İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

Duyduğuma göre ölenlerin isimleri:

Simha Simon Demri - israil vatandaşı
Yonathan Suher- israil vatandaşı
Avraham Goldman- israil vatandaşı
Ali Rıza Razmkhah- iran vatandaşı

Evet her kimse kimdense amin amin amin
Bence de öyle ismimmelek. Teröre her kim destek olduysa, her kim görmezden geldiyse, her kim o bombanın pimini çektiyse, çekilmesini emrettiyse, çekilmesine sevindiyse, çekileceğini görmezden geldiyse.
Hepsine gitsin hayır duamız.
-----
" Fırat kenarında bir oğlak kaybolsa (yahut bir kurt bir koyunu kapsa) korkarım ki kıyamet gününde onun bile hesabı Ömer'den sorulur!"

ben demiyorum, Hz. Ömer demiş.

Eleştirsem ne olacak ? Bu sefer "ne olduğum belli olmayan,ne şiş yansın ne kebepçı" olmayacak mıyım ? Yahu @Ausencia bile bu sebeple eleştirildi bee.
Yoo nickim cok guzel elestirdi. Ne ben ne baskasi ona boyle bir sey dedi. Ayrica beklediğin seyi kendin yapmiyorsun neden baskasindan istiyorsun?

Gitsin hepsine gitsin (bed)dualarımız.
Sana göre A tarafı, bana göre B tarafını kast ediyoruz belki. Artık bilemiyorum bize kapalı şuan. Ama bu dualar yerini şaşmaz, buna olan inancımdır içimi biraz olsun soğutan

amin inşallah ve artık son bulsun yeter artık

Vallaha ben aynen bir önceki mesajımda yazanları kastediyorum, A tarafı B tarafı değil. Kim, hangi parti, hangi siyasi, hangi bürokrat beni bağlamaz.
Kim ses etmediyse, kim sırt sıvazladıysa, kim alkış tuttuysa, kim görmezden geldiyse, kim emri verdiyse, kim patlattıysa hepsini kastediyorum.
İstisna yapmıyorum.

Sen once bi kendine bak.. 13 yıl boru degil..su donemde bile cumhurum baskanım diyebildin baska bir topikte..insanda biraz vicdan, biraz merhamet olmalı..hic birinizin umurunda degil bu giden canlar..
Lafa bak, guvenlik zaafiyeti elestirilebilirmismis..ne elestirisi, ne zaafiyeti be?

İnsanlar ölüyor her gun, barın birinde olay cıkaran bi sarhostan bahsediyormus gibi basitlestirmek nedir, nedir bu 3 maymunu oynamak? Yetmedi mi? İlla ailenden birinin patlaması mı gerekiyor?

Burada hdpye oy verdigini aleni sekilde yazan @NancyFr cıktı "HATA YAPTIM ARKADAS" dedi..ve gayet ciddiydi..her emanet oy cekildi..bundan sonra hdpye her oy veren vatan haini pkk sempatizanıdır..net..

Ya sizlerin durumu nedir? Millet her gun patlıyor, hala nasıl aklayacagınızı, nasıl şak şak yapacagınızı şasırmıssınız....

Yoo nickim cok guzel elestirdi. Ne ben ne baskasi ona boyle bir sey dedi. Ayrica beklediğin seyi kendin yapmiyorsun neden baskasindan istiyorsun?

Allah razı olsun demediğiniz için...Nickim'e bir şey denmemesi,aus'a dendiğini değiştirir mi ? Yine kakao ya dendi,neyi savunduğun belli değil diye.Bunlar birşey ifade etmiyor mu ? Ayrıca buraya yazıp yazmamam, reelde eleştirmediğimi göstermez.

Lakin bir zamanlar buraya birşeyler yazıp,bu tür olayların ardından sanki hiç yazmamış gibi farklı tavır takınmak başka bir şeydir.Ben hiç bir zaman bunu yapmadım,zaten ayda yılda bir yazıyorum.Birazda o arkadaşları alıntılayıp sorsana !

bu tarz insanlar başa komünist partisi geçsin evlerine örs ve çekiç, lenin ve stalin posterleri asarlar herşey bekliyorum bu tarz insanlardan

Bombanın patladıgı yere getireceksin imralıdaki iti, sallandıracaksın halkın onunde..

Meclise davulla zurnayla soktugun terorist temsilcelerine takacaksın kelepceyi..

Tum suriyelileri sınır dısı edeceksin, ulkede 1 ay olaganustu hal ilan edeceksin, sokaga cıkma yasagı olacak..

Tum guvenlik guclerine "TAM" yetki vereceksin, kedi inlerine kadar girip es zamanlı operasyonlar yapılacak..

taş ustunde tas omuz ustunde bas koymayacaksın..

Bak o zaman her gun insanlsr patlıyor mu?

Onlem dedigin boyle alınır..ferhat gocer dinlemeye gidecektik, baska zaman artık..endise etmesin halkımız diye dalga gecer gibi beyanat verip 3746372773 zırhlı aracla dolanarak degil..
İnsanlarda sabır kalmadı, yetti artık bu tahrikvari tavırlar..

Halk ve insan sevgisi olacak bir liderde..

Daha fazla girmicem su patlama konularına artık..Zerre kadar vicdan yok bazılarınızda..

Son düzenleme:
patlayan sivil halk olunca terorle mücadelemizde kararliyız diyor tabi olen ne sümeyye ne bilal onun tuzu kuru 15 yaşında çocuklar ünüversiteli gençler işine giden masumlar olüyor sabrımizı sinamayin diyorlar hey Allahim sen bilirsin bakalim yarın ve pazartesi içinde patlama var diyorlar inş asli çikmaz

ALLAH im sen büyüksün sen bizim halkimizi gençlerimizi koru zalime fırsat verme ülkemi bu kaos dan çikar AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNN

Artik olüm ensemizde heran bi bombayla parça pinçik olabiliriz Allah korusun
Ölmekten kötüsü de bence sakatlanarak kurtulmak.
Ölene bir şey olmuyor, ailesine ateş düşüyor ama ölen hop gidiveriyor.
Yaralılar? Yok yere kolu bacağı kopanlar, sakat kalanlar, kör veya sağır olanlar? Yananlar?

hay ağzına eline yüreğine sağlık ne güzel de yazmışsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…