Istemeyen eski sevgili neden engellemez??

Helinsma

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2015
1.953
943
30
Merhaba kızlar, daha önce de flörtşeitiğim erkek arkadaşımla 2.5 ay sevgili olduk hiç bir sorun çıkmadı ve çok eğlendik hani içi içine sığmaz ya yalvarırdı her gün buluşalım diye sıkı sıkı sarılırdı öyle zaman geçirdik. Daha önce 2 kızla sevgili olmuş tam anlamıyla da olmamış. İlk defa beni öptü bana sarıldı yani. Sigara ortamı olan bi tip değil balık burcu birde aşırı kararsız ve korkak. 24 yaşındayız ve ben artık hayatımda evlilik amacıyla biriyle görüşmektrn yanayım amacımız buysa sevgilim olsun yoksa zaman harcamak istemiyorum. Ona pat diye bunu söyleyemezdim sana güvenemiyorum ben her an gideceksin gibi hissediyorum dedim huzursuzum dedim ve bu tarz şeyleri 3 kez söyledim çünkü çok içini açan birisi değildi bana çok zoruma gidiyor sana güvensiz birisi olacak hiç bir şey yapmadım özenle davrandım buna rağmen sen hâlâ bana şerefsiz demek istiyosun dedi. Ve bu sorunumuzu çözmeye çalışmadı. Biraz zaman verelim düşünelim dedim tamam dedi. Ben onu çok seviyorum ama balık burcu erkeği huyu böyleymiş çok Zor olurmuş onu olduğu gibi kabul etmeye bir daha böyle şeyleri açmamanım doğru olduğuna karar verdim. Barışmak istedim ama kabul etmedi sen hep söyleniceksin hep her harekattte bi şey arayacaksın ne istediğini bilmiyosun dedi. Israr ettim benim yüzümden bozulmasın diye kabul etmedi. Üzerine çok gittim aradım, yazdım benimle kesinlikle bir daha olmaz diyorsan helalleşelim yolumuza bakalım güzel ayrılalım dedim mesajlarımı açmıyor ben yazınca çevrimiçi oluyo sonra çıkıyor. İnat ettim yazdım yazdım aradım 3 4 saat boyunca engelle o zaman sinirleniyorum dedim engellemedi. En son şey yazdı. Konuşmak istemiyorum arayıp durma müsait değilim zaten yazdı ve hâlâ engellemedi. Bende sustum. Bizim aramızda bi sıkıntı yoktu beb hata ettim sizce beni bitirmiş mi??

Neden israr ediyorsun ki. Sanki yillarini verdin. Bosver,emin ol bos oldugunda o sana gelir yazar ama sende bu kafa olursa hemen affedrr kabul edersin. Birak umursama bile

Sana güvenmiyorum dediğiniz birinden ne bekliyorsunuz ki? Ne kadar ağır bir yargı farkında mısınız?
Yalvarışlarınızı görmek için engellememiştir. Siz yazdıkça EGO’sunu tatmin ediyordur.
Son olarak; burç muhabbetinden sıyrılın bence.

başlığa cevabım; ilerleyen zamanlarda rüyamda seni gördüm diyerek konuşma başlatabilmesi için.

ya şu burçlara göre insan seçenbir yargıya varanlara inanamıyorum

Nasıl kullanacağımk çok bilmiyorum siteyi özür dilerim. Ben ona sana güvenemiyorum dedim çünkü beni rahatsız edecek ufakta olsa hareketleri vardı oda öyle söyledi çok ağır bi şey bu dedi ama ben ondan sadece ufak bi rahatlatıcı cümle bekledim o benim sevgilim hakkım değil mi?

2.5aylık ilişkide ne evlilik muhabbetidir bu yahu
Birde adama sürekli güven sorunu yasamıssın etmişsin
Balık burcu böyle demişsin ama bence asıl senin burcunda sorun var
Güzel giden bir ilişkinin nasıl ipi cekilir göstermişsin
Engellemek cocuk işi cok konusmak istemiyorsanız yazmayıverin bi zahmet

Hata üstüne hata yapmışsınız. Çok hırslısınız. Biraz sakinleşin ve bir anlam çıkarmaya çalışmayın. Adam istemiyor çok bariz, neden engellemiyor derseniz de peşinde koşmanız hoşuna gidiyor, neden engellesin?

Tamam ama hemen kestirip atılacak bi şey değil bu bellki bi şeylerin konuşulmasına ihtiyaç var hemen bitsin demek bence çok saçma. Önemsemiyorsa ona defalarca engelle bana eziyet etme dedim ve çok fazla yazdım aradım. Engellesin kurtulsun o zaman

Evet gerçekten çok hırslıyım sabırsızım ama elimde olmadan yapıyorum onu çok seviyorum cidden mutsuz bi ilişki değildi aşırı düşkündü bana düzeltmek istedim bu yüzden yazdım halletmek için ama sustu kesinlikle olmayacak yazma desin istedim

Evlenek biz gel senle... öyle çattadanak söylenir mi kızz Zaten erkekler bu konuda korkak.. Ya da engelleyecek kadar önemsemedi..

Ben sana söyleyim, kesin olmayacak. Saygısı kalmamış sana çünkü. Başka adayları değerlendirebilirsin bir süre sonra bence. Bu hatalarından ders alarak tabii.

Ben sana söyleyim, kesin olmayacak. Saygısı kalmamış sana çünkü. Başka adayları değerlendirebilirsin bir süre sonra bence. Bu hatalarından ders alarak tabii.
Bana seni seviyorum demiyodu, sarılıyorduk öpüyoduk ama seni seviyorum demiyodu bu beni üzdü

Rahatsız ediyorum ama onu

sonuçta düşman değilsin, rahatsız etmek dediğinde tutup küfretmiosun ya daha da söylediğin şeylerle gururunu okşuyosun aslında adamın. en sonda yazma demiş sonra sen bırakmışsın.

ben kendi açımdan ve yaşadıklarımdan bir yorum yapayım; öyle iğrenç hakaret vs olmadıktan sonra engellemem; yada gerçekten karşımdakini sinir etmek için üzmek için yaparsam yaparım ( cocukca malesef ama aşamadım bunu)

Müsait değilim demesine gerek yoktu bence. Bende kesinlikle istemediğim birisi olduğunda engelle diyorum bide ve engellemesi benim için iyi olacaktı. Eziyet ediyosun bana dedim. Sustu ve engellemedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…