İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

Ben erdoğanı savunmadım ki bunları yaptığını zaten biliyorum.

kendinizi de parçalasanız kimsenin ne oyuna ne de düşüncesine karışabilirsiniz.
sadece saygılı olmak mecburiyetindesiniz ve yapabileceğiniz zaten başka bir şey yok.
saldırmak ve hakaret etmekle de ancak kendi seviyenizi ortaya koyarsanız.
ayrıca kimse kendinin bir diğerinden akıllı ve üstün görmesin.
bu ülkede bombayı patlatanları savunanlar bile mecliste cirit atıyorken, başka söze gerek yok

Dogudaki insanlar tanklarla vurulurken hemde kendi evlerinde sessiz kalip istiklalde kizilayda bombalar patlayinca isyan eden insanlarin Iki yuzlu oldugunu dusunuyorum. Bana dokunmayan yilan bin yasasin.ama seni de sokuyor iste.

Bunlara sebep olan örgütün partisine ona oy verip meclise sokmak sonra ağlamak da ikiyüzlülük mesela...

son durumu bu şekilde

Eklentiler

• upload_2016-3-19_15-7-28.png
    411,4 KB · Görüntüleme: 48
Kınandı lanetlendi bıçak kemiğe dayandırıldı.
Adamın teki sabah çıkmış.
Gerdan gibi köprümüz açılacak , Fatsa'ya hastane yaptık diye açıklama yapıyor.Bu açıklamayı da şöyle aklıyor hizmetlerimiz devam edecek kimse engel olamaz.Yemin ederim hayatımda bu kadar kötü bir döneme geldiğim için asıl laneti ben okuyorum.

Ve tek yaptığı da bu...

Kanal D : Kısmetse Olur
Show Tv: Asla Vazgeçmem
ATV: Evli ve Öfkeli
Fox: O hayat benim
Star: Kara Sevda
Tv8: Ebru Şallı

Zannedersin patlama Papua Yeni Gine de oldu.Bu ülkeden bir cacık olmaz.
haber yapabilecek gündemde tutacak kanallara kayyım atadılar bunlarda emirle bu yayınlara devam ediyolar..Şimdi sessiz sessiz unutulsun konuşulmasın yeter ki gündemde tutulmasın tek dertleri..

Aaa demek ki hastanelerde ki bunca olumlu gelişme, bu bombalar patladığında tedavi edilmesi içinmiş.
Ne kadandaa düşünceli bi projedir bu gözlerim yaşardı.
Ama her hastanenin de morgu var.
Ayy aklım karıştı onca hastane, yaralılar için mi yoksa ölüler için mi yapıldı ?

Valla korkuyorum ya.
Oturduğum şehirde 2 bölgede bomba paniği var.
Korkuyorum açıkçası yani.
Annem abim kardeşlerim var benim akrabalarım var onca masum insan var.
Savaş olmadan ölüyoruz resmen.
Ne uğruna ?
Biz öldükçe ülke ne kalkınıyor nede büyüyor nede kurtarılıyor.
Masumlar bile ölüyor ya.
Savaş olsa ölümlerin nedeni savaş olsa vatanı için öldü savaştı öldü deriz.
Böyle herkes pusuya kurban gidiyor.
Nerde hangi bombalı saldırıya kurban gidicez diye düşünmekte mi varmış ya.
Düşününce evden çıkıyorsun ama geri dönemiyorsun.
Ne acı.
Çok kötü ya.
ALLAH tüm milletimize sabır versin, sağlık sıhhat, birlik, dirlik nasip etsin.

KORKMA !!! SÖNMEZ bu şafaklarda yüzen AL SANCAK

dışarıyada çıkacağım SİNMEYECEĞİM

SİZ zavallı birer HAŞERE gibi zarar vermeye çalıştıkça dahada KORKMAYACAĞIM evet nefsime yenik düşüp noluyoruz diyeceğim belki

evet tamda şimdi DIŞARI ÇIKIYORUM
M.Kemalin bi sözü varya bu milleti kaldırmak zor ,ama daha zoru durdurmak

Hadi bakalım siz KALLEŞÇE vurmaya devam edin ama BU ÜLKEDE son ocak kalana kadar YILDIRAMAYCAKSINIZ -KORKUTAMAYACAKSINIZ!!BÖLEMEYECEKSİNİZ...

HEPİMİZİ ÖLDÜRSENİZDE Bİ MUSA SAĞ KALACAK!!!

Erdoğan Paris teki patlama için hükümeti suçlamış güvenlik zafiyetleri var hükümetin istihbaratın görevi vs demişti hatırlayan var mı? Ama olay burda olunca aklamaya çalışanlar var. Gelip burda her yerde oluyo Paris'te bile oldu diyenler hiç adamın kendi dediğini görmüyor. Başkası adına utanmayı yaşıyorum şu an. Dursun artık kan. Alışmayacağız.

Evet başka ülkenin başına gelince güvenlik zafiyeti, bizim başımıza gelince güvenlik zafiyeti dediğin an vatan haini...

Bunlarin hepsini herkes biliyor ama biraz sakin olmak lazim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…