Işte Benim Son Sekiz Yilim

Böyle bir paylaşım alanına üye olduğum için hergün biraz daha mutluluk duyuyorum hiçbirinizi tanımasamda aynı duyguları paylaşıyorum sizin hikayelerinizle ağlayıp sizin müjdelerinizle gülüyorum ve hepinizi çok seviyorum.Bende 4 yıllık evliyim 2 yıldır korunmuyoruz ama henüz bebeğimiz olmadı.geçen ay aşılama yaptırdık tutmadı.Bu ay dinlenmedeyim inşallah gerek kalmaz ama bu ay negatif çıkarsa yine aşılama yapılacak.Kadınlar kulübündeki bütün hamile arkadaşların bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucaklarına almalarını ve tabii bende dahil olmak üzere bebek özlemiyle yanıp tutuşan bütün arkadaşların bir an önce bu özlemlenin gerçekleşmesini diliyorum...

a.s. :emir_bebek: a.s. :emir_bebek: a.s.:emir_bebek: a.s.

Böyle bir paylaşım alanına üye olduğum için hergün biraz daha mutluluk duyuyorum hiçbirinizi tanımasamda aynı duyguları paylaşıyorum sizin hikayelerinizle ağlayıp sizin müjdelerinizle gülüyorum ve hepinizi çok seviyorum.Bende 4 yıllık evliyim 2 yıldır korunmuyoruz ama henüz bebeğimiz olmadı.geçen ay aşılama yaptırdık tutmadı.Bu ay dinlenmedeyim inşallah gerek kalmaz ama bu ay negatif çıkarsa yine aşılama yapılacak.Kadınlar kulübündeki bütün hamile arkadaşların bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucaklarına almalarını ve tabii bende dahil olmak üzere bebek özlemiyle yanıp tutuşan bütün arkadaşların bir an önce bu özlemlenin gerçekleşmesini diliyorum...

inşallah fazla uğraşmadan hayırlı sağlıklı bebişlerin olur inşallah a.s.

Sevgili AZ-RA,

İnan o kadar duygulandım ki yazdıklarını okurken.... Gözyaşlarıma hakim olamadım.. İnşallah 28 Ocak2ta o güzel haberi alır ve burada bize müjdelersin... Sen anne olmayı o kadar çok hak ediyorsun ki.. Eminim bebişin veya beişlerin senin gibi bir anneleri olacağı için çok şanslılar... Umudunu hiçbir zaman yitirme. Dualarımız seninle canım...

Canım benim ya yazdıklarını bir solukta okudum inan....

Ama öyle kötü oldum öyle çok duygulandımki kendi yaşadıklarımı kendi çırpınışlarımı kendi hayal kırıklıklarımı gördüm bir an mahfettin valla bizi....

Allahım inşallah 28 ocak en güzel ve en mutlu günün olur ....

Rabbim sağlıklı ve nurtopu gibi tombiş bi evlat verir inşallhhhhhhhhhhhh....

Sevgili AZ-RA,

İnan o kadar duygulandım ki yazdıklarını okurken.... Gözyaşlarıma hakim olamadım.. İnşallah 28 Ocak2ta o güzel haberi alır ve burada bize müjdelersin... Sen anne olmayı o kadar çok hak ediyorsun ki.. Eminim bebişin veya beişlerin senin gibi bir anneleri olacağı için çok şanslılar... Umudunu hiçbir zaman yitirme. Dualarımız seninle canım...

Çok teşekkür ederim canım.O sıcacık yüreğinizin benimle olduğunu bilmek çok güzel....

Canım benim ya yazdıklarını bir solukta okudum inan....

Ama öyle kötü oldum öyle çok duygulandımki kendi yaşadıklarımı kendi çırpınışlarımı kendi hayal kırıklıklarımı gördüm bir an mahfettin valla bizi....

Allahım inşallah 28 ocak en güzel ve en mutlu günün olur ....

Rabbim sağlıklı ve nurtopu gibi tombiş bi evlat verir inşallhhhhhhhhhhhh....

Çok teşekkürler yağmurcum güzel duyguların için.....
İnşallah sen de sevgili meleğini hayırlısı ile kucağına alırsın ......
Sevgiler...

Evet canım çok haklısın burada çok güzel bir sinerji var.Herkes güzel dileklerini birbirine yolluyor.Sanırım birbirimizin pozitif enerjisi ile ayakta duruyoruz.
İnşallah sen de çok beklemeden kucağına alırsın bebeğini........

Sevgili AZ-RA,

Güzel duyguların için çok teşekkür ederim...

Selam Azra,sabah sabah beni darma dağın ettin:KK43:
dilerim ayın 28 inde bizlere mutiş bir müjde verirsin canım,
inan büyük merakla bakacağım mesajlarına
Güzel Allahım duyucak sesini ve hasretin sona erecek inşallah
Allahım bütün isteyenlere evlat ver yarabbim.

