İsteksiz koca konusunun devamı

Ben cevap vermeye tenezzül bile etmiyorum boşverin. Böyle egosunu tatmin ediyorsa etsin yazık

Ben de aynı şeyi düşünüyorum ama neden Bi insan karısı dururken kendi kendine tatmin olur? Çok saçma buluyorum. Bugün de gelmiş rüyamda seni gördüm diyo. He regliyimya ergen gibi rüyanda gör beni ay deliriciğim

İşte yorgunluk sebepli olabilir. Bence bir süre hiç üstüne düşme kendi ne zaman gelecek bı gözlemle bakalim. Bunlar da geri tepti deniliyor cunku

Aldatma ihtimalini hala düşük görüyorum. Çünkü normal iletişimimizde hiçbir problem yok. Ama ihtimal ihtimaldir gözlemlemeye devam ediyorum. Umarım geçici bir süreçtir ve artık geçer
Kimse için yapmaz demyin bu basiretsiz beni aldatmisti mesela(neyine güvenerek yaptı bilmiyorum)aklına plotonik olarak biri de düşmüş olabilir

Az yemek yiyor olabilir iş yoğunluğundan dolayı. Eşime bir süre istediği yemekleri pastaları yapmayayım isteği azalıyor. İsteğini artıracak yiyecekler ceviz fındık vs verin. Değişik gecelikler alın kokunuzu değiştirin bu aralar daha bir bakımlı ve temiz olun bence bunlar çok etkiliyor bir deneyin. Psikolog Esra Ezmeciyi takip edin. Umarım biran önce düzelir.

Az yemek yiyor gerçekten. Teşekkürler mutlaka deneyeceğim

yapmaya yapmaya unuttum deseydiniz, tövbe tövbe ya Hayır bari suçu kadınlara atmasalar...

Kendini kanıtlama gösterisi yapmış, ilişki olmayacağı da kesin zaten, sorun yok yani.

Ya bendeki sorunlarla ayni sorunlara sahip kaderdaslarim saka maka.bu evlilikler nereye gidicek boyle daha gencecik insanlariz sorunlara bak bizimde cocuktan sonra iyice koptu baglar surekli yok yorgun yok cocuk uyuyo bilmemne yok is durumlari bizimkinin seks yapabilmesi icin herseyin dort dortluk olmasi lazim ama artik benimde hevesim kacti xunku oyle bi hayat yok bu evlilik nasil surcek bilmiyorum iyi gecinen iki ev arkadasiyiz ara sira sagolsun sariliyo iki opuyo fln ama cnm cok sıkılıyorum cocugum daha 8 aylik bosanmak için erken kavgalar fkn yipratti biraz bizi cocuktan snr ben sdc emziren ana oldum fln zor yaaa zor

Sanki sadece kadınlar hazırlanmak zorunda.

Benimki bu aralar düzeldi ya, inşallah bozmaz artık. Sizinki de geçici bir süreçtir umarım. Ama çocuktan sonra gerçekten eşler arasında tahammülsüzlük artıyor. Bizde çocuktan sonra daha sık tartışır olduk.

Dün bi mektup yazdim durumu anlattim o da cevap yazmis:) aramizdaki tartismalar

Bitcoinle ilgileniyorsa telefonla fazlasıyla hasır nesirdir sizinle uzunca sevismek birlikte olmak yerine çok daha kısa yoldan tatmin ediyordur kendini bence kafası da hep telefonda olduğu için aradan onu da çıkarıyordur o şekilde. Benim nişanlim da bir dönem çok ilgileniyordu bitcoinle telefonla ilgilenirken direkt üstüne oturuyordum bir şekil dikkatini çekiyordum karşılık veriyordu öyle ama genel tavri da önemli şimdi ilgisizlik de başlamışsa siz de onu bilemiyorum başka problemler olabilir.

Bende de durum aynı biz aylarca birlikte olmayalım adam noluyor ya demicek. Sürekli bir bahane sürekli yorgunum geceleri enerjisi kalmıyormuş. Gündüzleri çocuklar uyanıyor zaten olmuyor. Hep benim zorlamamla oldu bugüne kadar öyleki bebeğimiz bile aşılama ile oldu. 3 yıldır belki sayılı kez birlikte olduk. Kadınlık gururum kırıldı kendimden şüphe etmeye başladım artık. Bende mi sorun var acaba? Artık en son dün sabah söylendim söylendim akşam gelmiş sırnaşıyor ama bir önemi yok bu sefer benim isteğim kalmadı ve ilişki sırasında ben soğumuşum istemiyorum ilişki falan dedim ve kalktım. Beni bu kinoktaya getirdi artık. Çok üzülüyorum mutluyuz paramız var huzurumuz var ama cinsel hayatımız sıfır. Ve küstü kalktı yataktan. Kalkınca dedim salonda niye yattın dşye güldü beni suçlayarak üstelik. Tek suçlunun kendiai olduğunu beni bu noktaya getirdiğini söyledim. gururumu kırdın sen benim artık cinsel ilişki istemiyorum dedim. Kalktı odaya gitti yatmaya. Gayet bakımlı iş kadınıyım. Ama bunla alakası yok bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…