Işte Benim Son Sekiz Yilim

Az-ra Ve Bircingene Canlarim Pazartesi Sizden Büyük Haberi Heycanla Bekliycem.... Allahim Yüzünüzü Güldürecek Haberler Almanizi Nasip Etsin.

merhaba ben de varım. Pazartesi benim de tahlilim var. Dua edin. Hepimiz mutlu haberler alırız inşallah

az-ra inşallah yüce rabbim bu sefer ol der ve olur..Allah yardımcın olsun..Allah gönlüne göre versin arkadaşım...

ağlayarak dua ediyorum sana ve bizim gibi olan herkeze rabbim güzel haberlerini vermeyi nasip etsin canım. sen hepimizin yaşadıklarını anlatmışsın zaten bize diyecek bir şey kalmamış allah yar ve yardımcın olsun

çok Güzel Yazmişsin...duygularini O Kadar Güzel Ifade Etmişsin Ki....azra Ciğim Kul Kurar Kader Güler Miş...her Hayir Da Bir şer Her şer De Bi Hayir Vardir Unutma...kaderimiz De Varsa Biz De Evlat Sahibi Olacağiz..böyle Düşünürsen Daha Kolay Atlatirsin...öpt.

Arkadaşlar güzel dileklerinize tekrar teşekkür ederi.Ama sanırın yine olmadı.Adet oldum.Hem de yoğun gibi.Çok üzüldüm.Kısmet böyleymiş.

Azra Ciğim...üzülme..üzülerek Sadece Kendini Yipratirsin..sen Daha önemlisin..hatta Hayattaki En önemli şey Sensin....

canın sağ olsun canım üzülmemeye çalış hernekadar elde olmasada. o gün bir gün gelecek hepimiz için inancını sakın kaybetme

azra sen ne yaptın arkadaşım ya .
uzun zamandır olmayan bebeğim için ağlamamıştım.ağlayamamıştım.
kendimizi bu eksiklik duygusuna alıştırdığımızı sanıyoruz ama annelik duygusu içgüdülerimizde olduğu için yapamıyoruz.
şu anda bu mesajı sana ağlayarak yazıyorum.
allahım bu bir kadına verilecek cezaların en büyüğü!!!!!!!!!!!
varsa doğacak çocuklarımız bu yaşadıklarımızı bilseler acaba ellerini çabuk tutarlarmı?
yıllardır bizim gibi yaşamaya çalışan kadınların içindeki çığlıkları yazmak ve bir kitap yapmak istemişimdir.görüyorumki bizdeki bu eksiklik hepimizi birer yazar ozan yapmış.
yüreğine sağlık arkadaşım.
allah tez zamanda hepimizi sevindirsin inşallah!

canım hikayeni okurken tüylerim diken diken oldu.çok güzel yazmışsın.adet oldum yazmışsın çok üzüldüm.senden eşimede bahsetmiştim oda çok üzüldü.ama ümidini kaybetme lütfen .bende aşılama yaptırmış pzt tahlil için bekliyordum dün bende adet oldum malesef.napalım .bende çok üzüldüm ağladım kimseyle konuşmak istemedim ama.ümidimi kaybetmedim napalım.inşallah bu aya olur diyoruz yeni bir ay için gün hesabına başlıyoruz .:uhm:sanada hep dua edeceğim.inşallah sende birgün o duyguları yaşayacaksın.:1hug:

bugün büyük gün azra lütfen bizi fazla merakta bırakma senden güzel haberler almak için sabırsızlanıyorum çünkü her güzel haber duyduğumda gizemime biraz daha yaklaştığımı hissediyorum Şeniz a.s. :1hug:

Kan verdim sonuç bekliyorum güya ama o kadar yoğun kanamam var ki.Belim karnım çok ağrıyor.Kısmet Allah böyle olmasını uygun görmüş demekki.Ağustosta 3. tüp bebeğe başlayacağım artık.Allah hepimizin yanında olsun.Destekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar hepinizi öpüyorum.

evet canım kısmet başka ne denebilirki sakın moralini bozma ümidini yitirme demekki biraz daha sabretmemiz gerekiyor.Belki 3. tüp bebeğe gerek bile kalmadan hamileyimm dediğini duyarız.elbet bir gün hepimiz meleklerimize kavuşacağız...:1hug:

Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin canım.

azracım sonuç gelmeden hemen olumsuz düşünme bazılarında kanama olabiliyor.Sonucun gelince bizi haberdar et.

kızlar sonuç bilimsel olarak kesinleşti.Tahmin ettiğim gibi negatif...

canım benim
güzel duyguların için teşekkür ederim
bu bebek olsaydı demek bana mutluluk getirmeyecekti.Allah böyle olmasını uygun gördü.Hakkımızda hayırlısı olsun.Ben bir süre herşeyi unutmaya karar verdim.B en de senin için dua edeceğim.İnşallah sen de bir gün o duyguları yaşarsın...

canım çooooooooook üzgünüm.senağlamasenağlamasenağlama
acını çok iyi anliyorum.aynısını bende yeni yaşadım biliyorsun.şu an canın çok acıyo ve desek boş.bence içini dök.ağlamak istiyorsan ağla.
bende yeni yeni kendime gelmeye çalışıyorum.
sizlerin iyi haberleri beni sevindirecek ti ama ne yapalım.elimizden bi şey gelmiyor.
ne çok yazdım ama son olarak şunu söylemek istiyorum.biz elimizden geleni yaptık.ne yapalım kısmet böyleymiş.
kendine iyi bak.allaha emanet ol canım.:1hug:

Demekki böylesi hayırlıymış canım inan neg. haberlerine çok üzülüyorum.bizim bebişler annelerini biraz daha bekleticek anlaşılan.Ben umutluyum bu sene kavuşucaz yavrularımıza inşallah.Allahım sağlıklı ve hayırlısını versin cümlemize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…