakin daha düne kadar malum partiye stratejik oy vermiş olanlar,yada oy veren kankisini destekleyenler, haklı bulanlar,bugün ağzına pkk.adını anmadan,olabildiğine milliyetçi takılıp yalnızca ve yalnızca hükümeti eleştirmeyi kendine misyon edinmiş olanları görünce de insan bir şaşırıyor hani.

Mune ne güzel söyledi "önce herkes bir kendine baksın,öz eleştiri yapsın "

Allah bin türlü belalarını versin..
Diyecek söz yok 19 20 21 martta heryerde patlama olacak diye yayılmıştı haberler inanmayın diye de eklenmişti.
Ne yapmalı şimdi sıra bize veya yakınlarımıza gelene kadar susmalı mı?
Gerçi patlama sırası bize geldiğinde konuşacak halimiz olmayacak büyük ihtimal...
Lanet olsun ülkeyi bu hale getirenlere .

Adamların ayağına savcı götürüp davulla zurnayla ben aldım içeri hepsini zaten..

Seyyar savcı kavramını da benim sayemde gördünüz bu ülkede..

Şimdide avrupanın şımarık çocuğu yunanistandaki mültecileri toplayıp getirecem. . Artık ne çıkarsa bahtınıza ..
Hepsine oy kullanma hakkı da vericem ..
Başınıza da başkan olucam..

Ama sakın ses etmeyin .. bana inanın güvenin araştırmayın sorgulamayın..
Zira ben gidersem devlet yıkılır..

Ne olacak benim bu yüksek egom bende bilemiyorum..

siz koyun olun ben de çobanınız diyo

Masum insanlar gidiyor ekonomimiz de çöküyor ben turizm bölgesindeyim bugün gelen duyan kafileler otobüsten inmeden geri gittiler buradaki koca koca insanlar ağladı hem masum insanlarımıza hemde ekonomik olarak çöküşümüze kimse hayır diyemiyor çok lazım ya Bodrum'da turisttik yerde külliye birde 30 trilyona değil mi insanlarımız refah içinde yaşıyor gerek yok yatırıma ne gereği var değil mi AKP milletvekili dediği gibi bu ülkede sadece turizm ile mi geçiniyor tarım bitti çiftçi bitti tekstil bitti ne yiyeceğiz peki

Sen yapiyor musun peki? Oy verdigin partiyi burada bir kere elestirdigini gormedim

Artik yeter diye bagirasim var ulkemiz nasil bu hale geldi hala inanamiyorum gitgide ortadogu ulkesi olma yolundayiz sokaga cikmaya korkar olduk bir sonraki hedef neresi diye dusunmeden edemiyorum Allah yardimcimiz olsun ulke olarak dua etmekten baska hicbirsey gelmiyor elimizden malesefki

Hayatim senle ben tartisamam fitratima aykiri lutfenn

Canim bilmem kac yildir cozulmeyen mevzuyu simdiki hukumete baglamak sacma kim cozmus ki artistlk yapiysn keske kokunden kurutsalar soysuzlari cozummus ....... onlarin cozumune

Eleştirsem ne olacak ? Bu sefer "ne olduğum belli olmayan,ne şiş yansın ne kebepçı" olmayacak mıyım ? Yahu Ausencia bile bu sebeple eleştirildi bee.

Aus objektif bakiyor olaylara ona da yuvarlak laflar ediyorsun ne düşündüğün belli değil diyorlar. Nasıl davransak ne yazsak şaşırdık

Sadece elleri vicdanlara koymak lazım. Şu an ülkede başka bir iktidar başta olsaydı, burada iktidara bu konuda tek bir eleştiri getirmeyenler eleştiri yapacak mıydı yoksa yapmayacak mıydı?

Durup düşünmemiz gereken tek şey belki de bu. Tam da bu yüzden partiler üstü düşünmek lazım, tam da bu sebeple iktidara oy veren seçmenin tıpkı muhalefete oy veren seçmen gibi yeri geldiğinde "ama"sız, "acaba"sız, "belki"siz eleştirebilme gücünü elinde bulundurması gerek. Çünkü bu gayet demokratik güç elimizdeyken bunu kullanamıyorsak, geleceğe dair hiçbir şey beklememek lazım. Elbette kınarız, lanetleriz; ama böyle giderse daha çok üzülüp kahrolacağız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…