İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

Yine bir patlama yine bir acı:KK43: Halkımızın başı sağolsun.

Hanımlar, ne olursunuz böyle topiklerde birbirinizi terörü desteklemekle veya eline kan bulaşmakla suçlayıp durmayın yeter.

Acıysa hepimiz acıyı yaşıyoruz, bombaların bize değip değmemesi önemli mi? Birlikte gülemiyorsanız bile artık en azından karşılıklı suçlamak yerine birlikte ağlamayı bilin.

Birilerini suçlamak kadar kolaycılık yok, suçu karşınızdakine atıp çekiliyorsunuz. Bir kere de öz eleştiri yapın, bir kerede sempati duyduklarınızı eleştirin, sütte leke var onlarda yok demeyin artık.
İnsanlar hata yapar, kusursuzluk diye birşey yoktur.
İnsanlar ölüyor ve siz burada yalnızca sen suçlusun ben değil kavgası yapıyorsunuz.

Olan yine masumlara oldu... İnsanlar dışarıya rahat çıkamıyor,hep bir korkuyla yaşıyoruz ve bunu isteyenler amaçlarına ulaşıyor,lanet olsun bütün bunlara sebep olanlara bu kaybedilen canların vebali hem bu dünyada hem de öbür dünyada çok ağır olacaktır eminim. Allah hepimizi korusun.

Olayın başındakiler, önlemesi gereken yerler açıkça belli değil mi ? Toz konduramamak kolay mı geliyor ?
Yok ne alakasi var baska ulkelerde ufacik bir teror olayi olsa herkes tek vucut olur
Bizde kim kime b...k atacagini sasirir o ona o ona kim ister halki evladi anasi babasi zarar gorsun Allah askina boş konusuluyor cok hala gelmisss lak lak R T E onu dedi bunu dedi offf ben usandim bos konusanlar boş konusmaktan usanmadi ne azimmis mubarek.
Bu olenlerden biri benim yakinim olsa baksam burdaki muhabbete kufrederim ya el insaf bedenleri sogumadi el insaf siyasetle insanligi unutmayalim.Herkes uzerine dusen gorevi yapsa zaten bu halde olmazdk.

KORKMA !!! SÖNMEZ bu şafaklarda yüzen AL SANCAK

dışarıyada çıkacağım SİNMEYECEĞİM

SİZ zavallı birer HAŞERE gibi zarar vermeye çalıştıkça dahada KORKMAYACAĞIM evet nefsime yenik düşüp noluyoruz diyeceğim belki

evet tamda şimdi DIŞARI ÇIKIYORUM
M.Kemalin bi sözü varya bu milleti kaldırmak zor ,ama daha zoru durdurmak

Hadi bakalım siz KALLEŞÇE vurmaya devam edin ama BU ÜLKEDE son ocak kalana kadar YILDIRAMAYCAKSINIZ -KORKUTAMAYACAKSINIZ!!BÖLEMEYECEKSİNİZ...

HEPİMİZİ ÖLDÜRSENİZDE Bİ MUSA SAĞ KALACAK!!!
Ya Hu savaşta değiliz ki, savaş olsa tamam gidelim topumuzla tüfeğimizle savaşalım. Ekmek almaya gidince itsiz sapsız bir insan müsveddesi tarafından öldürülüyoruz, savaş meydanında değil sokakta! Korkmayalım da napalım

Ne diyeceğimi acımı nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum artık, Bir sürü can kaybediyoruz... Lanet olsun bunu yapanlara!!!

Ya Hu savaşta değiliz ki, savaş olsa tamam gidelim topumuzla tüfeğimizle savaşalım. Ekmek almaya gidince itsiz sapsız bir insan müsveddesi tarafından öldürülüyoruz, savaş meydanında değil sokakta! Korkmayalım da napalım
elbette savaşta değiliz-ancak onların bu kadar kudurmasının sebebi ,bu kadar havlamalarının sebebi sindirmek ,birbirimize düşürmek evet çok canımız yanıyor ,canım yanıyor ,yakınım olsa yanmakla kalmayacak belki kahrolucam
ama onlara istediklerini vermeyeceğim eğer benim istiklal marşım KORKMA diye başlıyorsa korkmayacağım ,suriyeye döneceğiz korkusu olup,kendisine ülke arayanlardan olmayacağım

