Istemeyen eski sevgili neden engellemez??

Suçlu muydum o yüzden mi yapmıştın
Çok da suçlu değildim valla bence... kendi beni o raddeye getirmişti artık son 6 ay eziyet etti bana resmen devamlı tribe girip kaçmaya çalışıyordu.. aynu senin çocuk gibi.. sen şimdi bir mesaj daha cekersen ona bu çocuk senden iyice soğuyacak tecrübelerime dayanarak söylüyorum.

Evet canım senden büyüğüm. Ve inan bu yaşadıklarını tecrübe ettim. Sen garanti istiyorsun ama sana garanti veremez kimse. Niyetler ciddi olarak başlasa bile sonu evlilik olmayabilir. Niyetini zamanla anlardın.
Ben sana göre daha tehlikeli yaşlardayım. 33 yaşında bekarım. Boşa geçirecek zamanım yok normalde. Ama anladım ki sonunu düşünerek başladığın hiç bir şey olumlu sonuçlanmıyor.
Şu anda bir ilişkim var. 5 ay oldu. Ne düşünüyor hala bilmiyorum :) ama sonu ne olursa olsun yaşadığım şeyler beni mutlu ediyor şu an. O yüzden tadını çıkarıyorum :)

Ben de engellemedim hiç bu zamana kadar o kadar da gerekli görmüyorum bitmişse bitmiştir ayrıca sorunu çocukta değil de sizde gördüm ben

Aynen ben de öyle olmuştum eşimden önce ciddi diye başladığım bir ilişkim vardı yaklaşık 1 yıl konuştuk sonra ortada hiç bir şey yokken ara verdi aradan zaman geçti tabi bundan ses seda yok ben eşimle tanıştım ne olacaığını da bilmeden başladık ve evlendik yani nasip kısmet bu işler

Eşinizle ne kadar sürdü ilişkiniz? Çok değişik bişi bu yaa :) asla ne olacağını kestiremiyorsun. Nasip denen bir şey gerçekten var.

Engellemek nedir yaa? Ortaokul lise çocuğu musunuz?

Olmuyorsa konuşmazsınız, olur biter. Adamın cevap vermemesiyle seni engellemesi arasında bir fark var mı?

Varsa da bence, görüp cevap vermemesi daha kötü birşey.

Eşinizle ne kadar sürdü ilişkiniz? Çok değişik bişi bu yaa :) asla ne olacağını kestiremiyorsun. Nasip denen bir şey gerçekten var.

2 ay konuştuktan sonra evlenmek istediğini söyledi 3 ay olmuşken sözlendik 4.ayda nişanlandık 6 ay sonra da evlendik 1 sene dahi sürmedi çok şükür ben pişman olmadım biraz hızlı ilerledi ama Rabbim pişman etmesin :)

Hayır bitirmedi ama bu hareketleriniz bitirir. O erkeğe sürekli muhtaç gibi zırt pırt mesaj atmanız işleri düzeltmez. Siz daha iyi bilirsiniz onunla yola çıkılır mı? Siz seviyor musunuz yoksa ilgisine mi aşıksınız? Bunu netleştirin. Yola çıkılıyorsa ve seviyorsanız mesaj atmayın. Psikolojik olarak kimse muhtaç bir insandan hoşlanmaz. Ulaşamadığını ve mutluluk vereni elde etmek için koşar. Dışarı çıkın gezin. Fotoğraf çekilin arkadaşlarla. Story atın. O bakıyorsa sizi hala sevdiği ama aşırı ilginizden sıkıldığı manasına gelir.

Jet hızıyla diyorsun :) ne güzel allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah.

#hintkumasisendrom#

Kolay kolay kimseyi engellemedim bugüne kadar. Hele engelle beni diyen birine "senin iraden yok mu" der inadına asla engellemezdim. 24 yaşındasınız kendinize hakim olmayı öğrenin

Cevap vermiyor hiç bir şekilde daha çok hırs yapıyorum ben dönsün istemiyorum ama kesinlik olsun istiyorum sabır berbat bi şey benim için duramıyorum madem bitirdi istemiyorum seni imkansız artık olmayacak desin rahatsız oluyorsa engellesin susuyor çıldırıyorum

Sizi hayatınızdan çıkarmak istemiyor. Böyle yapmayın daha çok geri teper. Hırsınızı bırakın.

İnceldiği yerden kopmuş bırak artık. Böyle biriyle yapamazdın karakterleriniz farklı. Evlenip boşanacağına böyle ayrılmak daha iyi. Onu sil her yerden ve yoluna bak

2.5 ay evlilik konuşmak için çok erken biraz zamana bırakmalıydınız ayrıca güvenmediğiniz birini neden sürekli arayıp soruyorsunuz ona anlam veremedim ha birde bu işler burca bakmıyor yerinizde olsam burç genellemesi yerine karşımdakini tanımayı denerdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…