İşte meşhur pembe maske tarifi !! hem selülit hem sivilceler için !!

tabiki öyle..

seans başına 300 Tl vermekmi daha ekonomik yoksa evde 10-20 Tl ye uygulamakmı?
çok zor değil bu maskeyi evde hazırlamak,zor olan malzemeleri temin etmek..

aynen canım.bugün aldım ama hepsini almadım.şimdi tek tek söylim.bi tane marka var ismini vermiym o markanın yağları birçok aktarda satılıyo.işte onlar gerçek yağlar değil.ben aktarıma gittim bana saf avakado yağı,saf kayısı yağı verdi.bunlar kokmuyo %100 saf ve 5-6 TL bişey. ayrıca gül yağıda alcaktım ama saf olanı o kadar küçük şişedeki sinek kadar ve 35 lira bana gül ağacı yağınıda önerdi oda 10 liraydı ama almadım.rosensenin gül suyunu kullanıyodum.adama sordum varmı diye ben artık satmıyorum rosense kendini bozdu filan dedi.yine saf gülsuyu aldım cidden onunki daha iyi.kırmızı ve beyaz kil,e ve ayrıca a vitamini kapsülü aldım.a vitaminide cilt için çok iyi zaten bir yerde okudum kadının eksik söylediğini daha iyi anladım içinde a,e,f,çinko,selenyum,demir,himalaya tuzuda varmış bu tuz ısıtıyomuş cildi yani o dediğim kristal tuz bu.ama ben gerekli bulupta almadım.bunlar yeter.10 gün denedikten sonra buraya yazarım canım.

bu maskeye ısınma özelliğini katan kimyasallar kaolin ve zeolit sanırım.su ile temasa girince ısınma geçekleşiyor,himalaya tuzunun böyle bi özelliği yok bildiğim kadarıyla,bu kil belli dereceye kadar ısınıp sonra birkaç dakika içerisinde kendiliğinden soğuyor.gözenekleri ısınarak açıyor sonra soğuma etkisiyle küçültüyor,gözeneklerin açılması sırasında ciltteki yağları kirleri atıyor,o sıradada kile ilave ettiğiniz aktifler ciltten daha iyi emiliyor,sonra soğuma etkisiylede cilt sıkılaşıyor.

bana birisi himalaya tuzudur dedi valla:86: ama senin dediğin doğrudur araştırmışsan. evet aktardan aldım kırmızı kil tam toz halinde değildi bazıları bütündü bunları ez dedi zaten karıştırınca pembe oluyo dedi.canım ben normalde izmirdeyim ama istanbula geldim tatile.yani bu aktarın yerini istersen sana özelden tarif edebilirim.tabi istanbuldaysan.annem herşeyini burdan alır başka yere gitmez. hep kontrol etmeye geliyolar zaten ve ayrıca birçok aktardan daha uygun fiyata veriyo.yerini herkes kolay kolay bilmez çünkü görünmeyen bir yerdeama adamın çok müşterisi var galiba çünkü çok güveniyo kendisine.tavsiyeye gerek yok filan diyo.

yağmur nehir mesaj sayın 60 şuan ,özel mesaj atma yetkin varmı acaba ?
ben İstanbul'da ikamet ediyorum.merak ettim bu aktarın yerini,bi denermisin özel mesaj atmayı.

yağmur nehir mesaj sayın 60 şuan ,özel mesaj atma yetkin varmı acaba ?
ben İstanbul'da ikamet ediyorum.merak ettim bu aktarın yerini,bi denermisin özel mesaj atmayı.
özelden mesaj attım ama dediğin gibi olmadı ben mesaj sayımı 100e getirmeye çalışıp hemen atıcam sana.ya burda yanlış anlaşılır reklam gibi olur diye düşündüm.kurallar böyle galiba değilmi?

bende çok iyi bilmiyorum vallahi
eğer reklama kaçıyorsa yazma ozaman :)
ama benim araştırdığım kadarıyla aktar vb gibi yerlerde ne beyaz ne kırmızı nede pembe kil var ,büyük ihtimalle kozmetik hammaddeleri satan firmalarda vardır onlarda gramla filan satmazlar:)

evet bende araştırıp dönücem dedim ama burda (kocaeli) henüz beyaz kil bulamadım hatta aktarın biri öyle bi kil olmadıgını bile iddia etti yani o derece her yerde bulunmuyo demekki

canımcım 10 gün sonra yazmayı unutma sabırsızlıkla bekliyorum bu arada senin cildindeki problem nedir benim yüzümde güneşden oluşan renk değişiklikleri söz konusu inşallah iyi gelir sanada bende denerim kolay gelsin...

canım benim cildimde sivilce çıktı ama şimdi kırmızı leke kaldı biraz. lekeye iyi gelcekmi beraber görcez bakalım.merak etme yazarım tatlım.birdaha güneşe çıktığında güneş kremi süremyi unutma

ben bütün aktarlarda gördüm vallahi

ben bütün aktarlarda gördüm vallahi
hadi canım
beyaz kil ,kırmızı kil ,pembe kili sorsak çoğu ne olduğunu bilmez belkide,bana bi keresinde beyaz diye griye yakın bir kil vermişti aktarın biri ,ozamanlar çok anlamıyordum ,itimat edip almıştım :)
bu arada bizim aradığımız killer(beyaz,yeşil,pembe) fransız kili olacak.bu ayrıntıya dikkat edin.

aynı mesajım iki kez gitmiş ..düzelttim şimdi,silme butonu yok .

Son düzenleme:
Canım bana da özelden aktarın adresini tarif eder misin?

bu e vıtamını veya a vıtamını kasullerını nerden buluyorsunuz ..

bunların hepsini aldığımızda yaklaşık ne kadara geliyor fiyatı kızlar? ona göre alalım malzemeleri ya da aynı fiyata gelicekse hazırını alalım

arkadaslar bu prmbe maske yı bende yenı duydum ama çok ılgımı çektı ya..ahh o kadar param olsa dırek gıdıp asıl mekanında yaptırcam ama nerde yok yanı bır seanla da hıcbırsey olmaz.. bu seda sayan ın programına cıkan kadın kımmıs ya tarıfı vermıs..bu maskeyı ureten guzellık merkezının sahıbı falan mı yanı ılk orjınal olan maskenın ıcerıgımı acaba?..ve tum sayfaları okduum bazı arkadaslar baya bılgılı ama yınede tam olarak hangı kılı alacagamızı anlayamdım acıklık getırrsenız sevırnz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…