Yok ne alakasi var baska ulkelerde ufacik bir teror olayi olsa herkes tek vucut olur
Bizde kim kime b...k atacagini sasirir o ona o ona kim ister halki evladi anasi babasi zarar gorsun Allah askina boş konusuluyor cok hala gelmisss lak lak R T E onu dedi bunu dedi offf ben usandim bos konusanlar boş konusmaktan usanmadi ne azimmis mubarek.
Bu olenlerden biri benim yakinim olsa baksam burdaki muhabbete kufrederim ya el insaf bedenleri sogumadi el insaf siyasetle insanligi unutmayalim.Herkes uzerine dusen gorevi yapsa zaten bu halde olmazdk.

Şu an burada bunları yazarak sende siyaset yapıyorsun. O bombalar siyasi nedenlerle patladığına göre, açılım yaptık terör durdu diyenleri eleştirme zamanı şimdi...

Evet bu halde olmazdık. Hükümetin terör politikasının fiyasko olduğunu görseydik böyle olmazdık. Bir de topiğe gelip hükümeti eleştirenler yine iş başında, terörizme alet oluyorlar bık bık diye konuşmakla da birlik olamazsın...

AKP'li kadın yöneticiden 'Keşke hepsi ölseydi' tweeti!
AKP Eyüp Kadın Kolları Tanıtım ve Medya Birim Başkanı İrem Aktaş, İstiklal Caddesi'ndeki canlı bomba patlamasında hayatını kaybeden İsrail vatandaşları için, Twitter'dan "Keşke yaralanmayıp hepsi ölseydi" yazdı.

İstanbul İstiklal Caddesi'ndeki patlamada 12 yabancı uyruklu vatandaşın da yaralandığı duyuruldu. İsrail Dışişleri Bakanlığı ise yaralı 12 yabancı uyruklu kişinin 3′ünün İsrail vatandaşı olduğunu duyurdu. Saldırıda yaralanan 3 İsrail vatandaşı ile ilgili bir tweet paylaşan AKP Eyüp Kadın Kolları Tanıtım ve Medya Birim Başkanı İrem Aktaş'a tepki yağdı.

Sözcü'de yer alan habere göre, İsrail vatandaşlarının yaralandığına dair yayınlanan haberin altına İrem Aktaş, “Beter olsun İsrail vatandaşları. keşke yaralanmayıp hepsi ölseydi” yazdı.
iremmm.jpg

TEPKİLER ÜZERİNE TWEETİ SİLDİ

Aktaş ise aldığı tepkilerin üzerine yayınladığı bu mesajı sildi ve Twitter’daki profilini korumalı hale getirdi.

http://haber.sol.org.tr/turkiye/akpli-kadin-yoneticiden-keske-hepsi-olseydi-tweeti-149783

Sanırım Bursada da ihbar var ve araç yakalanmış. Bursalı bir arkadaşımın (30 yaşında, erkek ve arabaları siyah filmli) aracını 2 kere durdurup aramışlar bugün.

Tek vücut olmakla olayların sorumlusunu eleştirmeyi nasıl bağdaştırabildiniz? Ölen insanlar ne için öldü ? Koca bir hiç. Bazı grupların hedefleri için kurban oldular. Burada yapılan siyasetden ziyade gerçekler! Ben metroya binmeye korkuyorsam bunun suçlusu benim güvenliğimi sağlayamayanlardır. Ölen insanların yakınları neden üzülür gerçekler söylendiği için mi üzülür? Bugüm bu olaylar yaşanıyorsa hep susulduğu, herşeye bağnazca inanıldığı için.. Düşünmediğimiz, hatta şapka çıkardığımız sürece acılarımız dinmeyecek

AKP'li kadın yöneticiden 'Keşke hepsi ölseydi' tweeti!
AKP Eyüp Kadın Kolları Tanıtım ve Medya Birim Başkanı İrem Aktaş, İstiklal Caddesi'ndeki canlı bomba patlamasında hayatını kaybeden İsrail vatandaşları için, Twitter'dan "Keşke yaralanmayıp hepsi ölseydi" yazdı.

