İşte meşhur pembe maske tarifi !! hem selülit hem sivilceler için !!

ben yeşil kille geçen akşam uyguladım. kristal tuz koymadım bilmiyordum daha doğrusu şimdi burayı okuyunca duydum tülbentin üzerine yaptım yarım saat bekledim ısındı ilk baş sonra soğudu çıkarttığımda cildim pembe beyaz ışıl ışıldı daha ilk yaptım sonuç olumluydu bakalım inşallah ilerleyen günlerde daha da olumlu sonuçları paylaşırım sizlerle

gül yağı demişsiniz ama saf gül yağının minicik şişesi için çok fazla bi miktar istiyolar. aktarda satılan gül yağları saf değil karışım. etkili olması için malzemelerin saf olması gerekiyo diye biliyorum ben. oda bi hayli fiyat tutacak evde yaparsak.

canım maden suyunu nasıl uyguluyosun? tonik gibi mi?
bi de ben yüzümdeki tüm gözenekleri sıktığım için göz altı yanaklarım gözenekli iğrenç oldu alnın fln
ona da faydası olur mu?

canım maden suyunu nasıl uyguluyosun? tonik gibi mi?
bi de ben yüzümdeki tüm gözenekleri sıktığım için göz altı yanaklarım gözenekli iğrenç oldu alnın fln
ona da faydası olur mu?

Ben yarısını içip geri kalanını avucuma döküp sabah ve akşamları yüzümü yıkıyorum bayağı bir faydası olmuştu yüzümde ki sivilcelere hergün bir yenisi ekleniyordu bu yöntemi yaptıktan sonra cildimde düzelme oldu. maden suyuyla yıkamayı bıraktım buaralar, bıraktım derken marketten maden suyu almayı unutuyorum ya da üşeniyorum diyeyim.. Uzun zaman oldu ne sivilce ne de izleri eser yok cildimde çok şükür.. hee maden suyuna da aynen devam etcem tamamen unutmuşta değilim..

internette çok fazla tarif var ve içinde burada verilenlerden çok farklı maddeler var.. bu maskenın özelliği aşırı ısınıp birden soğuyarak cildi sterilize etmesiymiş... yani bu maddeler ancak cildi besler aynı etkiyi yapmaz ki!

hemen deneyeceğim paylaşım için teşekkürler

Arkadaşlar bende başta inanmıyorum xxxxxxkreminin sonuç verebileceğinden. Fakat orjinalini kullanmaya başladıktan sonra inanılmaz faydasını gördüm. 1 Haftada inanılmaz sonuç aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:

yazını çok beğendim de bi şiy sormak istiyorum senin yüzünde sivilceden kalma kırmızı kırmızı izler var mıydı yoksa sn yüzün parlasın flan die mi yaptın :44:

orjınal la sante pembe makesinin içeriğini yazmışsın canım araştırıyorum.kızlar karşımın kıvamını tutturamıyosanız ya da malzemeleri bulamıyosanız bu pembe maskeyi alabilirsiniz. denemedim ama içeriğindeki maddeler onlar.aynı

merhaba arkadaşlar
şimdi işten çıkacağım da konunun hepsini okuyamadım biraz hazıra konmuş gibi olmuyorumdur inşaallah
bunu yapıpta gerçekten etkisini gören oldumu?
birde aranızda izmirde yaşayan varsa bu çeşit yağları nerden alıyorlar tarif edebilirlermi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…