Selam Azra,sabah sabah beni darma dağın ettin:KK43:
dilerim ayın 28 inde bizlere mutiş bir müjde verirsin canım,
inan büyük merakla bakacağım mesajlarına
Güzel Allahım duyucak sesini ve hasretin sona erecek inşallah
Allahım bütün isteyenlere evlat ver yarabbim.

Canım güzel dileklerin ve dualarında sabah sabah beni çok mutlu etti içimi ısıttı teşekkürler iyiki varsınızzzzzzzzz.....

çok duygulandım umarım biran önce yavruna kavuşursun..
yemeyip yedirmek giymeyip giydirmek, uykusuz geceler geçirmek, nefes alıyor mu diye kontrol etmek, karın ağrılarını beraber çekmek, canı yandığında çaresizlikten kıvranmak, bir gülüşüne dünyaları vermek ve daha birçok tarifsiz duyguyu en güzel şekilde yapacağından eminim canım..şuan için eşine daha sıcak sarıl daha uzun..sevgiler

Merhaba azracığım, yazdıkların çok dokunaklı bende aynısını yaşadım çok zor işler bunlar. Ama canım bu tedaviler süresince pozitif düşünmek gerekiyor bu tedaviyi çok etkiliyor. Ben 3 aşılama 3 tüp bebek denemesi geçirdim, çok yıprandığımız bir gerçek ama şimdi meyvesini alıyoru. Bende yeni öğrendim hamile olduğumu pozitif ol canım herşeyden önce sen önemlisin. Hiç olmazsa senin umudun var tutunacak dalı olmayan insanlar da var. Benim önceki denemelerimde dr bi hastaya çok kızmıştı kocasında hiç sperm yokmuş ameliyatla da bulamamamışlar, ne diye sürekli boşu boşuna geliyosun git buradan demişti. Ben çok etkilenmiştim bundan Allah hayırlısını versin demek lazım güzelim. Allah gönlüne göre versin.

Merhaba azracığım, yazdıkların çok dokunaklı bende aynısını yaşadım çok zor işler bunlar. Ama canım bu tedaviler süresince pozitif düşünmek gerekiyor bu tedaviyi çok etkiliyor. Ben 3 aşılama 3 tüp bebek denemesi geçirdim, çok yıprandığımız bir gerçek ama şimdi meyvesini alıyoru. Bende yeni öğrendim hamile olduğumu pozitif ol canım herşeyden önce sen önemlisin. Hiç olmazsa senin umudun var tutunacak dalı olmayan insanlar da var. Benim önceki denemelerimde dr bi hastaya çok kızmıştı kocasında hiç sperm yokmuş ameliyatla da bulamamamışlar, ne diye sürekli boşu boşuna geliyosun git buradan demişti. Ben çok etkilenmiştim bundan Allah hayırlısını versin demek lazım güzelim. Allah gönlüne göre versin.

Çok teşekkür ederim canım sağol.haklısın her şey için şükretmek lazım.Beterin beteri var.Aslında be negatif bir insan değilimdir.Aksine çok da pozitifimdir.İşte duygularımı bir an için dizginleyemedim.İlaç gibi geldi.Sanırım 4-5 gün önce sen bize bu güzel haberi vermiştin ve bizlere de umut olmuştun.İnşallah hayırlısıyla alırsın bebeğini kucağına alırsın.Sevgiler.........

çok duygulandım umarım biran önce yavruna kavuşursun..
yemeyip yedirmek giymeyip giydirmek, uykusuz geceler geçirmek, nefes alıyor mu diye kontrol etmek, karın ağrılarını beraber çekmek, canı yandığında çaresizlikten kıvranmak, bir gülüşüne dünyaları vermek ve daha birçok tarifsiz duyguyu en güzel şekilde yapacağından eminim canım..şuan için eşine daha sıcak sarıl daha uzun..sevgiler

Canım güzel duyguların için çok teşekkür ederim.İyi ki varsınız....

kızlar alt karın bölgem iyice gerginleşti...
Beklemek çok zor....

yazdıklarında kendi yaşadıklarımı gördüm sanki yüreğine sağlık.Ne acılar çekiyoruz yavrularımıza kavuşmak için.Allah hepimizin yüzünü güldürsün.Emeklerimizi boşa vermesin.....

yazdıklarında kendi yaşadıklarımı gördüm sanki yüreğine sağlık.Ne acılar çekiyoruz yavrularımıza kavuşmak için.Allah hepimizin yüzünü güldürsün.Emeklerimizi boşa vermesin.....

Amiiiiiiiiiiiiiiin canım.teşekkür ederim..........

aa aa hayırlı olsuuun kııssss.valla ben karıştırdım kim hamile kim değil...takılmıyorum bu aralar pek.valla çok mutlu oluyorum hamiş haberlerineeee.darısı bize....

azracım 2008 de bebegini kucagına alacagına inanıyorum ve senin icin dua edecegim az kaldı canım sabret inşallah seninde bebeşin olacak

X