İstanbul İstiklal Caddesi'ndeki patlamada 12 yabancı uyruklu vatandaşın da yaralandığı duyuruldu. İsrail Dışişleri Bakanlığı ise yaralı 12 yabancı uyruklu kişinin 3′ünün İsrail vatandaşı olduğunu duyurdu. Saldırıda yaralanan 3 İsrail vatandaşı ile ilgili bir tweet paylaşan AKP Eyüp Kadın Kolları Tanıtım ve Medya Birim Başkanı İrem Aktaş'a tepki yağdı.

Sözcü'de yer alan habere göre, İsrail vatandaşlarının yaralandığına dair yayınlanan haberin altına İrem Aktaş, “Beter olsun İsrail vatandaşları. keşke yaralanmayıp hepsi ölseydi” yazdı.
iremmm.jpg

TEPKİLER ÜZERİNE TWEETİ SİLDİ

Aktaş ise aldığı tepkilerin üzerine yayınladığı bu mesajı sildi ve Twitter’daki profilini korumalı hale getirdi.

http://haber.sol.org.tr/turkiye/akpli-kadin-yoneticiden-keske-hepsi-olseydi-tweeti-149783
müezzinoğlu kadar merhametli değilmiş demekki

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...lu-yabanci-da-olsa-insan-kaybediyoruz.913971/

Yine bir patlama yine bir acı:KK43: Halkımızın başı sağolsun.

Hanımlar, ne olursunuz böyle topiklerde birbirinizi terörü desteklemekle veya eline kan bulaşmakla suçlayıp durmayın yeter.

Acıysa hepimiz acıyı yaşıyoruz, bombaların bize değip değmemesi önemli mi? Birlikte gülemiyorsanız bile artık en azından karşılıklı suçlamak yerine birlikte ağlamayı bilin.

Birilerini suçlamak kadar kolaycılık yok, suçu karşınızdakine atıp çekiliyorsunuz. Bir kere de öz eleştiri yapın, bir kerede sempati duyduklarınızı eleştirin, sütte leke var onlarda yok demeyin artık.
İnsanlar hata yapar, kusursuzluk diye birşey yoktur.
İnsanlar ölüyor ve siz burada yalnızca sen suçlusun ben değil kavgası yapıyorsunuz.

Aynen
Sadece sucluyoruz.
Carpitiyoruz.
Disaridan bakinca Aynen oyle gorunuyor.
Bu yuzden artik yszmayacagim bu bolumde.
Istemedende olsa Bende yapiyorum.
kimsenin olaylarla ilgili konustugu yok
Sozde olaylarla haberlerle ilgili konusuyoruz.
Neyse mesajiniz bana hatirlatti bir kez daha bi durumu
Tesekkur ederim.

="evlaefe, post: 45680571, member: 459140"]Yok ne alakasi var baska ulkelerde ufacik bir teror olayi olsa herkes tek vucut olur
olay o değil ki. Başka ülkeler tek vücut oluyorsa bile bizdekiler tvye çıkıp o ülkelere b. k atıp suçlama yapıyor. Ayna tuttuk biz. Hem bu olaylar ne yazıkki siyaside. Her oluşumun kuruluş amacı bellidir değil mi? Terör örgütlerinin de devletin de istihbaratın da güvenlik güçlerinin de. Daha da bir şey demem anlayan anlar. Anlamayan da boş konuşuyorsunuz der geçer. Sanki yalan bir örnek verilmiş gibi.

İstanbul’un en işlek caddelerinden olan İstiklal Caddesi’nde bugün sabah 10.58’de şiddetli bir patlama meydana geldi. İstanbul Valisi Vasip Şahin, kaymakamlık önünde canlı bomba saldırısı meydana geldiğini belirterek, olayda canlı bombayla birlikte 1'i çocuk 4 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı.

http://www.milliyet.com.tr/istiklal-caddesi-nde-patlama-gundem-2212382/

bir tane cocuk varmıs :KK43:

Evet herkes üstüne görevi yapsa bu denli ölümler olmazdı.
Güvenliğimiz dahii yok.
Demek oluyor ki bastakiler tam anlamıyla güvenliğimizi sağlıyamıyor.

Sanırım Bursada da ihbar var ve araç yakalanmış. Bursalı bir arkadaşımın (30 yaşında, erkek ve arabaları siyah filmli) aracını 2 kere durdurup aramışlar bugün.

Bursadaysan eğer Şehreküstü kestel kent meydanından uzak dur canım

X